CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

Проблем с ФПС

За индивидуални проблеми и въпроси около играта.

Модератори: Екип C-Strike, Помощник-модератори

Проблем с ФПС

Мнениеот kotvata » 05 Ное 2017, 23:50

Здравейте !! Знам че има много теми по въпроса с фпс но не откривам решение на моя проблем а той е следния , от няколко дена фпс то започна да пада от 99 до 78 и постоянно се променя .Пробвах няколко неща като например , инсталирах нови драйвери за видео картата , писах доста кодове ,спрях "Vertical sync" , пробвах с дръг ЦС още по зле там фпс то ми е от 60 на долу а тоя цс го изтрих и инсталирах на ново но проблемът си остава някой ако знае решение по темата ще бъда много благодарен . Видео картата ми е NVIDIA GeForce 930M а процесора Intel(R) Core(TM) i3-5010U CPU @ 2.10GHz
kotvata

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Re: Проблем с ФПС

Мнениеот Natiancanance » 19 Ное 2017, 21:23

kotvata написа:Здравейте !! Знам че има много теми по въпроса с фпс но не откривам решение на моя проблем а той е следния , от няколко дена фпс то започна да пада от 99 до 78 и постоянно се променя .Пробвах няколко неща като например , инсталирах нови драйвери за видео картата , писах доста кодове ,спрях "Vertical sync" , пробвах с дръг ЦС още по зле там фпс то ми е от 60 на долу а тоя цс го изтрих и инсталирах на ново но проблемът си остава някой ако знае решение по темата ще бъда много благодарен . Видео картата ми е NVIDIA GeForce 930M а процесора Intel(R) Core(TM) i3-5010U CPU @ 2.10GHz

Проблема може да е от доставчика,щом си пробвал всичките възможности.
Natiancanance

Аватар
NATIANCANANCE
NATIANCANANCE

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Ето че в края на този месец се навършват точно 10 години от официалното пускане на българския CS фен сайт.
ESEA имат удоволствието да обявят сезон 25 на своята лига, който ще включва повече дивизии за някои региони, както и редица подобрения базирани на обратната връзка от сезон 24.
DreamHack потвърдиха, че Ninjas in Pyjamas и Virtus.pro са получили покани за тяхното събитие Masters в Малмьо.

Назад към Помощ и въпроси за играта