Заявки, въпроси или съвети за игри? — Тук е мястото!

Обсъждания по всякакви PC игри.
Post Reply
User avatar
-Dimitrow
Потребител
Потребител
Posts: 70
Joined: 31 Oct 2015, 15:39
CS Nick: don.FIGARO
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: d0naud
Location: В. Търново
Contact:

Re: Заявки, въпроси или съвети за игри? — Тук е мястото!

Post by -Dimitrow »

Купих си / Call of Duty: Modern Warfare 3 /, превъртях я ( с изключение на Intel-ите които трябва да събера ), но до ден-два и с тях ще бъда готов.
Та, въпроса ми е следният, тъй като от / CoD: MW3 / "Compressed"-а беше кратък ( нещо от сорта на 4 между 5 часа ), то / CoD: MW2 / и прочие ( другите игри и DLS-та ) струва ли си да си ги закупя?

Питам защото, както вече споменах "Compressed"-а не беше кой знае колко дълъг, единственото което Те занимава повече време са Intel-ите, за които е нужно да играеш едно и също ниво отново и отново, докато накрая не Ти умръзне до такава степен, че да изтриеш играта.

~ Знам че някой от Вас ще ме посъветва да играя Multiplayer-а, ами играя го, така че не ми давайте подобно предложение, само ми кажете дали си струва да закупя и останалите игри и DLS-та.
User avatar
vaks_
Потребител
Потребител
Posts: 3
Joined: 17 Jan 2018, 18:37

Re: Заявки, въпроси или съвети за игри? — Тук е мястото!

Post by vaks_ »

Отваря ли ви играта? https://www.drakensang.com/ при мен изписва това:
Връзката ви не е поверителна
Възможно е извършители на атака да опитват да откраднат информацията ви от www.drakensang.com (например пароли, съобщения или номера на кредитни карти). Научете повече
NET::ERR_CERT_DATE_INVALID
За да използвате най-високото ниво на сигурност на Chrome, включете подобрената защита
Post Reply

Return to “Игри”