Оплакване от модератор: enco

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
Locked
User avatar
GluckyT3AM
V.I.P
V.I.P
Posts: 167
Joined: 10 Jan 2013, 15:01
CS Nick: `
Favorite version: CS: Global Offensive
Location: Shrewsbury, Shropshire
Contact:

Оплакване от модератор: enco

Post by GluckyT3AM »

Тъй като този човек, постоянно променя мнениеята на хората, които са писали точно правилно и както трябва и по-правилата, той изобщо не мисли а променя, направо се чудя защо подяволите го прави?, друг модератор не е правил такива глупости освен @Enco, въобще не мисли и прави всичко, което е безсмислено и да докаже, че е на върха , това е доказателство: http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 4#p1549787 , даже бях се обърнал към Ивомир, за да му кажа какво/как върши тоя модератор, извинете ме, че се оплаквам от човек,който е недеакватен . :) !
User avatar
kreedztanky
Умникът на форума
Умникът на форума
Posts: 759
Joined: 17 Dec 2014, 20:17
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: Оплакване от модератор: enco

Post by kreedztanky »

хм.. Я пак погледни датите и пак кажи, че не е спам.
User avatar
GluckyT3AM
V.I.P
V.I.P
Posts: 167
Joined: 10 Jan 2013, 15:01
CS Nick: `
Favorite version: CS: Global Offensive
Location: Shrewsbury, Shropshire
Contact:

Re: Оплакване от модератор: enco

Post by GluckyT3AM »

KINGCREW1337 wrote:хм.. Я пак погледни датите и пак кажи, че не е спам.
Да погледна дата?, но я ти погледни другите мнения на хората, които са променени от него, а и без причина, само спам или безсмислено, а нищо повече не е сложил като причина, тоест нищо не върши освен да се заяжда със хората. ! :)
User avatar
FEEL MY STYLE
Потребител
Потребител
Posts: 202
Joined: 11 Feb 2016, 19:32
Skype: Ня ти каа, щот няям, ооо ;]
CS Nick: THE PRO , ComPany oF HeroeS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: proto236
Location: България :)
Contact:

Re: Оплакване от модератор: enco

Post by FEEL MY STYLE »

Модератора си е невинен.. Няма смисъл от това оплакване, донякъде си прав, опитал се е да помогне, ама какъв е смисъла, почти 6 години от темата и това си се счита за спам! Въпросния потребител, който е пуснал темата, която си дал за някакво там доказателство е влизал последно 2011 година..
Него много го еня за тази тема, сигурно дори вече не се занимава с CS! Модератора си е свършил работата, както трябва и с нищо не е нарушил правилата!
User avatar
CityLife
V.I.P
V.I.P
Posts: 842
Joined: 26 Mar 2013, 13:54
Steam Community ID: kajikvostanae60
Location: ВАИ Холдинг.

Re: Оплакване от модератор: enco

Post by CityLife »

Правилата на форума: (по-точно т.6)

6.1. Когато отговаряте на теми, се съобразявайте дали темата все още е актуална, или отдавна е изчерпана като съдържание. Отговори на изчерпани теми не са препоръчителни.

Тема в раздела "Доклади, оплаквания, молби" -> "Оплаквания от смалени или изтрити мнения.
http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=226&t=163036
User avatar
FEEL MY STYLE
Потребител
Потребител
Posts: 202
Joined: 11 Feb 2016, 19:32
Skype: Ня ти каа, щот няям, ооо ;]
CS Nick: THE PRO , ComPany oF HeroeS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: proto236
Location: България :)
Contact:

Re: Оплакване от модератор: enco

Post by FEEL MY STYLE »

CityLife wrote:Правилата на форума: (по-точно т.6)

6.1. Когато отговаряте на теми, се съобразявайте дали темата все още е актуална, или отдавна е изчерпана като съдържание. Отговори на изчерпани теми не са препоръчителни.

Тема в раздела "Доклади, оплаквания, молби" -> "Оплаквания от смалени или изтрити мнения.
http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=226&t=163036
То предполагам, оплакване от смалено или изтрито мнение трябва да го пусне потребителя, на който му е било смалено мнението, а не друг.. Все пак си прав! А и доколкото потребителя, пуснал оплакването е описал, май не се оплаква от смалените мнения, а от самия модератор.
П.С. Извинявам се ако не съм разбрал правилно
User avatar
enco
V.I.P
V.I.P
Posts: 234
Joined: 10 Jul 2010, 16:45

Re: Оплакване от модератор: enco

Post by enco »

Преди да пуснеш тема вземи първо се информирай за правилата на форума, прочети тук там. Има вече тема за смалени мнения : http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 6&start=45.

И само незнам защо се бъркаш като не съм смалил твое мнение, а на друг потребител. Вие тотално откачихте тука. И не си задавайте въпроса защо нямало модератори и защо всички се отказват, еми ето заради такава тема и потребители се отказват. :o

И ще чакам да дадеш други такива случей в които не съм действал против правилата, а в противен случей ако не го направиш ще получиш подарък от мене. Не го приемай като заплаха, просто вече ще действам така. И нали знаеш - Каквото повикало, такова се обадил. 8)

И вземи си деактивирай други акаунт, че се излагаш и незнам кои върви против правилата. Май имаш право на един акаунт, ти с втори, ама нека, за това пак съм виновен. :mrgreen: :clapp:
User avatar
GluckyT3AM
V.I.P
V.I.P
Posts: 167
Joined: 10 Jan 2013, 15:01
CS Nick: `
Favorite version: CS: Global Offensive
Location: Shrewsbury, Shropshire
Contact:

