CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

Кандидатури за администратор

zbb.cs-bg.info:27018

Модератор: Сървъри

Кандидатури за администратор

Мнениеот MF1 » 21 Ное 2018, 06:31

Образец на Вашата кандидатура :

1. Вашите имена ?
2. На колко сте години ? (препоръчително е да имате 16)
3. От къде сте ?
4. Защо искате да станете админ в сървъра ?
5. По колко време може да отделяте за сървъра ?
6. Били ли сте админ преди? Ако да , то къде ?
7. Какъв е никът ви в игра ?
8. Skype за връзка?
9. Запознати ли сте с правилата на сървъра и задълженията на един администратор?
10. Линк към Вашият Gametracker , който показва колко време сте играли в сървъра. [ Примерен линк: https://www.gametracker.com/player/LQVA ... .54:27018/ ]

Изображение Трябва да имате минимум 1200 минути изиграни в сървъра.

Изображение Ако кандидатурата Ви бъде отхвърлена , може да кандидатствате отново след 1 месец! Изображение
Изображение Ако кандидатурата ви НЕ е по образец, тя ще бъде отхвърлена! Изображение

Изисквания

1. Неграмотно написани кандидатури ще бъдат отхвърляни веднага!
2. Задължително трябва да имате поне 1 доклад за нарушение.
4. В случай, че отхвърлим кандидатурата ви, имате право да пуснете нова след 2 седмици!
5. Въпроси от рода "Одобрен ли съм?", "Кога ще ми прегледате кандидатурата?" и подобни са във ваша ВРЕДА! (Изключения няма да бъдат правени!)
6. При отхвърлена кандидатура не сме длъжни да даваме отчет, защо сме ви отхвърлили!
7. В случай, че бъдете одобрени имате 2 дена [48 часа], за да се свържете с нас, за да си получите правата. В противен случай вашата кандидатура автоматично бива ОТХВЪРЛЕНА!
8. Ако някоя от точките бъде пропусната, неизпълнена или непълна кандидата ще има 24 часа, да я добави, в противен случай кандидатурата му ще бъде ОТХВЪРЛЕНА!
MF1

Аватар
Сървър Отговорник
Сървър Отговорник

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Re: Кандидатури за администратор

Мнениеот sanu » 21 Ное 2018, 12:16

1. Как се казвате ? ahsansanu
2. На колко сте години ? (препоръчително е да имате 16) 18
3. От къде сте ? Пакистан
4. Защо искате да станете админ в сървъра ? защото искам да помогна на собственика :) Ще бъда добър за другите народи.
5. По колко време може да отделяте за сървъра ? докато съм свободен. ще играя
6. Били ли сте админ преди? Ако да , то къде ? da , danger , colors basebuilder , extremeplay , alienplay.
7. Какъв е никът ви в игра ? sanu
8. Skype за връзка? ahsan.sanu3
9. Запознати ли сте с правилата на сървъра ? da
10. Линк към Вашият Gametracker , който показва колко време сте играли в сървърът е новсървъра.https://www.gametracker.com/player/sanu ... .54:27018/
Последна промяна MF1 на 25 Ное 2018, 13:08, променена общо 1 път
Причина: Отхвърлен !
sanu

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот Irenka » 23 Ное 2018, 21:16

1. Вашите имена ?Ирен
2. На колко сте години ? (препоръчително е да имате 16)13
3. От къде сте ?Харманли
4. Защо искате да станете админ в сървъра ?
5. По колко време може да отделяте за сървъра ?Искам да помогна с развитието на сървъра.Също да помогна на екипа с каквото мога и на новодошлите играчи в сървърът.Също искам да стана администраторка , защото има хора които си позволяват да нарушават правилата на сървъра до като няма администратор в сървъра.
6. Били ли сте админ преди? Ако да , то къде ?Да била съм тук в жайла , но когато сървъра беше в веригата на Privateserv.info и също съм била в много dust2 сървъри.
7. Какъв е никът ви в игра ?`Excellent ;]
8. Skype за връзка?irene31594
9. Запознати ли сте с правилата на сървъра и задълженията на един администратор?Да запозната съм.Била съм администраторка вече не няколко пъти и смятам , че ще мога да се справя.
10. Линк към Вашият Gametracker , който показва колко време сте играли в сървъра.`Excellent ;]

Знам , че нямам нужните минути , но ще ги наваксам , ако ми се даде шанс.
Последна промяна MF1 на 25 Ное 2018, 13:09, променена общо 1 път
Причина: Одобрена ! Свържи се с мен в скайп/дискорд за да получиш правата си :)
Irenka

