CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

Оплакване от администратор/БАН

jb.cs-bg.info:27016

Модератор: Сървъри

Оплакване от администратор/БАН

Мнениеот XapD » 20 Окт 2018, 23:00

При пускане на оплакване от администратор попълнете следната бланка:

Вашето име в сървъра:
Името на провинилия се администратор:
Причина поради която се оплаквате от него:
Доказателство:
XapD

Аватар
Сървър Отговорник
Сървър Отговорник

[ Профил в сайта ]

Re: Оплакване от администратор/БАН

Мнениеот Droppin da Bomb » 16 Ное 2018, 20:30

1. Вашият никнейм: Droppin da Bomb
2. Причината поради, която сте били наказан: opit za izmama
3. Линк към Вашето демо или снимка: http://prikachi.com/images/601/9440601F.jpg
4. Никнейм на сървър администраторът, който Ви е наложил забраната: $m!L37
Droppin da Bomb

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот XapD » 16 Ное 2018, 20:52

Droppin da Bomb написа:1. Вашият никнейм: Droppin da Bomb
2. Причината поради, която сте били наказан: opit za izmama
3. Линк към Вашето демо или снимка: http://prikachi.com/images/601/9440601F.jpg
4. Никнейм на сървър администраторът, който Ви е наложил забраната: $m!L37

Така само да вметна БАНЪТ ще остане завинаги такива като теб не са за тук знам ,че си получи наградата.Ползваш мултиацц и се опитваш да ме врътнеш.Всичко е проверено от Администратор. :heat:
XapD

Аватар
Сървър Отговорник
Сървър Отговорник

[ Профил в сайта ]

Мнениеот bayern93 » 21 Ное 2018, 21:01

Вашето име в сървъра: f0rsaken
Името на провинилия се администратор: sLicyGoD`
Причина поради която се оплаквате от него: Дори не е прочел правилата :) Много ясно се вижда,че се опитва да ги промени в игра и дава 1во тайм след това команда и отваря килиите. 2-ро не видях точка или съм я подминал,че е забранено да дава команди на затворен изолатор/килия :) Качвам снимка,защото мислех,че сървъра прави автоматично демо на сървъра една снимка със конфликта за /тиме и една снимка команда на затворен изолатор. Играл съм в достатъчно сървъри за да знам много повече правила от написаните и мисля,че това е също важно както и другите правила,че няма право да дава заповеди в затворен изолатор за игри или тем подобни :)
Доказателство:
https://steamcommunity.com/id/f0rsa93/s ... 4792636284
https://steamcommunity.com/id/f0rsa93/s ... 4792636938
bayern93

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот sLicyGoD » 21 Ное 2018, 21:56

Ако нямам право да се защитя пишете ми ЛС/Стеам да си delete-на мнението или вие го направете.

bayern93 написа:Играл съм в достатъчно сървъри за да знам много повече правила от написаните и мисля,че това е също важно както и другите правила,че няма право да дава заповеди в затворен изолатор за игри или тем подобни :)

Щом си играл в ,,достатъчно сървъри" трябва да си научил поне малко правилата , ако не във всичките поне в 1 от тях. Нямам право да давам игри в затворен изолатор и как ти хрумна това ? Как очакваш да е в правилата при положение че в никое JB не е така. Не те знам къде толкова си играл , но не виждам да имаш големи познания по мода. А що се отнася за оплакването с open и след това time правилото как трябва да протича командата го пише още в първа точка. - 1. Първата команда винаги протича по следния начин: команда -> /open -> /time 5. Ако трябва ще предоставя и демото си в което се вижда как давам командата. Сега си прави изводите кой знае и кой не знае правилата :wink:.
Както казах нека мнението се изтрие ако нямам право на защита. Лека Вечер !
sLicyGoD

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот bayern93 » 22 Ное 2018, 11:34

sLicyGoD написа:Ако нямам право да се защитя пишете ми ЛС/Стеам да си delete-на мнението или вие го направете.

bayern93 написа:Играл съм в достатъчно сървъри за да знам много повече правила от написаните и мисля,че това е също важно както и другите правила,че няма право да дава заповеди в затворен изолатор за игри или тем подобни :)

Щом си играл в ,,достатъчно сървъри" трябва да си научил поне малко правилата , ако не във всичките поне в 1 от тях. Нямам право да давам игри в затворен изолатор и как ти хрумна това ? Как очакваш да е в правилата при положение че в никое JB не е така. Не те знам къде толкова си играл , но не виждам да имаш големи познания по мода. А що се отнася за оплакването с open и след това time правилото как трябва да протича командата го пише още в първа точка. - 1. Първата команда винаги протича по следния начин: команда -> /open -> /time 5. Ако трябва ще предоставя и демото си в което се вижда как давам командата. Сега си прави изводите кой знае и кой не знае правилата :wink:.
Както казах нека мнението се изтрие ако нямам право на защита. Лека Вечер !

