CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

Търсите хора, с които да играете? Пишете тук!

Модератори: Екип C-Strike, Помощник-модератори

Re: Търсите хора, с които да играете? Пишете тук!

Мнениеот Stix » 10 Сеп 2017, 08:09

Здравейте, казвам се Цецко на 17 години. Играя от скоро CS:GO Търся хора или отбор с който да играя за забавление и да не се впрягат когато загубим. Ранка ми е Silver 4 (Един приятел ми подари cs:go и беше Silver 1 и го дигнах сам за д/г месец и нещо) ... смятам че може да стане много по-голям ако играя със сериозни хора а не както доста често ме пуска с несериозни деца. Имам микрофон, запознат съм много добре с картите dust2, mirage, inferno играя и train и nuke, но тях не ги познавам толкова добре. Ето steam акаунта ми: https://steamcommunity.com/profiles/76561198217072493/
Stix

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот daveda » 10 Окт 2017, 19:24

Здрасти, търся хора за игра и ранк-ъп гн2+ над 16-18 години + микрофон, без садвания ама ти си мн слаб ве гледай го тоя не може да хитне аве аима ти е мн зле ядосвания излизания от играта да се отказват да играят и темподобни такива.
Имам teamspeak3 24/7, имам микрофон, години 20+ съм
daveda

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот bechev » 14 Ное 2017, 19:56

МГ 2 съм на 21г. търся сериозни за competitive играя близо от година иначе съм луд фен на CS от 1.6
bechev

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот SorryMateYoureDead » 20 Окт 2018, 11:21

Ако има 1 желаещ да пробва нов мод ?
HiddeN ... by Dias
1 човек ми трябва - линк за IP https://www.gametracker.com/server_info ... .51:27016/ Не е реклама!
SorryMateYoureDead

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Предишна

Днес, 18 окт 2018, стартирахме новите CS 1.6 сървъри на един от най-старите проекти за Counter-Strike в България.
Ето че в края на този месец се навършват точно 10 години от официалното пускане на българския CS фен сайт.
ESEA имат удоволствието да обявят сезон 25 на своята лига, който ще включва повече дивизии за някои региони, както и редица подобрения базирани на обратната връзка от сезон 24.

Назад към Clan Gaming CS:GO