Оплаквания от несправедливи предупреждения

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
User avatar
kHRYSTAL the Plug
Потребител
Потребител
Posts: 314
Joined: 13 Apr 2014, 17:35
CS Nick: kHRYSTAL THE PLUG
Favorite version: CS: 1.6
Location: Domenican Republic
Contact:

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by kHRYSTAL the Plug »

brumbo wrote:Предупрежденията съм ги наложил след като разговарях с iVoka. Няма да разкривам комуникацията ни, но ако той има да добави нещо, то може да го направи. За мен темата е приключена. Само не мога да си обясня, защо не сведе глава и не се извини за глупостта, която направи, а реши да се оплакваш?

П.С. какво е писал Рефлекса и какво е предположил, аз няма как да отговарям за него ;)
Не искам да изкарвам никой виновен, но шушула ми каза, че може. След това Иво ми изпрати лично съобщение, че не може да използвам стила, промених го. После изтрих форума, защото Иво реши, че не може да има такъв форум. И да извинявам се, се ако е имало проблеми, но вече го написах и на Иво. Проблема не е в предупрежденията, разговарях с Иво и оправихме всичко. Тъй като сте модератори не знам защо ме предупреждавате за това, при положение, че Иво има всички права (много повече от предупреждения). Да добавя, че не се оплаквам от теб, а за предупрежденията. Ако Иво е решил да прави нещо, защо не го е направил той.

Да кажа: извинявам се пак.
Last edited by kHRYSTAL the Plug on 07 Mar 2016, 18:44, edited 1 time in total.
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by See ya later aligator »

Предупрежденията са върнати, тъй като причината поради която се оплакваш е коренно различна от тази довела до предупреждения. Доводите ти се основават на приказките на трето лице, което не е присъствало на поставянето на предупрежденията и не си се свързал с модератора, който ги е наложил. iVoka e бил уведомен за предупрежденията ти и оставям на него да прецени трябва ли и те да се премахнат освен автоматичния бан.
User avatar
kHRYSTAL the Plug
Потребител
Потребител
Posts: 314
Joined: 13 Apr 2014, 17:35
CS Nick: kHRYSTAL THE PLUG
Favorite version: CS: 1.6
Location: Domenican Republic
Contact:

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by kHRYSTAL the Plug »

Преди и някой друг да пострада, премахнете free стила http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=157&t=154097 . Ако с нещо съм наредил на някого му се извинявам, макар, че след като Иво ми писа да трия всичко го направих.
User avatar
iVoka
CS-bg.info Admin
CS-bg.info Admin
Posts: 1316
Joined: 29 Jun 2007, 12:21
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: ivobg92
Contact:

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by iVoka »

idzy wrote:Преди и някой друг да пострада, премахнете free стила http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=157&t=154097 . Ако с нещо съм наредил на някого му се извинявам, макар, че след като Иво ми писа да трия всичко го направих.
Там е махнат отдавна, може би си го изтеглил преди да деактивирам линка.

Предупрежденията са махнати, но да не се повтаря.
User avatar
idle
Потребител
Потребител
Posts: 655
Joined: 08 May 2012, 10:19
Favorite version: CS: Global Offensive
Contact:

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by idle »

Terrible wrote:Много ми е интересно, на какво основание получих последното си предупреждение от @ARROW. :)
Де да беше толкова умен, колкото и слаб - грешка нямаше да имаш. ;)
Като за начало ще ти кажа, че и сега мога да ти сложа предупреждение. И с основание.
Защо:
  1. Не си се свързал с модератора, използвайки лично съобщение, за да се изясните (евентуално) по цивилизован начин, без наличие на ругатни.
  2. Не си дал линк към мнението, заради което ти е сложено предупреждение. Трябваше да отделя 10 секунди от живота си, за да го намеря.
  3. Не си написал защо смяташ, си бил предупреден несправедливо.
  4. Нарушаваш правилата на форума и на темата, обиждайки колегата, който ти е сложил предупреждение.
Накратко - нарушил си 3 от 5 от условията за пускане на оплакване и 1 от правилата на форума и темата.

