CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

Кандидатури за администратор

knife.cs-bg.info:27015

Модератор: Сървъри

Кандидатури за администратор

Мнениеот SICK INDIVIDUALS » 21 Ное 2018, 13:59

За да пуснете кандидатура трябва да спазвате следния образец:

1. Как се казвате?
2. На колко сте години?
3. От къде сте?
4. От колко време играете в сървъра?
5. Какъв е вашия ник в сървъра?
6. По колко време на ден можете да отделяте за сървъра?
7. Имате ли опит с подобен вид модове?
8. Били ли сте администратор преди? Ако да то къде?
9. Защо искате да станете администратор при нас?
10. Skype/discord за връзка

Изисквания

1. Неграмотно написани кандидатури ще бъдат отхвърляни веднага!
2. Трябва да сте на минимум 14 години! (Изключения няма да бъдат правени!)
3. Не трябва да имате активен/изтекъл БАН за нарушаване правилата на сървъра или игра с помощни средства!
4. Трябва да имате минимум 3 доклада!
5. Трябва да имате минимум 4000 изиграни минути! (Изключения няма да бъдат правени, можете да си видите времето с командата /ptime)
6. В случай, че отхвърлим кандидатурата ви, имате право да пуснете нова след 1 МЕСЕЦ!
7. Въпроси от рода "Одобрен ли съм?", "Кога ще ми прегледате кандидатурата?" и подобни са във ваша ВРЕДА! (Изключения няма да бъдат правени!)
8. При отхвърлена кандидатура не сме длъжни да даваме обяснения, защо сме ви отхвърлили!
9. В случай, че бъдете одобрени имате 48 часа, за да се свържете с нас, за да си получите правата. В противен случай вашата кандидатура автоматично бива ОТХВЪРЛЕНА!
10. Ако някоя от точките бъде пропусната, неизпълнена или непълна кандидата ще има 24 часа, да я добави, в противен случай кандидатурата му ще бъде ОТХВЪРЛЕНА!
SICK INDIVIDUALS

Аватар
Сървър Отговорник
Сървър Отговорник

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Re: Кандидатури за администратор

Мнениеот Splinter » 06 Яну 2019, 20:04

1. Как се казвате? Божидар
2. На колко сте години? 15
3. От къде сте? Харманли
4. От колко време играете в сървъра? Еми от 2дена , защото пак се разви.
5. Какъв е вашия ник в сървъра? BoKaTa
6. По колко време на ден можете да отделяте за сървъра? Еми различно иначе да се каже достатъчно.
7. Имате ли опит с подобен вид модове? Да
8. Били ли сте администратор преди? Ако да то къде? Да (много са ако искате да разберете ще ви ги напиша на лс)
9. Защо искате да станете администратор при нас? Еми виждам , че няма толкова много админи и искам да помагам с каквото мога като например да следя за дисциплината и за хакове в сървъра. Също ще се радвам да съм част от екипа. Запознат съм с правата!
10. Skype/discord за връзка - Имате ми discorda
Последна промяна hsxa на 09 Яну 2019, 23:25, променена общо 1 път
Причина: Отхвърлен.
Splinter

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Днес, 18 окт 2018, стартирахме новите CS 1.6 сървъри на един от най-старите проекти за Counter-Strike в България.
Ето че в края на този месец се навършват точно 10 години от официалното пускане на българския CS фен сайт.
ESEA имат удоволствието да обявят сезон 25 на своята лига, който ще включва повече дивизии за някои региони, както и редица подобрения базирани на обратната връзка от сезон 24.

Назад към CS-BG.Info Knife Ultimate