Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
User avatar
kr9pton
Потребител
Потребител
Posts: 656
Joined: 10 Jan 2014, 19:35
Favorite version: CS: Global Offensive
Location: Пловдив

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by kr9pton »

Аз подведох колегата, грешката е моя. Мнението ти е оправено, съжалявам.
User avatar
CityLife
V.I.P
V.I.P
Posts: 842
Joined: 26 Mar 2013, 13:54
Steam Community ID: kajikvostanae60
Location: ВАИ Холдинг.

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by CityLife »

kr9pton wrote:Аз подведох колегата, грешката е моя. Мнението ти е оправено, съжалявам.
Така, грешката не е твоя, а моя. Не бях информиран и не знаех, че е допуснато повече от едно мнение... но все пак човек се учи от грешките си, нали така? Съжалявам за което.
Пък и пак ще ти кажа, че нямаше смисъл да ми пращаш Лично Съобщение с такова заглавие, защото в темата никъде не беше споменато за това "правило", но както и да е.
User avatar
KRISTIYAN A. BARONA
Потребител
Потребител
Posts: 330
Joined: 06 May 2012, 19:06
CS Nick: DISSRESPECT
Favorite version: CS: 1.6

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by KRISTIYAN A. BARONA »

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 5#p1501540

Искам само да разбера защо членовете на екипа (не съм сигурен кой е) ми поправят мнението без да показват по някакъв начин, че са били те. Така като гледам (защото знам какво бях написал), мнението ми е поправено, а никой не е едитнал поста отдолу. Та, въпросът ми е защо? Че и на всичкото отгоре, този който го е направил, се е скрил (без да пише причината отдолу), сякаш съм някаква лукова глава и не помня какво съм написал.





<// BARONA.
User avatar
Dragonspower
Потребител
Потребител
Posts: 402
Joined: 14 Aug 2013, 14:46

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Dragonspower »

Здравей!
Преди да пишеш в тази тема, трябваше да се свържеш с мен чрез ЛС, за да научиш защо съм ти смалил/променил/преместил мнението. А, ако не се изгради взаимно решение - да пишеш тук. Та, както и да е, грешката беше при мен и не бях поставил тикче на "Промени мнение".
Значи, изтрил съм последните 4 думи от последното ти изречение - "Уважаеми, неквалифициран професионален психолог". Не знам защо изобщо си позволяваш да ми се обръщаш по този начин. Не съм ти играчка или човек, който можеш да водиш за ръчичката. Не веднъж съм казвал, че не искам да се ползват различни прякори, освен "Dragonspower" за мен. Не си спомням да съм те обиждал, да съм ти отправял иронични подигравки и прочее. Така че, с нищо не заслужавам този тип подигравка. Не ме занимавайте с глупости и ме оставете да си върша работата като хората. Провокациите ви са излишни и създават само полемики, които може би ви предоставят недостижимо удоволствие.
Със сигурност мнението ми ще заеме позиция из бисерите на форума - без причина. Но правете го... Щом му се радвате.
User avatar
KRISTIYAN A. BARONA
Потребител
Потребител
Posts: 330
Joined: 06 May 2012, 19:06
CS Nick: DISSRESPECT
Favorite version: CS: 1.6

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by KRISTIYAN A. BARONA »

В момента се сещам за толкова много шеги, но тъй като ти приемаш тази високоплатена "работа" твърде сериозно и аз ще бъда сериозен. Няколко неща.

