CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

Личен уеб сайт - Стивън Стефанов ( Stivko )

Място за уеб сайтовете, които сте сътворили.

Модератори: Екип Програмиране, дизайн и проекти, Помощник-модератори

Личен уеб сайт - Стивън Стефанов ( Stivko )

Мнениеот Black Ops » 30 Сеп 2018, 22:13

Здравейте !
За мен е чест да Ви представя един от моите проекти, а именно личният ми уеб сайт.
Линк към уеб страницата
Кодирам от доста време, така че приемам всякакви критики. Никой не се е родил научен, но е важно да се поучаваме от грешките си.
Скоро ще намеря време да добавя и другите си проекти в него.
Black Ops

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Re: Личен уеб сайт - Стивън Стефанов ( Stivko )

Мнениеот MuHaBaM u PoDMuHaBaM » 12 Окт 2018, 09:51

Сайта ти е спрял
MuHaBaM u PoDMuHaBaM

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот Anti-Corruption » 24 Окт 2018, 00:26

Ако искаш успех и прогрес, то разкарай тези неща от сайта си:

"Старая се"
И колко езика знаеш в проценти, защото това е меко казано смешно. Просто няма как да изчислиш колко знаеш в процент, защото се учи докато си жив.

Оправи скрола или просто промени бутоните в дясно, защото се сливат със скрола и изглежда някак грозно.
Anti-Corruption

Аватар
V.I.P
V.I.P

[ Профил в сайта ]

Мнениеот Charlike Mike Reagent » 28 Дек 2018, 08:37

@SEOMarketing, какво недостатъчно? Тоя serpstat.com за първи път го чувам, но не се и занимавам бая със SEO. Ако ми трябва нещо да чеквам си ползвам OSE (Open Site Explorer беше преди) на Moz. Така че https://analytics.moz.com/pro/link-expl ... get=domain е по-удачно, макар и да не показва нищо отново. Моите са с 15-20 DA. Anyway.

Стивко, иначе се присъединявам към забележките на другите. Тия процентни работи никога не са ми харесвали да ги показват хората.
А как си изчисли изработените часове и редовете код? :D То има как де, ама така показано е кофти, предвид че си написал че са 2 проекта само. Ми не знам кое колко е плюс и кое минус някак си.
Но всичко това са някви детайли.

Бих ти предложил да си направиш https://enhancv.com - супер добър билдър за резюмета и св-та. Има free trail до колкото помня, но с платената има доста глезотийки. Че тоя europass не ми се връзва много много, не че и аз нямам ама... все пак.

Колкото до кода... Айде избягвайте го вече тоя jQuery тотално, човек. Почти всичко беше пренаписано и без него, тонове работи и то зверски по-готини има. Пък да не говорим CSS колко луд го направиха, макар че не виждам никъв смисъл, а продължават да го развиват тоя проклет език.
Другото е: направи си малко по-семантична структурата, нямаш никви html5.

А тоя cursor pointer ми е личен дразнител. Направи го да е само за при langauges секцията примерно.

Както и да е. Просто ми се драскаше малко в тоя cs-bg ;d
Charlike Mike Reagent

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот SEO - Marketing » 30 Дек 2018, 23:45

Charlike Mike Reagent написа:@SEOMarketing, какво недостатъчно? Тоя serpstat.com за първи път го чувам, но не се и занимавам бая със SEO. Ако ми трябва нещо да чеквам си ползвам OSE (Open Site Explorer беше преди) на Moz. Така че https://analytics.moz.com/pro/link-expl ... get=domain е по-удачно, макар и да не показва нищо отново. Моите са с 15-20 DA. Anyway.

Стивко, иначе се присъединявам към забележките на другите. Тия процентни работи никога не са ми харесвали да ги показват хората.
А как си изчисли изработените часове и редовете код? :D То има как де, ама така показано е кофти, предвид че си написал че са 2 проекта само. Ми не знам кое колко е плюс и кое минус някак си.
Но всичко това са някви детайли.

Бих ти предложил да си направиш https://enhancv.com - супер добър билдър за резюмета и св-та. Има free trail до колкото помня, но с платената има доста глезотийки. Че тоя europass не ми се връзва много много, не че и аз нямам ама... все пак.

Колкото до кода... Айде избягвайте го вече тоя jQuery тотално, човек. Почти всичко беше пренаписано и без него, тонове работи и то зверски по-готини има. Пък да не говорим CSS колко луд го направиха, макар че не виждам никъв смисъл, а продължават да го развиват тоя проклет език.
Другото е: направи си малко по-семантична структурата, нямаш никви html5.

А тоя cursor pointer ми е личен дразнител. Направи го да е само за при langauges секцията примерно.

Както и да е. Просто ми се драскаше малко в тоя cs-bg ;d

Спрямо критиката ти към мен, ще запазя мълчание.
Но другото което каза, го подкрепям макар и въобще да не разбирам от кодене, мога да изразя мнението и съгласието си за кодовете изичлението и детайлите които са ненужни и биха попречили на някой хора да се свържат с вас, ако говорим за професионални изработки от които да ти дават пари, а не просто 200/300 до 500/600лв. максимум.
SEO - Marketing

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Назад към Уеб сайтове