Две оплаквания от shhnedo

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
Locked
User avatar
remixaa00
Banned
Banned
Posts: 37
Joined: 28 Nov 2013, 22:02
Skype: cs-hehe
Favorite version: CS: 1.6

Две оплаквания от shhnedo

Post by remixaa00 »

1 оплакване: Здравейте! Искам да се оплача от вашият модератор shhnedo. Причината, е че намерих една тема от 2014 година, в която не е писано от тогава, а е помогнато на човека и не е заключена. Винаги правя едно и също и то е: пиша в темата, че би трябвало да я заключат и да ми изтрият мнението. Досега не съм имал проблем с последните 150 съобщения, но ето че сега имам и то е предупреждение. Мисля, че shhnedo просто си търси с кого да се заяде. Настоявам просто да ми се махне предупреждението, защото не е честно според мен :)

2 оплакване: В тази тема: http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 7#p1516975 shhnedo ясно ме нарича, че съм болен (психически) с думите му: "Дано намериш помощ скоро" :)
User avatar
CityLife
V.I.P
V.I.P
Posts: 842
Joined: 26 Mar 2013, 13:54
Steam Community ID: kajikvostanae60
Location: ВАИ Холдинг.

Re: Две оплаквания от shhnedo

Post by CityLife »

Пускаш същата тема след като ти е обяснено точно и ясно ? Ако имаш твоя стара тема за заключване - има си специална тема за това. А, ако видиш стара тема, която е пропусната или с причина не е била заключвана - докладваш темата и проблема е решен. Колегата ти е обяснил като хората за ПОРЕДЕН ПЪТ и плюс това къде видя, че те е нарекъл така ? Понякога сами си слагате "етикети" и после другите са Ви виновни. 8)
User avatar
shhnedo
0_0
0_0
Posts: 474
Joined: 07 Nov 2009, 17:59

Re: Две оплаквания от shhnedo

Post by shhnedo »

За пореден път доказваш, че НЕ вдяваш какво ти се казва. Аз ти казах, че мислиш първично като децата, не разсъждаваш над обстоятелствата. Не е нужно да си психически болен, за да се държиш като дете, но ти и това не разбираш. Както и да е. Не ми се занимаваше, но след като си толкова настоятелен, почвам да ти лепя предупреждения за седмични почивки.
User avatar
Devereaux
Потребител
Потребител
Posts: 513
Joined: 24 Apr 2013, 19:01
CS Nick: A State of Trance
Favorite version: CS: 1.6

Re: Две оплаквания от shhnedo

Post by Devereaux »

Нищо няма да направиш, ако ще и 100 оплаквания да пуснеш. Само си губиш времето и shhnedo е прав в думите си. Личи си, че си психично болен и ти е нужна голяма помощ и дано я намериш в най-скоро време. Вземи се стягай, защото изглеждаш доста смешно отстрани. Колкото оплаквания и да пуснеш, ефект няма да има, защото ти си виновен и нищо не постигаш като пускаш тези безсмислени и нечовешки оплаквания. ;)
Locked

Return to “Доклади, оплаквания, молби”