„Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
User avatar
gstamos
Потребител
Потребител
Posts: 14
Joined: 19 Mar 2016, 02:33
Skype: unknownbgplayer
CS Nick: GStamos [chicken]
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: gstamoss
Location: Varna, Bulgaria
Contact:

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by gstamos »

User avatar
CityLife
V.I.P
V.I.P
Posts: 842
Joined: 26 Mar 2013, 13:54
Steam Community ID: kajikvostanae60
Location: ВАИ Холдинг.

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by CityLife »

Поредната безсмислена тема, която цели излишно напрежение във форума. В темата, Вие се обръщате към конкретен потребител... Защо просто не му писахте на Лично съобщение, ами трябва да занимавате и другите потребители. Да не забравяме, че форума не е създадена за подобни случки и т.н. 8)
User avatar
Chillblaze
Потребител
Потребител
Posts: 48
Joined: 08 Feb 2016, 01:43
CS Nick: Chillblaze
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: alien4e
Contact:

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by Chillblaze »

Трябваше първо да погледнеш из форума
Last edited by Chillblaze on 08 Aug 2016, 21:39, edited 1 time in total.
User avatar
KaKo
Потребител
Потребител
Posts: 29
Joined: 01 Jan 2016, 20:25

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by KaKo »

Здравейте! Относно - https://eu5.proxysite.com/process.php?d ... lbo%3D&b=1 Имам молба към CityLife да ми обясни защо заключва темата и по-важното, защо ме добавя към blacklista. Казал съм, че нямам ВАК и си играя CS:GO. Също така съм казал, че го давам за проба. Тоест, че може да влезнат и да поиграят и ако всичко е ок да го купят... Аз не мога да разбера като други хора продават такива акаунти и нищо не казвате, точно моя, който не е ВАК го заключвате... Благодаря за отделеното време!
User avatar
Kris_94
Потребител
Потребител
Posts: 3
Joined: 24 Aug 2016, 18:55

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by Kris_94 »

Защо темата ми е в коша като помолих да не я местите? От пук ли ? Сега съжалявам, че съм помолил :) http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=21&t=170831
User avatar
enco
V.I.P
V.I.P
Posts: 234
Joined: 10 Jul 2010, 16:45

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by enco »

Kris_94 wrote:Защо темата ми е в коша като помолих да не я местите? От пук ли ? Сега съжалявам, че съм помолил :) http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=21&t=170831
Нов си, окей. Ама си мисля, че за това има : ТОЗИ РАЗДЕЛ ?!

Защо темата ти е в коша ли ? Заради това : • 2.3. Заглавието трябва да описва съдържанието на самата тема. Заглавия от рода на „Помощ!“, „Имам проблем“, „Спешно“ и т.н. не са допустими.

Веднага ще ти кажа защо не ти е преместих, защото докато човек не се запознае с правилата на форума, ще продължава да ги допуска тези грешки. Човек чел правилата ще си пусни тема със :

1. Правилно заглавие.
2. В правилния раздел.

Ако на всеки втори тръгна да местя темите, знаеш ли какво ще стане ?
User avatar
Kris_94
Потребител
Потребител
Posts: 3
Joined: 24 Aug 2016, 18:55

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by Kris_94 »

enco wrote:
Kris_94 wrote:Защо темата ми е в коша като помолих да не я местите? От пук ли ? Сега съжалявам, че съм помолил :) http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=21&t=170831
Нов си, окей. Ама си мисля, че за това има : ТОЗИ РАЗДЕЛ ?!

Защо темата ти е в коша ли ? Заради това : • 2.3. Заглавието трябва да описва съдържанието на самата тема. Заглавия от рода на „Помощ!“, „Имам проблем“, „Спешно“ и т.н. не са допустими.

Веднага ще ти кажа защо не ти е преместих, защото докато човек не се запознае с правилата на форума, ще продължава да ги допуска тези грешки. Човек чел правилата ще си пусни тема със :

1. Правилно заглавие.
2. В правилния раздел.

Ако на всеки втори тръгна да местя темите, знаеш ли какво ще стане ?
Прочетох правилата още преди да направя регистрацията. Според мен това беше най-правилния раздел, но като гледам това писане ти отне с 10 пъти повече от колкото да преместиш темата. Ако всеки втори почне да пита "защо темата ми е в коша" знаеш ли колко време ще си загубите ??
User avatar
OciXCrom
OciXCrom™ Official Profile
OciXCrom™ Official Profile
Posts: 585
Joined: 21 Mar 2013, 14:21
Skype: doctor.crom1234
CS Nick: OciXCrom
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: OciXCrom
Location: jb.iplay.bg:27015
Contact:

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by OciXCrom »

Всеки свестен модератор ще знае как да процедира в такава ситуация, но не и въпросният enco. Не се притеснявай, тъй като той няма нужните умения да прецени кога трябва да премести дадена тема, а кога трябва да я метне в кофата. Повече от ясно е, че щом потребителят току що се е регистрирал във форума и е пуснал темата си като точно и ясно е помолил да бъде преместена в случай, че е пусната в грешен раздел, пък да не говорим, че темата никак не е излишна и съвсем културно е зададен сериозен въпрос, а и заглавието не е болка за умиране, модераторът трябва да си направи труда и да оправи раздела и заглавието, вместо мързеливо да я изтрие. По този начин успешно се губят нови потребители, драги "приятелю" - спри да действаш директно като видиш доклад срещу дадена тема, а активирай мозъка и мисли малко.
User avatar
georgib1
V.I.P
V.I.P
Posts: 217
Joined: 07 Jul 2015, 11:58
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by georgib1 »