Re: Оплакване от модератор: enco

Post by GluckyT3AM »

Втори акк, но ти явно си пиян или нещо от сорта дрогиран?, това ми е акк'а и нямам друг акк, а и постоянно сменяш мненията ми, а не само на други и при мен, веднага се месиш тук там, но при никакъв случай нямаш право да сменяш мнение на даден потребител без причина да ти кажа, осъзнай се малко и след това бъди сигурен къде си грешил и какво си направил, а не да ми мрънкаш правила и правила, тоест истината боли , но нищо както и да е ти много добре си знаеш къде и как си сгрешил, няма какво да ти докажа друго, виж ми мненията, почти само от тебе са променени последна промяна (enco) , на правилен раздел/неправилен/ правилна тема/писане т.н не гледаш нищо братле, но извини ме отново, че те докладвам, но признай си, че имаш поне процентиранна вина . :) :clapp: :clapp:
User avatar
JuN
V.I.P
V.I.P
Posts: 27
Joined: 28 Feb 2015, 19:45
Skype: ls
CS Nick: JuN m!$ug!
Favorite version: CS: 1.6

Re: Оплакване от модератор: enco

Post by JuN »

@GluckyT3AM е прав
User avatar
enco
V.I.P
V.I.P
Posts: 234
Joined: 10 Jul 2010, 16:45

Re: Оплакване от модератор: enco

Post by enco »

GluckyT3AM wrote:Втори акк, но ти явно си пиян или нещо от сорта дрогиран?, това ми е акк'а и нямам друг акк, а и постоянно сменяш мненията ми, а не само на други и при мен, веднага се месиш тук там, но при никакъв случай нямаш право да сменяш мнение на даден потребител без причина да ти кажа, осъзнай се малко и след това бъди сигурен къде си грешил и какво си направил, а не да ми мрънкаш правила и правила, тоест истината боли , но нищо както и да е ти много добре си знаеш къде и как си сгрешил, няма какво да ти докажа друго, виж ми мненията, почти само от тебе са променени последна промяна (enco) , на правилен раздел/неправилен/ правилна тема/писане т.н не гледаш нищо братле, но извини ме отново, че те докладвам, но признай си, че имаш поне процентиранна вина . :) :clapp: :clapp:
Дай ми примери или който и да е друг да ми даде пример. Не ме карай да ти слагам предупреждението, което си заслужаваш. Това че си се оплакал от мене, ама грам не ме интересува. Дали ще имам права или няма да имам прав, отново не ме засяга. Ако Иво прецени нека ме маха, проблема е там, че трети път няма да се върна за да ВИ оправям бакийте, защото отказалите се колеги са именно заради ВАС, заради вашата простотия и идиотщина ! Нямате си друга работа и айде да налазваме теми и да почнем да спориме. Дай ми примерни, не ми се обеснявай къде съм виновен и къде не съм. Работи се с доказателства, а не с приказки. Е то си личи, че нямаш друг акаунт, мен не ми излиза в лога ти.
User avatar
GluckyT3AM
V.I.P
V.I.P
Posts: 167
Joined: 10 Jan 2013, 15:01
CS Nick: `
Favorite version: CS: Global Offensive
Location: Shrewsbury, Shropshire
Contact:

Re: Оплакване от модератор: enco

Post by GluckyT3AM »

Братле няма да споря със тебе казах, а и ти много добре знаеш, не ми се прави на голямата работа, защото не си!, виж колко пъти стана ми променяш мненията без причина, ако не съм прав, да ме деактивират, даже се обърнах и към Ивомир, за да му кажа какъв си смешник, не ме карай да си отварям устата, за да докажа какви ли не работи вършиш, това да ти е ясно, че без причина нито един потребител на сайта няма да се оплаква от модератор и да ти кажа, че ти само си търсиш някой, който да се заяждаш със него, ясен ли съм ти, хайде сега няма да се занимавам със недеакватни и неграмотни хора като тебе, станал си модератор, но не знаеш нищо , как да се държиш със потребителите . !
Last edited by Keanu on 17 Sep 2016, 23:47, edited 1 time in total.
Reason: Нарушена т.4 - обиди и напрежение
User avatar
FEEL MY STYLE
Потребител
Потребител
Posts: 202
Joined: 11 Feb 2016, 19:32
Skype: Ня ти каа, щот няям, ооо ;]
CS Nick: THE PRO , ComPany oF HeroeS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: proto236
Location: България :)
Contact:

Re: Оплакване от модератор: enco

Post by FEEL MY STYLE »

enco вече и той не е модератор... Радвате ли се, а...Вече няма смисъл от тази глупава тема,постигнахте целта си.....
User avatar
GluckyT3AM
V.I.P
V.I.P
Posts: 167
Joined: 10 Jan 2013, 15:01
CS Nick: `
Favorite version: CS: Global Offensive
Location: Shrewsbury, Shropshire
Contact:

Re: Оплакване от модератор: enco

Post by GluckyT3AM »

Просто това трябваше да стане, тъй като не си върши работата като хората, няма да му се молят хората при никакъв случай.
User avatar
Keanu
V.I.P
V.I.P
Posts: 293
Joined: 11 Nov 2011, 19:57

Re: Оплакване от модератор: enco

Post by Keanu »

Поради една или друга причина ''enco'' не е сред екипа, темата се заключва за да не се трупа с излишни мнения.
Locked

Return to “Доклади, оплаквания, молби”