A) Писах в тази тема, защото не бях сигурен кой е. Но дори и да бях на 100% сигурен, пак нямаше да ти пиша. Не искам да имам никаква пряка комуникация с теб.
B) Тук идва забавната част. Не само това е изтрито от цялата работа. При тиретата, с които ти критикувах "есе-то" (което не е есе) бях добавил и един специален текст (няколко подточки) от сайта на министерството, които доказваха думите ми.
C) Иронията е, че ти сам (в профила си) наричаш себе си (изтъкваш се) като "Непрофесионален-квалифициран психолог", а се обиждаш, когато някой ти го каже. Не съм психолог, но мисля, че това е един от симптомите за раздвоение на личността. Аз, това което съм написал не го виждам като обида, че чак и да си покриеш следите.
D) Никъде в правилника на форума не пише, че: "Потребителите, които имат права във форума (администрацията) имат право да редактират мненията на останалите потребители и да им трият разни изречения от написаното, защото така ги кефи". НИКЪДЕ не го пише това. Дори имаше един момент, в който коментарите бяха забранени да се трият. Нямаш право да ми триеш изречения от написаното (без аргументирана причина под мнението), само защото така ти харесва на ТЕБ. В този форум НЕ СИ ТИ ВАЖЕН, важни са ПОТРЕБИТЕЛИТЕ. Пак казвам. Нямаш право да ми триеш част от мненията безпричинно тъй-като аз имам пълна свобода на словото и мога да кажа каквото искам (ако не обиждам никого по етнически,расистки,хомосексуални и т.н тематики).
User avatar
Dragonspower
Потребител
Потребител
Posts: 402
Joined: 14 Aug 2013, 14:46

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Dragonspower »

Не съм изтривал друго, освен тези 4 думички.
И от тук нататък, постарай се да критикуваш само публикациите ми, а не годините, квалификационното състояние и така нататък.
Ако беше оформил критиката си както трябва, без иронично съдържание, вярвай че даже щях да ти отговоря в самата тема и да кажа какво аз мисля за вижданията ти.
User avatar
Ha 3op
Не помня, но не забравям!
Не помня, но не забравям!
Posts: 367
Joined: 26 Jul 2011, 17:49
CS Nick: Ha 3op
Favorite version: CS: 1.6
Location: 3op Has Been Comming!
Contact:

Кой ми изтри поста и защо?

Post by Ha 3op »

viewtopic.php?f=220&t=167176

Преди поста на @GOTT MIT UNS написах един абзац с доста верни неща, кой и поради какво основание го изтри?Не му хареса, че ще обиждам днешното поколение ли, кво?Или някой добър самарянин го е изтрил щот е подаден доклад?
Благодаря Вирусче, бях забравил :)
User avatar
Sovietsky.
V.I.P
V.I.P
Posts: 362
Joined: 05 Feb 2012, 22:04
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: alfapersonaa
Contact:

Re: Кой ми изтри поста и защо?

Post by Sovietsky. »

Ha 3op wrote:viewtopic.php?f=220&t=167176

Преди поста на @GOTT MIT UNS написах един абзац с доста верни неща, кой и поради какво основание го изтри?Не му хареса, че ще обиждам днешното поколение ли, кво?Или някой добър самарянин го е изтрил щот е подаден доклад?
Благодаря Вирусче, бях забравил :)
Бре!?! В логовете не показва да са извършвани никакви действия - http://awesomescreenshot.com/02d5ol2i54
User avatar
Reddeyes
Потребител
Потребител
Posts: 149
Joined: 18 Feb 2015, 19:49
Favorite version: CS: 1.6

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Reddeyes »

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 3#p1507063 Смалено мнение гледам? И защо тестовия модератор го е смалил? Точно по темата ми е мнението , споменах че е сглобен от Мод билдера на цс-бг.... за какво това да е Спам?
User avatar
Devereaux
Потребител
Потребител
Posts: 513
Joined: 24 Apr 2013, 19:01
CS Nick: A State of Trance
Favorite version: CS: 1.6

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Devereaux »

csgofan wrote:http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 3#p1507063 Смалено мнение гледам? И защо тестовия модератор го е смалил? Точно по темата ми е мнението , споменах че е сглобен от Мод билдера на цс-бг.... за какво това да е Спам?
Излизаш извън темата и коментираш абсолютно друго, а не това заради което е пусната самата тема. Мнението си е спам и си остава така.
User avatar
Ha 3op
Не помня, но не забравям!
Не помня, но не забравям!
Posts: 367
Joined: 26 Jul 2011, 17:49
CS Nick: Ha 3op
Favorite version: CS: 1.6
Location: 3op Has Been Comming!
Contact:

Re: Кой ми изтри поста и защо?

