CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

[ Обновени ] 4Vendeta # [VPS, Colocation, Dedicated, Game] *

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет.

Модератор: Помощник-модератори

4Vendeta # [VPS, Colocation, Dedicated, Game]

Мнениеот 4Vendeta » 02 Апр 2017, 11:12

Промоцията и Томболата приключиха. Победителят от Томболата бе избран !
YouTube видео
Ето и малка статистика от томболата
Брой записали се за томболата: 41
Първи записал се: ace4ever
Последен записал се: Stop cry
Победител, с 32 слотов сървър за 1 месец: GluckyT3AM (15)

.: ВАЖНО :.
Победителят има право да си потърси наградата в срок до 1 месец, в противен случай, ще бъде направена нова томбола, в която ще бъде даден този сървър на някого друг!
Нека потребителят да отговори на личното съобщение, което му бе пратено, за да си получи сървъра.

Skype за контакти: rent.4vendeta.com
4Vendeta

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Re: 4Vendeta # [VPS, Colocation, Dedicated, Game]

Мнениеот KiLLeR. » 02 Апр 2017, 17:13

+1 vouch!
Успешно се възпозлвах от Индивидуалната Промоция, като си поднових сървъра за 1 година напред с 10% отстъпка.
Доказателство: цък, цък
Последна промяна KiLLeR. на 06 Апр 2017, 23:03, променена общо 4 пъти
KiLLeR.

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот HeMcku -Betch Mode » 03 Апр 2017, 17:51

+1 vouch.
Помолих ги за услуга свързана с акаунта ми и безпроблемно с малко въпроси я осъществиха.

Док.: 1.
HeMcku -Betch Mode

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот GluckyT3AM » 06 Апр 2017, 22:27

+1 vouch. Пуснаха ми сървъра. След малък проблем с установяването на собствеността на акаунта в CS-BG всички премина гладко. Доволен съм от обслужването на съпорта и тяхното внимание и грижа към клиентите си.
Прикачени файлове
Без име.png
Без име.png (6.81 KiB) Прегледано 1839 пъти
GluckyT3AM

Аватар
V.I.P
V.I.P

[ Профил в сайта ]

Мнениеот seta-brat » 11 Апр 2017, 18:04

+1 vouch.
Възникна проблем, който беше нерешим за мен, като той се изразяваше в откраднат (възвърнат) акаунт. Цялата история се разигра в това, че акаунт ми беше подарен от определен човек, а след това възвърнат от него, след като вече бяхме заредили определен баланс в акаунта и бяхме разработили мода по сървъра. Свързах се със съпорта и след до уточнение и точни доказателства ми създадоха нов акаунт и взеха част от баланса на старият, който бях заредил и го прехвърлиха към новият ми акаунт. Сега си пуснах нов сървър при тях, с мода който направихме с колегата. Изключително съм доволен от вниманието на съпорта и как успяха да ми влязат в положението. Радвам се, че не останах прецакан и всъщност продължавам да ползвам техните услуги.

http://imgur.com/a/yTenz
seta-brat

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот 4Vendeta » 11 Апр 2017, 22:48

Изображение
Изображение
Изображение

Нови Dedicated сървъри на ПРОМОЦИЯ !

Изображение

Здравейте! Както знаете, ние не се занимаваме само в гейминг сферата, а гледаме и сериозно на по-сериозните неща в този бизнес.
Днес решихме да ви пуснем нови dedicated сървъри на голяма промоция.

В момента имаме голямо количество от следните сървъри:
CPU: 2 x E5410
RAM: 16GB
HDD: 2 x 146GB SAS
Като можем да конфигурираме RAM и HDD според изискванията на клиента и това само за 65 лв на месец !

Skype за връзка: rent.4vendeta.com

4Vendeta

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот 4Vendeta » 13 Апр 2017, 20:59

Изображение
Изображение
Изображение

По случай Великденските празници, 4Vendeta няма да ви разочарова с нови и интересни промоции за всички.
Тази година сме ви подготвили нещо по-различно от обикновеното.

