Молба за премахване на забрана!!

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
Locked
User avatar
Reddeyes
Потребител
Потребител
Posts: 149
Joined: 18 Feb 2015, 19:49
Favorite version: CS: 1.6

Молба за премахване на забрана!!

Post by Reddeyes »

Здравейте и добър вечер.. Вчера бях добавил на въпросното IP
151.237.115.101
и признавам си , освен сървъра който държа на него бях пуснал и фейк сървъри с фейк имена/редирект.
Въпреки това искам да се извиня за постъпката си и да ви уверя че няма да се повтори! Искам само да ми махнете забраната и да мога да пусна сървъра си от това ИП
151.237.115.101:27015
:) Надявам се да проявите разбиране и да сте готови за този компромис :)
User avatar
georgib1
V.I.P
V.I.P
Posts: 217
Joined: 07 Jul 2015, 11:58
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: Молба за премахване на забрана!!

Post by georgib1 »

Здрасти, дано хората от екипа ти премахнат забраната, но и да се извиниш същото си е.Ти вече си направил тези fake servers и сега се извиняваш, просто не намирам смисъл в темата, но успех :)
Last edited by idle on 16 Mar 2016, 20:36, edited 2 times in total.
Reason: И аз не намирам много смисъл в мнението ти.
User avatar
Reddeyes
Потребител
Потребител
Posts: 149
Joined: 18 Feb 2015, 19:49
Favorite version: CS: 1.6

Re: Молба за премахване на забрана!!

Post by Reddeyes »

Минаха вече 4 дни откакто писах и няма никакъв отговор... + в допълнение към това което споменах даже ми е забранено да ДОБАВЯМ СЪРВЪРИ... добре бе , махнахте ми сървърите + баннахте ИП-то сега и сървъри да не мога да добавям? Айде моля ви се...
Мисля че е крайно време някой от админите (било то Ивока или друг да отговори в темата) , и не искам да пришпорвам нещата , обаче за 4 дни според мен можеше все някой от червените да изкаже мнение.
User avatar
iVoka
CS-bg.info Admin
CS-bg.info Admin
Posts: 1325
Joined: 29 Jun 2007, 12:21
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: ivobg92
Contact:

Re: Молба за премахване на забрана!!

Post by iVoka »

Като изтече блокацията на IP-то, може да пишеш и за махане на акаунт-забраната.
User avatar
Reddeyes
Потребител
Потребител
Posts: 149
Joined: 18 Feb 2015, 19:49
Favorite version: CS: 1.6

Re: Молба за премахване на забрана!!

Post by Reddeyes »

iVoka wrote:Като изтече блокацията на IP-то, може да пишеш и за махане на акаунт-забраната.
Хех , защо ли очаквах такъв отговор.... все пак ще постна това което писах на ЛС и тук в темата си понеже съм длъжен!
Ивока , стига бе човек... тази забрана е за ЦЯЛ МЕСЕЦ от 15-ти до 15-ти ако не греша! Не е справедливо да бъде толкова дълга , а камоли да не мога да добавям НИКАКВИ сървъри през идното време... вярно е , че съм сгрешил но наистина ли толкова сурово наказание трябва да търпя и то за първи път? Ще го кажа само веднъж и се надявам поне да го обмислиш... Извинявам се адски много за това с фейк сървърите! Няма да се повтори никога вече! И за да не заприличам на онези 12-13 годишни лапенца - няма да се умолявам толкова много. Аз си го казвам пък ти ако искаш го вземай под внимание. :)
User avatar
Chillout.
Cool Kids Never Die
Cool Kids Never Die
Posts: 295
Joined: 17 Oct 2015, 00:39
Skype: Chill0ut97
CS Nick: Chillout.
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: NSDMF

Re: Молба за премахване на забрана!!

Post by Chillout. »

Наказанията трябва да са сурови та дори и повече от месец, за да няма и друг път такива финтове. Радвам се, че си си взел поука, но ако ти се махне забраната тогава всички които са опитвали да си пълнят сървърите с измами ще кажат " И аз се извинявам махни и моята забрана! " И нататък разбираш какво ще стане.
User avatar
Reddeyes
Потребител
Потребител
Posts: 149
Joined: 18 Feb 2015, 19:49
Favorite version: CS: 1.6

Re: Молба за премахване на забрана!!

Post by Reddeyes »

Аз не помня да съм ти искал мнението , както и на други потребители тук? Молбата ми бе към хората от екипа, затова можеш да си спестиш мнението за теб сии.
User avatar
idle
Потребител
Потребител
Posts: 655
Joined: 08 May 2012, 10:19
Favorite version: CS: Global Offensive
Contact:

Re: Молба за премахване на забрана!!

Post by idle »

Усещам как ще започнете да се карате в темата, но освен ако не искате и двамата по едно предупреждение - недейте.
До автора - искаше отговор от администратор и го получи. Заключвам темата, когато изтече блокацията на IP, си пусни нова.
Locked

Return to “Доклади, оплаквания, молби”