Но ето ти все пак цитат на мнението, заради което си получил предупреждение. Удебелил и подчертал съм ти частта, която ако липсваше, всичко щеше да е окей.
Terrible wrote:Така и не получих отговор от теб, жалко подобие на програмист. ;)
Тази тема е за кофата, а ти си за бан перманент - мошеник си и не разбираш нищо. :)
Лека вечер!
User avatar
DarKnesA
Потребител
Потребител
Posts: 85
Joined: 04 Jul 2013, 03:49
Skype: hds-bg.support
CS Nick: DarKneS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: charmed47
Location: София
Contact:

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by DarKnesA »

0. Свързвате се с модератора, който Ви е поставил предупреждението. Ако не постигнете съгласие, имате право да пишете в темата. - Направено но без отговор.
1. Давате линк към мнението или темата, за което/която сте получили предупреждение. Бъдете кратки и изчерпателни. Линк
2. Пишете защо предупреждението е несправедливо. Ами аз си пуснах оплакване в раздела на сървърите на цсбг , директно ми се смалява мнението и получавам предупреждение
3. Пишете позицията на модератора (цитирате я или правите скрийншот на отговора). Reflex - Глобален Модератор.
4. Ако сте нямали отговор от модератора до 72 часа, качвате скрийншот на ЛС, което сте му изпратили. http://imgur.com/pCwFG5I

Искам да подчертая че ЛС-то е прочетено броени часове след изпращането му, но нямам отговор.

Ето снимка на предупреждението - http://imgur.com/AQLsIfT

-- 09 Юни 2016 12:46 --

Прощавайте но докъто изтече предупреждението ли трябва да чакам да се прегледа?

-- 11 Юни 2016 09:24 --

Значи ако пиша преди да съм се свързал с модератора, ще почнете да ми дрънкате глупости тука ама когато всичко ми е изрядно трябва да ви чакам до другата година.
User avatar
Devereaux
Потребител
Потребител
Posts: 513
Joined: 24 Apr 2013, 19:01
CS Nick: A State of Trance
Favorite version: CS: 1.6

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by Devereaux »

HDS-BG Support wrote:0. Свързвате се с модератора, който Ви е поставил предупреждението. Ако не постигнете съгласие, имате право да пишете в темата. - Направено но без отговор.
1. Давате линк към мнението или темата, за което/която сте получили предупреждение. Бъдете кратки и изчерпателни. Линк
2. Пишете защо предупреждението е несправедливо. Ами аз си пуснах оплакване в раздела на сървърите на цсбг , директно ми се смалява мнението и получавам предупреждение
3. Пишете позицията на модератора (цитирате я или правите скрийншот на отговора). Reflex - Глобален Модератор.
4. Ако сте нямали отговор от модератора до 72 часа, качвате скрийншот на ЛС, което сте му изпратили. http://imgur.com/pCwFG5I

Искам да подчертая че ЛС-то е прочетено броени часове след изпращането му, но нямам отговор.

Ето снимка на предупреждението - http://imgur.com/AQLsIfT

-- 09 Юни 2016 12:46 --

Прощавайте но докъто изтече предупреждението ли трябва да чакам да се прегледа?

-- 11 Юни 2016 09:24 --

Значи ако пиша преди да съм се свързал с модератора, ще почнете да ми дрънкате глупости тука ама когато всичко ми е изрядно трябва да ви чакам до другата година.
Спри да се оплакваш бе. Когато получиш отговор, тогава. Не всички могат да са пред компютъра 24/7 като теб. Евентуално до няколко дни ще получиш отговор, но така като пишеш през 1 ден за чакане - няма да получиш отговор скоро време. Всичко се изисква търпение и рано или късно ще получиш отговор, просто трябва да почакаш. Както казах по-горе, не всички са пред компютъра по цял ден, а най-вече сега през летният сезон.
User avatar
DarKnesA
Потребител
Потребител
Posts: 85
Joined: 04 Jul 2013, 03:49
Skype: hds-bg.support
CS Nick: DarKneS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: charmed47
Location: София
Contact:

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by DarKnesA »

ARROW wrote:
HDS-BG Support wrote:0. Свързвате се с модератора, който Ви е поставил предупреждението. Ако не постигнете съгласие, имате право да пишете в темата. - Направено но без отговор.
1. Давате линк към мнението или темата, за което/която сте получили предупреждение. Бъдете кратки и изчерпателни. Линк
2. Пишете защо предупреждението е несправедливо. Ами аз си пуснах оплакване в раздела на сървърите на цсбг , директно ми се смалява мнението и получавам предупреждение
3. Пишете позицията на модератора (цитирате я или правите скрийншот на отговора). Reflex - Глобален Модератор.
4. Ако сте нямали отговор от модератора до 72 часа, качвате скрийншот на ЛС, което сте му изпратили. http://imgur.com/pCwFG5I

Искам да подчертая че ЛС-то е прочетено броени часове след изпращането му, но нямам отговор.

Ето снимка на предупреждението - http://imgur.com/AQLsIfT

-- 09 Юни 2016 12:46 --

Прощавайте но докъто изтече предупреждението ли трябва да чакам да се прегледа?