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот sanu » 25 Ное 2018, 22:27

I don't want to apply.
sanu

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот SprRayZ » 26 Ное 2018, 17:27

1. Вашите имена ? Андреан
2. На колко сте години ? (препоръчително е да имате 16) 17
3. От къде сте ? Търговище
4. Защо искате да станете админ в сървъра ? Като цяло защото няма достатъчно администратори, който да следят за нарушения в сървъра, който в този момент са доста.
5. По колко време може да отделяте за сървъра ? 2-3 часа ако не и повече.
6. Били ли сте админ преди? Ако да , то къде ? Бил съм Администратор във всичките сървъри на CS-BG преди и съм държал 2 сървъра тук.
7. Какъв е никът ви в игра ? sf4n
8. Skype за връзка? n/a
9. Запознати ли сте с правилата на сървъра и задълженията на един администратор? Напълно.
10. Линк към Вашият Gametracker , който показва колко време сте играли в сървъра. https://www.gametracker.com/player/sf4n ... .54:27018/

Доста трудничко е да имаш 1200 минути при положение, че сървъра е отворен преди 4-5 дена. Като се има в предвид, че съм играл в BaseBuildera още по времето на Ganew или "BaseBuilder" или от началото на стартирането на сървърите може да се има на предвид, че имам доста опит и с времето мога да натрупам значителен брой изиграни минути в сървъра ;)
Последна промяна MF1 на 28 Ное 2018, 15:42, променена общо 1 път
Причина: Одобрен ! Свържи се с мен в скайпа за правата :)
SprRayZ

Аватар
V.I.P
V.I.P

[ Профил в сайта ]

Мнениеот Splinter » 28 Ное 2018, 19:59

1. Вашите имена ? Божидар
2. На колко сте години ? (препоръчително е да имате 16)15
3. От къде сте ?Харманли
4. Защо искате да станете админ в сървъра ? Искам да стана АДМИНИСТРАТОР в сървъра за да гледам за реда и дисциплината на играчите , както и за хакерите.Също ще се радвам да съм част от екипа.
5. По колко време може да отделяте за сървъра ? Смятам да отделям от 2 до 5 часа.
6. Били ли сте админ преди? Ако да , то къде ? Да бил съм АДМИН в много DUST 2 също в старият JailBreak [CS-BG] тогава беше на ШОКО и в един Zombie Bulder на приятел.
7. Какъв е никът ви в игра ? BoKaTa
8. Skype за връзка? bojko063
9. Запознати ли сте с правилата на сървъра и задълженията на един администратор? ДА СЪС СИГУРНОСТ .
10. Линк към Вашият Gametracker , който показва колко време сте играли в сървъра. https://www.gametracker.com/player/BoKa ... .54:27018/

Нямам достатъчните минути почнах скоро да влизам , но винаги няма хора знам , че ще се развие сървъра и аз ще влизам редовно!!! :o :o :o
Последна промяна MF1 на 06 Дек 2018, 16:45, променена общо 1 път
Причина: Отхвърлен
Splinter

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот xydr0genium » 10 Яну 2019, 16:06

1. Вашите имена ? Драгомир
2. На колко сте години ? 18
3. От къде сте ? Асеновград
4. Защо искате да станете админ в сървъра ? Мисля, че ще съм полезен и искам да помогна с каквото мога!
5. По колко време може да отделяте за сървъра ? На ден по 2-3 часа може и повече!
6. Били ли сте админ преди? Ако да , то къде ? Да, бях админ в този BaseBuilder(даже и като Support), и много други!
7. Какъв е никът ви в игра ? xydr0genium
8. Skype за връзка? Имате ми го!
9. Запознати ли сте с правилата на сървъра и задълженията на един администратор? Разбира се!
10. https://www.gametracker.com/player/xydr ... .54:27018/

П.С За сега нямам ги точните минути, но ще ги наваксам!
Последна промяна MF1 на 14 Яну 2019, 22:53, променена общо 1 път
Причина: Одобрен ! Свържи се с мен в скайпа за правата :)
xydr0genium

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Днес, 18 окт 2018, стартирахме новите CS 1.6 сървъри на един от най-старите проекти за Counter-Strike в България.
Ето че в края на този месец се навършват точно 10 години от официалното пускане на българския CS фен сайт.
ESEA имат удоволствието да обявят сезон 25 на своята лига, който ще включва повече дивизии за някои региони, както и редица подобрения базирани на обратната връзка от сезон 24.

Назад към CS-BG.Info Zombie BaseBuilder