Изображение

Вземи 2, получи 3 безплатен
  • Това ще рече, че ако вземете 2 сървъра от нас, ще получите трети безплатен в зависимост от периода на наемане.
  • Ще добавяме бонуси ако платите за по-голям период от време !

Индивидуални големи промоции
  • Ако искате да наемете сървър, но ви се струва прекалено скъпо за вас, то ние ще ви намалим цената за определен период от време и ще ви добавим бонуси !

.:: ВАЖНО ::.
Всеки има право да се възползва само веднъж от Промоция (по избор) !

Изображение

.:: НОВО::.
От днес пускаме нов интересен ReSeller план, който е опростен и всеки желаещ, който иска, може да попита за него на skype: rent.4vendeta.com
- Желаещите получават големи бонуси, имайте го в предвид !

.:: НОВО::.
От днес всеки нов клиент, може да си поръча мод БЕЗПЛАТНО, като ние ще му сглобим такъв за възможно най-кратко време.
- Вече по-младите ни клиенти (които не са толкова можещи) могат да се възползват безплатно от тази оферта.
- Имате право само веднъж да поръчате мод !

Изображение
4Vendeta

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Re: > [ Промоции ] 4Vendeta # [VPS, Colocation, Dedicated, G

Мнениеот User12 » 01 Май 2017, 01:43

+1 vouch.
Имах някой проблеми с пускането на сървърът ми не успях да разреша проблема и се допитах до екипна на 4Vendeta и за кратко време отстраниха проблема и сега сървърът работи нормално :)
док : Изображение
User12

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот RuDe » 03 Май 2017, 16:58

+1 vouch.

Успешно наех сървър от тях. Преди време бях взел сървъри от тях, но се наложи да прекъсна. Вчера ги помолих да ми пуснат един тестов сървър, за да си наглася мода и да проверя дали върви перфектно и днес го заплатих въпросният сървър, като цената беше намалена. Изключително съм доволен от съпорта и отношението им към клиентите.

http://prikachi.com/images/432/9111432x.png
http://prikachi.com/images/433/9111433J.png
RuDe

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот r14170 » 06 Май 2017, 13:35

+1 вауч, взех сървър за по-ниска цена от обикновеното (според нова тарифа) и съм доволен от качеството му.

Имах нужда и от съпорта, веднага ми откликнаха.

ТУК
r14170

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот ElitePower » 06 Май 2017, 14:07

Успешно наех сървър от 4vendeta, направиха ми специална оферта за цената на сървъра, която за мен е много добра. Поддръжката в скайп помага с каквото може. Ако нямате голям опит с Counter-Strike сървъри, 4vendeta ще Ви помогнат с каквото могат.

+1 vouch
Изображение
ElitePower

Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот deadlylord » 06 Май 2017, 16:36

Доста ме впечатлиха първия ден, човека си ми написа абсолютно всичко, как и къде ... като за бавноразвиващ, най-добрата алтернатива за начинаещ в сървърите!
+1 vouch
Изображение
deadlylord

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот seta-brat » 07 Май 2017, 20:31

+1 Vouch. Имам нает сървър от тях. Доволен съм от качеството на сървъра и от обслужването на съпорта.

http://imgur.com/a/mVzwD
seta-brat

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

4Vendeta # [VPS, Colocation, Dedicated, Game]

