Проблем - играта се изключва

За индивидуални проблеми и въпроси около играта.
Post Reply
User avatar
Master-player
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 12 Apr 2020, 22:15

Проблем - играта се изключва

Post by Master-player »

Здравейте дами и господа, имам проблем. Закупих си преди време от Steam CS 1.6 и постоянно като се опитам да я стартирам получавам някакви DUMP Files и играта ми се изключва по време на свъзрване със сървъра, опитах всякакви решения, опрях до Steam Support и те не успяха да помогнат, престраших се да опра до български форум с молбата да ми дадете някакво решение. Опитах всякакви възможни начини изчетох и пробвах всичко по 7-8 пъти, но уви без успех!
User avatar
Radeon
Потребител
Потребител
Posts: 77
Joined: 23 Oct 2017, 17:33

Re: Проблем - играта се изключва

Post by Radeon »

Като си пускам компютъра и ми излиза някаква грешка. Може ли помощ, изчетох всичко и нищо не помага.
Ако ти не можеш да помогнеш на такъв въпрос , как очакваш някой да помогне на теб ?
Ако още не си загрял за какво говоря , дай посробности за операционна система, хардуер, точко каква е грешката която изписва.
User avatar
Master-player
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 12 Apr 2020, 22:15

Re: Проблем - играта се изключва

Post by Master-player »

Radeon wrote:Като си пускам компютъра и ми излиза някаква грешка. Може ли помощ, изчетох всичко и нищо не помага.
Ако ти не можеш да помогнеш на такъв въпрос , как очакваш някой да помогне на теб ?
Ако още не си загрял за какво говоря , дай посробности за операционна система, хардуер, точко каква е грешката която изписва.
Спецификациите са следните:
AMD RYZEN 9 3950X
GeForce RTX 2070 SUPER
32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz
1ТB Samsung 970 EVO Plus NVMe M.2
6TB HDD Western Digital
Windows 10 Professional 64 BIT

Не ми изписва грешка, а играта директно крашва и се създава в папката на Steam, папка Dumps в която се получават така наречените .dmp(crash) файлове.
:)
User avatar
Radeon
Потребител
Потребител
Posts: 77
Joined: 23 Oct 2017, 17:33

Re: Проблем - играта се изключва

Post by Radeon »

Може да пробваш няколко неща ако не си ги пробвал. Пак проблем че не си казал какво си опитвал ...
1.Рестартираш компютъра и стартираш стийм.
2.Десен бутон на цс 1,6 и избираш Properties
3.Избираш Local files и после Verify integrity of game files
4. Чакаш да ти провери файловете дали са наред.

Ако това не помогне , може да опиташ да си свалиш по стара версия на драйверите за видео картата. Такива с които преди ти е вървяла.
Може да опиташ да си преинсталираш драйверите. Аз използвам програмата Driver Easy за да ми открива нови или липсващи драйвъри.
User avatar
Pashata
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 07 Jul 2020, 09:48
CS Nick: Bulgaria
Favorite version: CS: 1.6
Location: /respawn

Re: Проблем - играта се изключва

Post by Pashata »

1. Влизаш в библиотеката с игри.
2. Counter-Strike > (десен бутон) Properties > Files > Verify Integrity of Files
3. Чакаш и включваш играта. :o
Last edited by iVoka on 07 Jul 2020, 13:51, edited 2 times in total.
Reason: Няма нужда да пишеш с огромни букви.
User avatar
POWERA
Потребител
Потребител
Posts: 49
Joined: 22 Nov 2015, 01:12
Skype: csplrespawn
CS Nick: Aim.cfg
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: dreama41

Re: Проблем - играта се изключва

Post by POWERA »

Опитай това https://store.steampowered.com/app/1278 ... e_Booster/ Мисля че ще ти помогне
Post Reply

Return to “Помощ и въпроси за играта”