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=21&t=170837
Не разбирам защо темата е в коша.Разбира се, че никой не може да стой на поста си завинаги, в темата хората казват кой ще е човека, който ще излети според тях.Не мога да разбера конфликтите, които създава темата, но както и да е.
User avatar
Sovietsky.
V.I.P
V.I.P
Posts: 362
Joined: 05 Feb 2012, 22:04
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: alfapersonaa
Contact:

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by Sovietsky. »

georgib1 wrote:http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=21&t=170837
Не разбирам защо темата е в коша.Разбира се, че никой не може да стой на поста си завинаги, в темата хората казват кой ще е човека, който ще излети според тях.Не мога да разбера конфликтите, които създава темата, но както и да е.
Всеки разумен и правилно мислещ човек ще разбере защо е в коша. Както дадох примера "Кой ще е следващият наказан с предупреждения или баннат във форума?". И ако в действителност се създаде такава тема всеки който си види ника там ще почне "защо мислиш така, аз какво съм направил, ти защо така ме нарочваш"... Още повече кой стои на поста си и кой не това вас не ви засяга! Ето за такива коментари става въпрос - http://www.awesomescreenshot.com/image/ ... 6d621d510f
User avatar
georgib1
V.I.P
V.I.P
Posts: 217
Joined: 07 Jul 2015, 11:58
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by georgib1 »

Sovietsky. wrote:
georgib1 wrote:http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=21&t=170837
Не разбирам защо темата е в коша.Разбира се, че никой не може да стой на поста си завинаги, в темата хората казват кой ще е човека, който ще излети според тях.Не мога да разбера конфликтите, които създава темата, но както и да е.
Всеки разумен и правилно мислещ човек ще разбере защо е в коша. Както дадох примера "Кой ще е следващият наказан с предупреждения или баннат във форума?". И ако в действителност се създаде такава тема всеки който си види ника там ще почне "защо мислиш така, аз какво съм направил, ти защо така ме нарочваш"... Още повече кой стои на поста си и кой не това вас не ви засяга! Ето за такива коментари става въпрос - http://www.awesomescreenshot.com/image/ ... 6d621d510f
Не съм се замислил тогава, имаш право.Оставете я там, съжалявам отново! :flowers:
User avatar
Sovietsky.
V.I.P
V.I.P
Posts: 362
Joined: 05 Feb 2012, 22:04
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: alfapersonaa
Contact:

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by Sovietsky. »

Няма нищо. Радвам се, че си ме разбрал какво искам да ти кажа и един съвет от мен - преди да се пусне каквато и да е тема и с каквото и естество да е, трябва да се помисли как за вбъдеще ще се развие въпросната тема и какви ще са плюсовете и минусите в нея. ;]
User avatar
Kris_94
Потребител
Потребител
Posts: 3
Joined: 24 Aug 2016, 18:55

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by Kris_94 »

Извинявам се за въпроса, но относно темата ми, трябва да направя нова или ще ми я преместите ?
User avatar
enco
V.I.P
V.I.P
Posts: 234
Joined: 10 Jul 2010, 16:45

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by enco »

Kris_94 wrote:Извинявам се за въпроса, но относно темата ми, трябва да направя нова или ще ми я преместите ?
Щом смяташ, че вината е в мене, веднага ще ти върна темата, където беше. Чесно казано ми е писнало, именно и заради това скоро време мисля и да си ходя от тука. :)

Темата ти е в аниме вече : http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=211&t=170831.
OciXCrom wrote:Всеки свестен модератор ще знае как да процедира в такава ситуация, но не и въпросният enco. Не се притеснявай, тъй като той няма нужните умения да прецени кога трябва да премести дадена тема, а кога трябва да я метне в кофата. Повече от ясно е, че щом потребителят току що се е регистрирал във форума и е пуснал темата си като точно и ясно е помолил да бъде преместена в случай, че е пусната в грешен раздел, пък да не говорим, че темата никак не е излишна и съвсем културно е зададен сериозен въпрос, а и заглавието не е болка за умиране, модераторът трябва да си направи труда и да оправи раздела и заглавието, вместо мързеливо да я изтрие. По този начин успешно се губят нови потребители, драги "приятелю" - спри да действаш директно като видиш доклад срещу дадена тема, а активирай мозъка и мисли малко.
За разлика от теб моя живот не е тук, а тук просто си почивам и помагам с какво мога, защото си много назад с материала какво става тук. За това не ми казвай как да мисля и какво да правя, тъй като те видяхме докато беше в екипа какви ги надроби. Гледай себе си и не се занимавай с мене. Казах ти го и преди лични, оплаквания и патента ти вече не ме касае и не ми пука ! Ако искат да ме държат, ако искат да ме махат !
Айде няма да си отварям повече устата, защото ще стане страшно, тъй като ще излезнат и други истини и ще станат пак скандалите. Не ме дърпай за тея неща, защото както съм насъбрал от много време нам и ще стане страшно.
User avatar
Sovietsky.
V.I.P
V.I.P
Posts: 362
Joined: 05 Feb 2012, 22:04
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: alfapersonaa
Contact:

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by Sovietsky. »

Kris_94 wrote:Извинявам се за въпроса, но относно темата ми, трябва да направя нова или ще ми я преместите ?
Ако за тази тема става въпрос - http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=211&t=170831

Модератора @enco съвсем правилно ти я е преместил в коша. Тези всичките раздели тука във форума за какво са направени? Така като те гледам щом си могъл да я откриеш тази тема където да се оплачеш, защо така не си и намери правилният раздел където да си я пуснеш? Тия номера някъде другаде. Вместо да пишете "ако не е в правилният раздел я преместете" може да си понапънете малко очичките и мозъчетата и да си намерите правилният раздел. Въпросният ни колега @enco няма грешка, грешката е в теб.
Post Reply

Return to “Доклади, оплаквания, молби”