Мнениеот 4Vendeta » 09 Май 2017, 16:49

Последни новини
Updated: 11.06.2017

• Ще бъде изграден нов панел, с нова по-добра функционалност и дизайн.
    - Голяма част от функциите в администраторската част са готови, скоро почваме визуалната част.
    - Клиентската част е започната, визуалната част те първа ще бъде почната.
    - Днес ще правим тестове на някои от сървърите, дали всичко е окей с функциите по панела (админ + клиентска част) (22.05)
  • Ще бъде изграден на ново от нулата сайт за поръчка на сървъри.
  • Нодовете ще бъдат подменени с нови и по-мощни. Ип-тата остават същите.
  • Днес ще проверим за запазени файлове на клиентите от старите хардове.
    - Лоши новини. Няма нищо спасяемо от тях. (21.05)
  • Админската част за управление е на 99% готова. Тази вечер ще се правят тестове. (27.05)
  • Остават малки тестове на всичко и след това ще се правят миграции на някои неща. (28.05)
  • Клиенти, които не са влизали в акаунтите си преди 1.01.2017 и нямат баланс в акаунта си ще бъдат ИЗТРИТИ. (29.05)
  • Паролите на клиентите ще бъдат random генерирани, като ще бъде пратено съобщение на E-Mail за повече информация относно акаунта им. (29.05)
  • Баланса на всички акаунти ще бъдат ТРАНСФЕРИРАНИ в друга валута. Не се стряскайте, ако имате по-малко пари, това ще е заради преобръщането им в друга валута и съответно услугите ще са с новата валута.
    - Нищо не се губи, дори така става по-лесно за смятане и преценяване коя услуга какви пари струва (реални пари). (29.05)
  • Alpha версията на Developerският сървър е пусната, тестват се главните функции и се оправят бъговете (01.06)
  • Beta версията е пусната отново на Developerският сървър и се тестват функциите (глезотийки) (03.06)
  • Скоро ще пуснем Open Beta на оригиналният сървър и сървърите ще са онлайн МНОГО СКОРО (04.06)
  • Много скоро се очаква да пуснем Beta версията
    - Вече няма да даваме срокове, защото всичко е променливо, ще изкочи нещо, ще излезе бъг и т.н., изисква се време да се оправят нещата и настроят. Все пак правим нещата както трябва !
    - Възможни са промени след стартиране (относно дизайна и най-вероятно ще бъдат добавени допълнителни функционалности полезни за клиента). Само във ваш ПЛЮС.
    - След стартиране на повечето абонати в skype, които са ни писали през последният месец ще бъде изпратен линк с описание, че вече сме ONLINE, а другите ще бъдат уведомени по E-Mail, заедно с новите пароли.

11.06.17

• Финални тестове, последни промени, до броени дни всичко ще е пуснато. Клиентите ще бъдат информирани. Проверявайте си е-мейлите с които сте регистрирани !
    - Сървърите ще са същите слотове, данните ще са други, понеже системата ще е по-различна, а относно модовете, ще се разберем с всеки клиент поотделно !
    - Периода на изтичане на сървърите ще бъде запазен, като дори ще бъдат добавени бонус месеци (Минимум 1).

• Очаквайте нови функции, които ще улеснят управлението на сървъра многократно.
    - Все още запазваме в тайна новите функции, които сме замислили.
    - След пускането на новият сайт + панел, ще бъде направено информативно МНЕНИЕ за всичко ново.
    - След МНЕНИЕТО, ще бъде направен демонстративен клип за функционалността на панела, както и за примерни клипчета кое как се прави.

• На сериозните коментари, на които трябва да бъде отговорено е отговаряно на Лично Съобщение.

Важна новина
Прочети до край, всичко е важно

Вчера претърпяхме хардуерен проблем, който ни извади извън строя. Информацията, която ми бе дадена от администратор е, че RENT 4Vendeta е една от пострадалите дялове на цялата компания.
Всичко се очаква да бъде онлайн до Утре (Сряда), максимум до Четвъртък.
UPDATE: Няма "dead timer", което ще рече, че колегите усилено работят да възстановят всички услуги, които са засегнати (не само с RENT 4Vendeta). Очевидно това ни отнема малко повече време, но всички колеги работят на 100%. Очаквайте много скоро новини относно цялата създала се ситуация.

Добри новини:
  • Гейм Панел
    - Гейм панелът ще бъде възстановен, като имаме и една добра новина за това. След няколко дни се почва усилена работа по ъпдейтване на самият панел.
    - Ъпдейтването ще се изразява в нова по-добра функционалност, нови бутони, нови екстри и прочие.
  • Сайт за поръчка
    - Покрай самото ъпдейтване и усъвършенстване на гейм панелът ще бъде пренаписан целият сайт за поръчка на сървъри.
    - Пренаписването ще се изразява в това, че самият сайт ще бъде с нов дизайн, по-прегледен, по-удобен за клиента и прочие..
  • Нови по-мощни машини
    - Понеже хардуерният проблем се оказа доста по-голям, администраторите решиха да заменят сегашните машини с нови и по-мощни за още по-добро качество на услугите.