-- 11 Юни 2016 09:24 --

Значи ако пиша преди да съм се свързал с модератора, ще почнете да ми дрънкате глупости тука ама когато всичко ми е изрядно трябва да ви чакам до другата година.
Спри да се оплакваш бе. Когато получиш отговор, тогава. Не всички могат да са пред компютъра 24/7 като теб. Евентуално до няколко дни ще получиш отговор, но така като пишеш през 1 ден за чакане - няма да получиш отговор скоро време. Всичко се изисква търпение и рано или късно ще получиш отговор, просто трябва да почакаш. Както казах по-горе, не всички са пред компютъра по цял ден, а най-вече сега през летният сезон.
Прав си да, но просто съм забелязал че ако не си изпълня изискванията, ще почне веднага да ми се мрънка, но когато си пиша с уснование и с изпълнени изисквания да чакам толкова време, + това модератори и администратори има по цял ден, не е да кажеш че няма такива, всеки ден избутвам темата за да се види и да се отговори, но направо си се подминава... разбери ме просто не мога да търпя да ми седи предупреждение.
User avatar
HNSWeed
Напушен
Напушен
Posts: 72
Joined: 03 Aug 2014, 22:08
Skype: tr1ck.hnsweed
CS Nick: Tr1ck.HNSWeed
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: hnsweed
Location: Габрово
Contact:

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by HNSWeed »

@DarKneS - мога да ти кажа, че аз помолих @Reflex да ти сложи предупреждението, къде си тръгнал да се оплакваш не ми е ясно? От цялата работа в онзи пост се оплакваш, че си псувал и са те гаг-нали.. Аз няма да се занимавам с глупави истории, колко пъти те предупредих да не спамиш из темите излишни глупости ти продължаваше, е как да стане пич? Многократно нарушаваш правилата нито ти е за първи път, нито ще ти е за последен (може би..) @Reflex сигурно помни колко пъти съм му спамил за теб и твоите нарушения.
User avatar
DarKnesA
Потребител
Потребител
Posts: 85
Joined: 04 Jul 2013, 03:49
Skype: hds-bg.support
CS Nick: DarKneS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: charmed47
Location: София
Contact:

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by DarKnesA »

HNSWeed wrote:@DarKneS - мога да ти кажа, че аз помолих @Reflex да ти сложи предупреждението, къде си тръгнал да се оплакваш не ми е ясно? От цялата работа в онзи пост се оплакваш, че си псувал и са те гаг-нали.. Аз няма да се занимавам с глупави истории, колко пъти те предупредих да не спамиш из темите излишни глупости ти продължаваше, е как да стане пич? Многократно нарушаваш правилата нито ти е за първи път, нито ще ти е за последен (може би..) @Reflex сигурно помни колко пъти съм му спамил за теб и твоите нарушения.
Излишно? Просто като паднах в няква измислена дупка, написах баси шибаната дупка или нещо от сорта и хоп гаг, като нормален човек си пускам оплакването и ми се смалява като спам и предупреждение ти базикаш ли се с мен и после оплакването ми е спам ли ве а бе ходи да се прегледаш че май си слънчасал... искам червен да прегледа оплакването.
Трике ти още малко ще си играеш на Отговорник, стига ти толкова.
User avatar
Devereaux
Потребител
Потребител
Posts: 513
Joined: 24 Apr 2013, 19:01
CS Nick: A State of Trance
Favorite version: CS: 1.6

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by Devereaux »

HDS-BG Support wrote:
ARROW wrote:
HDS-BG Support wrote:0. Свързвате се с модератора, който Ви е поставил предупреждението. Ако не постигнете съгласие, имате право да пишете в темата. - Направено но без отговор.
1. Давате линк към мнението или темата, за което/която сте получили предупреждение. Бъдете кратки и изчерпателни. Линк
2. Пишете защо предупреждението е несправедливо. Ами аз си пуснах оплакване в раздела на сървърите на цсбг , директно ми се смалява мнението и получавам предупреждение
3. Пишете позицията на модератора (цитирате я или правите скрийншот на отговора). Reflex - Глобален Модератор.
4. Ако сте нямали отговор от модератора до 72 часа, качвате скрийншот на ЛС, което сте му изпратили. http://imgur.com/pCwFG5I

Искам да подчертая че ЛС-то е прочетено броени часове след изпращането му, но нямам отговор.

Ето снимка на предупреждението - http://imgur.com/AQLsIfT

-- 09 Юни 2016 12:46 --

Прощавайте но докъто изтече предупреждението ли трябва да чакам да се прегледа?

