Оплакване от shhnedo

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
Locked
User avatar
remixaa00
Banned
Banned
Posts: 37
Joined: 28 Nov 2013, 22:02
Skype: cs-hehe
Favorite version: CS: 1.6

Оплакване от shhnedo

Post by remixaa00 »

Здравейте! Искам да се оплача от вашият модератор shhnedo. Причината, е че намерих една тема от 2014 година, в която не е писано от тогава, а е помогнато на човека и не е заключена. Винаги правя едно и също и то е: пиша в темата, че би трябвало да я заключат и да ми изтрият мнението. Досега не съм имал проблем с последните 150 съобщения, но ето че сега имам и то е предупреждение. Мисля, че shhnedo просто си търси с кого да се заяде. Настоявам просто да ми се махне предупреждението, защото не е честно според мен :)
User avatar
Chillout.
Cool Kids Never Die
Cool Kids Never Die
Posts: 295
Joined: 17 Oct 2015, 00:39
Skype: Chill0ut97
CS Nick: Chillout.
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: NSDMF

Re: Оплакване от shhnedo

Post by Chillout. »

Колко пъти ще наспамиш с тази глупост.. докато не ти се деактивира акаунта ли? Хората ти обясниха хиляда пъти вместо да си вземеш поука продължаваш.
Last edited by shhnedo on 10 Apr 2016, 11:19, edited 1 time in total.
Reason: Нямаш пряко отношение по темата.
User avatar
kHRYSTAL the Plug
Потребител
Потребител
Posts: 314
Joined: 13 Apr 2014, 17:35
CS Nick: kHRYSTAL THE PLUG
Favorite version: CS: 1.6
Location: Domenican Republic
Contact:

Re: Оплакване от shhnedo

Post by kHRYSTAL the Plug »

Аз доста често влизам във форума и такива мнения от теб никога не съм виждал. Докато бях модератор в страйк разделите също не съм виждал в модераторския панел да са трити мнения. Да добавя, че на модераторите е забранено изтриването на мнения. Оплакването ти е безсмислено.

P.S Моля мнението ми да не бъде смалено, знам , че нямам право да пиша в този раздел, освен ако аз не пускам темата.
Last edited by shhnedo on 10 Apr 2016, 11:18, edited 1 time in total.
Reason: Нямаш пряко отношение по темата.
User avatar
shhnedo
0_0
0_0
Posts: 474
Joined: 07 Nov 2009, 17:59

Re: Оплакване от shhnedo

Post by shhnedo »

Да обясня пак: никой модератор/член на екип НЕ Е длъжен да заключва всяка изчерпана тема. Ние НЕ ходим по форума да търсим теми за заключване! Действаме по сигнал или по собствена инициатива, когато се наложи! От теб се иска да си напрегнеш инфантилния мозък и да прецениш дали е редно, или не е редно да пишеш в отключена стара тема, а не да спамиш наляво надясно или да "докладваш" темите по смешния ти начин(пак казвам, че има БУТОН за тази цел) и след това да се правиш на ощетен! Не ме интересува какъв си и от къде си, време ти е да порастнеш и да вкараш малко сиво в тая глава, и да спреш да разсъждаваш първично като 5-годишен, правилата са ЗА ВСИЧКИ!
Приказвай каквото искаш по мой адрес, но си имай едно на ум, че хората движат напред и нагоре, ти в момента си спрял във всеки възможен смисъл на думата заради собствените ти грешки и детинския ти разсъдък. Дано намериш помощ скоро.
Locked

Return to “Доклади, оплаквания, молби”