Плъгин за забрана на VPN?

Желаете модифициране на даден плъгин? Всичко това, както и още за езика Pawn само в този раздел!
Post Reply
User avatar
Lihonq
Потребител
Потребител
Posts: 54
Joined: 08 Oct 2013, 19:41
CS Nick: Lihonq
Favorite version: CS: 1.6

Плъгин за забрана на VPN?

Post by Lihonq »

Търсих в нета, но не можах да намеря подобен плъгинг, ако няма има ли начин да забраня влизането на чужденци в сървъра, понеже има един токсичен играч който се мисли за велик в сървъра ми използа ChangeID и впн, та поне ако забраня влизането на чужди ип-та няма да ми досажда толкова. Или ако има алтернатива за подобни токсични играчи някакъв плъгинг, amx_destroya не го хваща, но и да го хване сменя няколко файла и е като нов.
User avatar
Radeon
Потребител
Потребител
Posts: 77
Joined: 23 Oct 2017, 17:33

Re: Плъгин за забрана на VPN?

Post by Radeon »

Ние използваме https://cs-bg.info/plugin/27/ Работи си перфектно и банва динамичните ип-та. Най-добре банвай със стойност 2 за range. За VPN може и да има плъгин който да забранява на чужди играчи да влизат но не съм видял до сега. И при нас имаше такива играчи, но след 20 бана горе долу и му свършват ип-тата на VPN :D . Ако ползва само динамично ип и с един бан с range ban-а и е до там. А за ChangeID трябва да си настроиш rechecker да ги засича и да ги банва автоматично. Ако знаеш как мога да ти дам командите.
User avatar
Lihonq
Потребител
Потребител
Posts: 54
Joined: 08 Oct 2013, 19:41
CS Nick: Lihonq
Favorite version: CS: 1.6

Re: Плъгин за забрана на VPN?

Post by Lihonq »

Този плъгинг го знам и да добър е, но той забранява самата мрежа да влиза примерно банна някой на виваком с почващо ип 212.5 всички който са на виваком няма да може да влизат, има ли друг вариянт да се спре достъпна на чужденци да влизат в сървърите ми.
User avatar
Radeon
Потребител
Потребител
Posts: 77
Joined: 23 Oct 2017, 17:33

Re: Плъгин за забрана на VPN?

Post by Radeon »

plugina работи така. Със стойност
1- Само последните цифри от ip 212,212,212,ххх . Всички с 212.212. си влизат в сървъра
2- Последните две - 212.212.ххх.ххх . Всички с 212. ще влизат. Пример: 212.168.ххх.ххх ще си влиза.
3- Подследните три - 212.ххх.ххх.ххх
4- Работи като нормален бан на ип.

Те си сменят най-често последните цифри. Някои сменят и предпоследните. Така че с опция 2 ги покриваш. Е ясно е че ще има и други с такива ип-та и ще пострадат. Но пък колко да са . Другия вариант е да банваш по steamid, но нямаш ли настроен rechecker да банва за смяна на steam id-то пак няма да има смисъл.
Post Reply

Return to “Scripting (Скриптиране)”