На снимката много ясно се вижда колко знаеш точките :) мисля,че си ги прочел след оплакването. В снимката се вижда как споделяш,че може след и преди /опен а в темата пишеш за точката. Качи си демото много точно и ясно се вижда кога даваш /тиме. Таман да се види в демото как правиш 2фк. жалко,че нямам демото от предния мап като използваше командата amx_revive като играчка :)

-- 22 Ное 2018, 20:14 --

Вашето име в сървъра: f0rsaken
Името на провинилия се администратор: RadoBGG или нещо такова излязох от играта имах ангажимент,на демото се вижда
Причина поради която се оплаквате от него: Влезе админа играхме а-у малко по късно влезе след него един и започна с реплики към играч и аз използвах правата си да му наложа гаг :) след минутка админа влиза маха гаг-а става свидетел на думите на този играч и ми пише на привате чата "Остави го той така си говори" докато прочета привате чата виждам нецензурни реплики от страна на админа в чата който го виждат всички. Мисля,че това е недопустимо щом е сървър админ.
Доказателство: https://dox.abv.bg/download?id=5581bf6b05#
bayern93

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот sLicyGoD » 22 Ное 2018, 19:17

Нямах намерения да пиша повече по темата , но ще го направя.
1. Щом си пуснал оплакване срещу мен защо не си предоставиш демото? ,,Ама демото не се е записвало" не е оправдание. Не мисля че доказваш нещо с тия screenshotov-e.Много добре знаеш как протече ситуацията и че командата я дадох както е написано в правилата и за това не даваш демото. Това което съм написал в чата е така за мен , защото дали ще ти отворя на 10-тата секунда от timer-a или преди timer-а за мен е едно също , но да приемем че съм сбъркал с това съобщение в чата. Помисли отново как дадох командата. Беше точно както го пише в правилата , а ти ми спореше че не било така и че трябва да дам първо time. Мисля че даже споделих твоето мнение , защото ти твърдеше че трябва първо да дам time и после да отварям , а аз ти казах че може и двете (мое мнение). Сега помисли отново кой е чел правилата след оплакването.
2. Намесваш друга ситуация с revive-a и не знам как може да си толкова нахален честно да ти кажа. Revive-нах точно 2 пъти и то 2 различни играча. При положение че 1-ия от тях беше ти не знам какъв ти е проблема. И преди да си почнал да си измисляш че са били 20 revive-a представи доказателство , а не говори празни приказки. Това че не харесваш някого не означава че трябва да си измисляш за да го изкараш виновен. :wink:. Ако предоставиш доказателство че съм revive-нал повече от 2 пъти през рунда ще ти се извиня и сам ще се призная за виновен в това оплакване , но това няма как да се случи защото си измисляш и ще кажеш ,,Нямам доказателство , но съм сигурен че беше така". Аз също нямам демо (За твое щастие) , защото не съм смятал че някой ще пусне безсмислено оплакване срещу мен. Ако се питаш защо за твое щастие - защото на демото ми може да се види че командите ги давам правилно и че постоянно се заяждаше и оспорваше това което правя. И моля те ако обичаш не излизай с аргументация ,,Ти също нямаш доказателство" , защото не съм аз този който се оплаква че да доказвам нещо. Ти си човека който трябва да докаже че съм сбъркал с демо , а не с 2 screenshot-a където 1-ия от тях е напълно безсмислен.

Това беше от мен по темата както съм казал по-горе ако прецените да ми изтриете мнението нямам нищо против , защото знам че се счита като спам , но се чувствам длъжен да се защитя.
sLicyGoD

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот bayern93 » 22 Ное 2018, 23:37

Така. По твоя отговор само ще кажа : мислих,че има автоматичен демо рекордер както в другите сървъри,но уви е нямало и след всичко станало като тръгнах да търся демо в папката на стийма нямаше демо следователно и качих снимките. Аз играя този мод още сигурно преди да започнеш да играеш самата игра съдейки по писането ти г/д образувам и възрастта ти. Като искаш демо в по горен пост ти сподели,че можеш да качиш демото и за това искам да качиш демото и да видя кога аз съм казал,че 1во се дава време а после се отваря,че при условие,че само мода го играя от над 7-8 години а за играта вече нямам спомен и съм бил админ в такъв тип сървъри бих го написал,че и такъв акъл да ти давам. Точно аз написах на "Сървър отговорника" да оправи малко правилата и че има липсващи такива за самия мод. :coffee1:
bayern93

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот XapD » 27 Ное 2018, 23:17

Админите бяха предупредени.Приятна игра!!!!!!!!!
XapD

Аватар
Сървър Отговорник
Сървър Отговорник

[ Профил в сайта ]

Днес, 18 окт 2018, стартирахме новите CS 1.6 сървъри на един от най-старите проекти за Counter-Strike в България.
Ето че в края на този месец се навършват точно 10 години от официалното пускане на българския CS фен сайт.
ESEA имат удоволствието да обявят сезон 25 на своята лига, който ще включва повече дивизии за някои региони, както и редица подобрения базирани на обратната връзка от сезон 24.

Назад към CS-BG.Info JailBreak Ultimate