Лоши новини:
  • Всички сървъри (от-до) са "заминали".
    - Това ще рече, че ако пазите своите модове, с лекота ще можем да ги възстановим.
    - НО ако за жалост нямате някакво резервно копие, ще се наложи НИЕ да ви направим сървъра по ваше описание, или демо.

.: ВАЖНО :.
Сървърите, които нямат резервно копие от техните клиенти, ще бъдат с build по тяхно желание, като ние препоръчваме ReHLDS, за максимално качество и защита. За самите модове е препоръчително да имате някакво запазено демо, за да успеем да пресъздадем мода по него. Ако случайно нямате, ще е нужно подробно описание на самият сървър, за да успеем да го пресъздадем както е бил.

.: Компенсации :.
Всеки клиент, който е при нас ще получи компенсация изразена в допълнително добавено време към сървъра му. Това време ще се изчислява ИНДИВИДУАЛНО, като за целта ще е необходимо след реставрацията на самият мод да преценим колко ще е компенсацията към даденият сървър.
- Не желаем никакви коментари от сорта на "Колко компенсация ще ми дадете на мен ?" и всякакви подобни. Такива съобщения ще се ИГНОРИРАТ. Самите компенсации ще се изчисляват след реставрацията на сървъра, тоест след ПЕТЪК !

.: Свържете се с нас :.
Както знаете, всички клиенти ще почнат да пишат горе-долу по едно и също време. Това ще рече, че няма как да успяваме да отговорим на всички за кратко време. При някакво определено забавяне, ще бъдат добавяни бонус дни, за да няма ощетени и коментари от сорта "На него сървъра му го пусна по-бързо от него, той ли е по-важен ?".
Единственият скайп за връзка е следният: rent.4vendeta.com (Аватар: 4Vendeta лого с малко зайче в дясно | Име: Official Rent 4Vendeta Support [ rent.4vendeta.com ])

.: УНИКАЛНА ВЪЗМОЖНОСТ :.
Така, както се е случило в момента, цялата ситуация, даваме нови бонуси на всички НОВИ клиенти.
- При наемане на нов сървър или прехвърляне от дадена компания към нас, ще му добавяме БОНУС МЕСЕЦИ.
- Заедно с новият ПАНЕЛ и САЙТ ЗА ПОРЪЧКА всички наши цени на сървъри ще бъдат намалени за постоянно.
След като се плати даден сървър, той вместо да бъде удължен за +1 месец, ще бъде удължен поне за 2 месеца.
За новите цени и бонус за нов клиент, можете да се свържете с нас, чрез обявеният по-горе скайп.

След връщането на панела, ще проверяваме всяка една информация за клиентите си (колко сървъра имат и до кога са платени). Всичко това ще започне СЛЕД слагането на панела на ново, което ще рече СЛЕД УТРЕ.
Последна промяна 4Vendeta на 11 Юни 2017, 12:10, променена общо 8 пъти
4Vendeta

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Re: НОВИНИ ::: 4Vendeta # [VPS, Colocation, Dedicated, Game]

Мнениеот DeLiriuM » 12 Май 2017, 19:33

Сериозна хостинг компания без бекъп решение.
Интересно.
DeLiriuM

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

ПредишнаСледваща

Ето че в края на този месец се навършват точно 10 години от официалното пускане на българския CS фен сайт.
ESEA имат удоволствието да обявят сезон 25 на своята лига, който ще включва повече дивизии за някои региони, както и редица подобрения базирани на обратната връзка от сезон 24.
DreamHack потвърдиха, че Ninjas in Pyjamas и Virtus.pro са получили покани за тяхното събитие Masters в Малмьо.

Назад към Купувам / Продавам / Заменям