Post by Ha 3op »

Sovietsky. wrote:
Ha 3op wrote:viewtopic.php?f=220&t=167176

Преди поста на @GOTT MIT UNS написах един абзац с доста верни неща, кой и поради какво основание го изтри?Не му хареса, че ще обиждам днешното поколение ли, кво?Или някой добър самарянин го е изтрил щот е подаден доклад?
Благодаря Вирусче, бях забравил :)
Бре!?! В логовете не показва да са извършвани никакви действия - http://awesomescreenshot.com/02d5ol2i54
Странно...Оня ден го има вчера го няма, а днес даже и логове за никакви действия няма.
User avatar
Reddeyes
Потребител
Потребител
Posts: 149
Joined: 18 Feb 2015, 19:49
Favorite version: CS: 1.6

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Reddeyes »

ARROW wrote:
csgofan wrote:http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 3#p1507063 Смалено мнение гледам? И защо тестовия модератор го е смалил? Точно по темата ми е мнението , споменах че е сглобен от Мод билдера на цс-бг.... за какво това да е Спам?
Излизаш извън темата и коментираш абсолютно друго, а не това заради което е пусната самата тема. Мнението си е спам и си остава така.
Значи по тази логика дай да не казваме откъде са модовете? Страшни модератори сте бе , браво... :shock:
User avatar
GrifflysT
V.I.P
V.I.P
Posts: 183
Joined: 17 Oct 2015, 05:58
Skype: danvyrus
Favorite version: other

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by GrifflysT »

csgofan wrote:
ARROW wrote:
csgofan wrote:http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 3#p1507063 Смалено мнение гледам? И защо тестовия модератор го е смалил? Точно по темата ми е мнението , споменах че е сглобен от Мод билдера на цс-бг.... за какво това да е Спам?
Излизаш извън темата и коментираш абсолютно друго, а не това заради което е пусната самата тема. Мнението си е спам и си остава така.
Значи по тази логика дай да не казваме откъде са модовете? Страшни модератори сте бе , браво... :shock:
Автора на темата е предоставил нужната информация, а това че е ползвал mod build-ера в сайта, няма никакво значение - той е направен именно с тази цел, не седи просто за украса.
Критиката ти не е аргументирана, няма значение, че плъгините не са 100 на брой, мода може да е в полза на някого.
Мнението ти е напълно безсмислено, с нищо не помага на никой - всеки може да избере дали да ползва мода с тези плъгини.
Също така, оплакването ти не е подадено според правилата на темата, така че се радвай, че въобще си получил отговор от "страшните модератори". :o

Чеп, логовете на темата не могат да се трият, така че най-вероятно не си публикувал мнението.
User avatar
DarKnesA
Потребител
Потребител
Posts: 85
Joined: 04 Jul 2013, 03:49
Skype: hds-bg.support
CS Nick: DarKneS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: charmed47
Location: София
Contact:

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by DarKnesA »

Искам да попитам защо мнението ми е смалено? http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 1&start=45 да може и така да е нещо късо да съм згафил но пък плюят ми веригата аз се защитавам все пак
Last edited by idle on 24 Mar 2016, 12:53, edited 1 time in total.
Reason: Нарушени са правилата за писане в съотв. тема.
User avatar
idle
Потребител
Потребител
Posts: 655
Joined: 08 May 2012, 10:19
Favorite version: CS: Global Offensive
Contact:

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by idle »

HDS-BG Support wrote:Искам да попитам защо мнението ми е смалено? http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 1&start=45 да може и така да е нещо късо да съм згафил но пък плюят ми веригата аз се защитавам все пак
Искам да попитам ти свърза ли се с модератора, който ти е смалил мнението, в случая Soivetsky, за да се изясните? Не. Тогава няма да получиш и отговор.

Следващият, който пише в тази тема, и не е изпълнил изискванията, споменати в първия пост, или наруши някое от правилата на форума, пускайки оплакването си, ще получи предупреждение.
Post Reply

Return to “Доклади, оплаквания, молби”