sponsorship, youtube.

Обсъждания по неща, свързани с интернет пространството...
Post Reply
User avatar
LeXTeRBG
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 07 Feb 2018, 21:20

sponsorship, youtube.

Post by LeXTeRBG »

Здравейте. От доста време се чудя да ви питам, знаете ли сайтове които предлагат sponsorship или сайтове които биха помогнали на канала и да се разрастне? Имам 2 ютуб канала и от доста време снимам клипове, но нищо.. Аз знам 1-2 причини за това, защо не ми расте канала, например, че снимам на тел, защото нямам пари да си купя хубав компютър, а нали се сещате, за да правиш добър content трябва да си с комп за 1284125231 лева, камера за още толкова и още други неща.. Аз от телефон снимам.. Пък и то искам вече комп да си купя ама те цените как скочиха.. Помогнете ми, кажете ми къде мога да споделя за моя български и английски канал, искам да ги развия.. Смисъл погледнете го така, някакви дето само, буквално само, ви казвам на Clash Royale снимат и имат по 50-2k да не казвам и повече абоната.. Ето ако се интересувате погледнете го английския: https://www.youtube.com/channel/UCTFNgp ... subscriber ето го и българския: https://www.youtube.com/channel/UCpjEv8 ... JkAhjhhxJg
User avatar
MrGKanev
Потребител
Потребител
Posts: 79
Joined: 03 Jun 2012, 13:04
Skype: the_shadow16
CS Nick: MrGKanev
Favorite version: CS: Global Offensive
Contact:

Re: sponsorship, youtube.

Post by MrGKanev »

Да правиш контент вече не е толкова трудно нито пък ти трябва комп за "1284125231 лева". Засега никой няма да ти даде sponsorship само, защото няма за какво. Имаш общо 6000 гледания на 2-та канала. Трябва още развитие, за да ти дадът нещо в замяна. Погледнах едно твое клипче ти или мяташ микрофона на ляво надясно или не знам. Почисти аудиото малко, което също става с безплатни и лесно за ползване приложения. Много имаш да оправяш докато хората започнат да те гледат постоянно и да почнеш да правиш пари от това. В повечето случей трябва да инвестираш и ти "някои лев", а не само да искаш.
User avatar
LeXTeRBG
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 07 Feb 2018, 21:20

Re: sponsorship, youtube.

Post by LeXTeRBG »

Благодаря за информацията. Не, че го мятам, но преди бях със много калпав микрофон. Сега пък не ми работят и тонколоните и скоро не знам как ще запиша видео. Радвам се, че си погледнал. А за тези приложения дето каза, за почистване на звука.. Може ли да предложиш 1-2?
Post Reply

Return to “Уеб сайтове и Интернет”