-- 11 Юни 2016 09:24 --

Значи ако пиша преди да съм се свързал с модератора, ще почнете да ми дрънкате глупости тука ама когато всичко ми е изрядно трябва да ви чакам до другата година.
Спри да се оплакваш бе. Когато получиш отговор, тогава. Не всички могат да са пред компютъра 24/7 като теб. Евентуално до няколко дни ще получиш отговор, но така като пишеш през 1 ден за чакане - няма да получиш отговор скоро време. Всичко се изисква търпение и рано или късно ще получиш отговор, просто трябва да почакаш. Както казах по-горе, не всички са пред компютъра по цял ден, а най-вече сега през летният сезон.
Прав си да, но просто съм забелязал че ако не си изпълня изискванията, ще почне веднага да ми се мрънка, но когато си пиша с уснование и с изпълнени изисквания да чакам толкова време, + това модератори и администратори има по цял ден, не е да кажеш че няма такива, всеки ден избутвам темата за да се види и да се отговори, но направо си се подминава... разбери ме просто не мога да търпя да ми седи предупреждение.
Ама той никой не може да ти види предупреждението и без това, освен модераторите и администраторите. Някой потребител и да натисне върху името ти, няма да види предупреждение, тъй като няма такива права. Можеше да пишеш и на някой от администраторите, ако не получиш отговор от дълго време.
User avatar
DarKnesA
Потребител
Потребител
Posts: 85
Joined: 04 Jul 2013, 03:49
Skype: hds-bg.support
CS Nick: DarKneS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: charmed47
Location: София
Contact:

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by DarKnesA »

ARROW wrote:Ама той никой не може да ти види предупреждението и без това, освен модераторите и администраторите. Някой потребител и да натисне върху името ти, няма да види предупреждение, тъй като няма такива права. Можеше да пишеш и на някой от администраторите, ако не получиш отговор от дълго време.
И на Администраторите писах и на 2-мата, само сиинват ЛС-то и толкова.
User avatar
HNSWeed
Напушен
Напушен
Posts: 72
Joined: 03 Aug 2014, 22:08
Skype: tr1ck.hnsweed
CS Nick: Tr1ck.HNSWeed
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: hnsweed
Location: Габрово
Contact:

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by HNSWeed »

HDS-BG Support wrote:
ARROW wrote:Ама той никой не може да ти види предупреждението и без това, освен модераторите и администраторите. Някой потребител и да натисне върху името ти, няма да види предупреждение, тъй като няма такива права. Можеше да пишеш и на някой от администраторите, ако не получиш отговор от дълго време.


И на Администраторите писах и на 2-мата, само сиинват ЛС-то и толкова.

И Аз да бях, и аз щях да ти сеенвам. Ако ти беше за първи път да се оплакваш, добре.. Но това не ти е за първи път ти постоянно се оплакваш за простотии и накрая виновния излизаш ти. :ban:
Last edited by CityLife on 14 Jun 2016, 12:07, edited 1 time in total.
Reason: Нарушена т.5 - Спам!
User avatar
CityLife
V.I.P
V.I.P
Posts: 842
Joined: 26 Mar 2013, 13:54
Steam Community ID: kajikvostanae60
Location: ВАИ Холдинг.

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by CityLife »

@ HDS-BG Support

Първо ще те помоля да се успокоиш. Писал си в темата и няма смисъл да допълваш излишни мнения от сорта на "Скоро някой ще ми обърне ли внимание". Та' по темата: Получил си предупреждение от колегата Reflex, защото ти е било поредният безсмислен коментар (по-точно оплакване). Псувал си в Сървъра/ите и след това си се оплакал. Реално погледнато е малко безсмислено след като си виновен и се оплакваш за нещо, което и ти знаеш че не е правилно. Според мене даже е нагло, но няма значение. Другото което е, че няколко колеги от екип "Сървъри" са смалявали/изтривали твои мнения, но "лошият" колега Reflex ти е спестявал предупреждение/я на моменти. 8)
User avatar
DarKnesA
Потребител
Потребител
Posts: 85
Joined: 04 Jul 2013, 03:49
Skype: hds-bg.support
CS Nick: DarKneS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: charmed47
Location: София
Contact:

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by DarKnesA »

CityLife wrote:@ HDS-BG Support

Първо ще те помоля да се успокоиш. Писал си в темата и няма смисъл да допълваш излишни мнения от сорта на "Скоро някой ще ми обърне ли внимание". Та' по темата: Получил си предупреждение от колегата Reflex, защото ти е било поредният безсмислен коментар (по-точно оплакване). Псувал си в Сървъра/ите и след това си се оплакал. Реално погледнато е малко безсмислено след като си виновен и се оплакваш за нещо, което и ти знаеш че не е правилно. Според мене даже е нагло, но няма значение. Другото което е, че няколко колеги от екип "Сървъри" са смалявали/изтривали твои мнения, но "лошият" колега Reflex ти е спестявал предупреждение/я на моменти. 8)

Ще помоля некомпетентни модератори да не ми пишат излишно , Погледни демото преди да драскаш тези глупости, за да се увериш за какво става дума, недей да защитаваш колегите си, писна ми от деца ейй.
Post Reply

Return to “Доклади, оплаквания, молби”