CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

Личен уеб сайт - Стивън Стефанов ( Stivko )

Място за уеб сайтовете, които сте сътворили.

Модератори: Екип Програмиране, дизайн и проекти, Помощник-модератори

Личен уеб сайт - Стивън Стефанов ( Stivko )

Мнениеот Black Ops » 30 Сеп 2018, 22:13

Здравейте !
За мен е чест да Ви представя един от моите проекти, а именно личният ми уеб сайт.
Линк към уеб страницата
Кодирам от доста време, така че приемам всякакви критики. Никой не се е родил научен, но е важно да се поучаваме от грешките си.
Скоро ще намеря време да добавя и другите си проекти в него.
Black Ops

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Re: Личен уеб сайт - Стивън Стефанов ( Stivko )

Мнениеот MuHaBaM u PoDMuHaBaM » 12 Окт 2018, 09:51

Сайта ти е спрял
MuHaBaM u PoDMuHaBaM

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот Anti-Corruption » 24 Окт 2018, 00:26

Ако искаш успех и прогрес, то разкарай тези неща от сайта си:

"Старая се"
И колко езика знаеш в проценти, защото това е меко казано смешно. Просто няма как да изчислиш колко знаеш в процент, защото се учи докато си жив.

Оправи скрола или просто промени бутоните в дясно, защото се сливат със скрола и изглежда някак грозно.
Anti-Corruption

Аватар
V.I.P
V.I.P

[ Профил в сайта ]

Мнениеот Charlike Mike Reagent » 28 Дек 2018, 08:37

@SEOMarketing, какво недостатъчно? Тоя serpstat.com за първи път го чувам, но не се и занимавам бая със SEO. Ако ми трябва нещо да чеквам си ползвам OSE (Open Site Explorer беше преди) на Moz. Така че https://analytics.moz.com/pro/link-expl ... get=domain е по-удачно, макар и да не показва нищо отново. Моите са с 15-20 DA. Anyway.

Стивко, иначе се присъединявам към забележките на другите. Тия процентни работи никога не са ми харесвали да ги показват хората.
А как си изчисли изработените часове и редовете код? :D То има как де, ама така показано е кофти, предвид че си написал че са 2 проекта само. Ми не знам кое колко е плюс и кое минус някак си.
Но всичко това са някви детайли.

Бих ти предложил да си направиш https://enhancv.com - супер добър билдър за резюмета и св-та. Има free trail до колкото помня, но с платената има доста глезотийки. Че тоя europass не ми се връзва много много, не че и аз нямам ама... все пак.

Колкото до кода... Айде избягвайте го вече тоя jQuery тотално, човек. Почти всичко беше пренаписано и без него, тонове работи и то зверски по-готини има. Пък да не говорим CSS колко луд го направиха, макар че не виждам никъв смисъл, а продължават да го развиват тоя проклет език.
Другото е: направи си малко по-семантична структурата, нямаш никви html5.

А тоя cursor pointer ми е личен дразнител. Направи го да е само за при langauges секцията примерно.

Както и да е. Просто ми се драскаше малко в тоя cs-bg ;d
Charlike Mike Reagent

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот SEO - Marketing » 30 Дек 2018, 23:45

Charlike Mike Reagent написа:@SEOMarketing, какво недостатъчно? Тоя serpstat.com за първи път го чувам, но не се и занимавам бая със SEO. Ако ми трябва нещо да чеквам си ползвам OSE (Open Site Explorer беше преди) на Moz. Така че https://analytics.moz.com/pro/link-expl ... get=domain е по-удачно, макар и да не показва нищо отново. Моите са с 15-20 DA. Anyway.

Стивко, иначе се присъединявам към забележките на другите. Тия процентни работи никога не са ми харесвали да ги показват хората.
А как си изчисли изработените часове и редовете код? :D То има как де, ама така показано е кофти, предвид че си написал че са 2 проекта само. Ми не знам кое колко е плюс и кое минус някак си.
Но всичко това са някви детайли.

Бих ти предложил да си направиш https://enhancv.com - супер добър билдър за резюмета и св-та. Има free trail до колкото помня, но с платената има доста глезотийки. Че тоя europass не ми се връзва много много, не че и аз нямам ама... все пак.

Колкото до кода... Айде избягвайте го вече тоя jQuery тотално, човек. Почти всичко беше пренаписано и без него, тонове работи и то зверски по-готини има. Пък да не говорим CSS колко луд го направиха, макар че не виждам никъв смисъл, а продължават да го развиват тоя проклет език.
Другото е: направи си малко по-семантична структурата, нямаш никви html5.

А тоя cursor pointer ми е личен дразнител. Направи го да е само за при langauges секцията примерно.

Както и да е. Просто ми се драскаше малко в тоя cs-bg ;d

Спрямо критиката ти към мен, ще запазя мълчание.
Но другото което каза, го подкрепям макар и въобще да не разбирам от кодене, мога да изразя мнението и съгласието си за кодовете изичлението и детайлите които са ненужни и биха попречили на някой хора да се свържат с вас, ако говорим за професионални изработки от които да ти дават пари, а не просто 200/300 до 500/600лв. максимум.
SEO - Marketing

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Днес, 18 окт 2018, стартирахме новите CS 1.6 сървъри на един от най-старите проекти за Counter-Strike в България.
Ето че в края на този месец се навършват точно 10 години от официалното пускане на българския CS фен сайт.
ESEA имат удоволствието да обявят сезон 25 на своята лига, който ще включва повече дивизии за някои региони, както и редица подобрения базирани на обратната връзка от сезон 24.

Назад към Уеб сайтове