CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

Продавам веригата - CSBulgaria

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет.

Модератор: Помощник-модератори

Продавам веригата - CSBulgaria

Мнениеот stashko » 18 Авг 2017, 14:41

Заглавието, поради една или друга причина, нямам възможност и леко желанието ми умря да се занимавам с цс вериги и мисля ако има желаещ да си работи по веригата.

Домейна изтича другия месец края, аз поемам подновяването му.

http://imgur.com/a/cesw2

Хостинга е от ns1 взет за 6 месеца, има още 5 месеца от изтичането му, доказателството ще го кача до няколко часа, защото е на друг емайл и нямам парола.

Мога да пусна и 2-сървъра с веригата ако има желаещи и за тях говоря за (hns/classic), няма много хора в тях, но пък за разлика от това класик сървъра е с над 120 реклами в гт(не е реклама).
Сайта е с 600+ потребителя, всичко е разработено има си редовни посетители, имам и 2 системи включени към сайта, стига да умеете да ги сложите аз не разбирам и затова сме само с форум, писна ми да давам пари за да ми добавят разни неща... имат сял-ове и всичко необходимо да ги подкарате стига да разбирате.

Демо : http://csbulgaria.eu (не е реклама).

Цена по договаряне на лично в сайта или на скайп - just.stashko.

Последно избутване stashko от 18 Авг 2017, 14:41
stashko

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Ето че в края на този месец се навършват точно 10 години от официалното пускане на българския CS фен сайт.
ESEA имат удоволствието да обявят сезон 25 на своята лига, който ще включва повече дивизии за някои региони, както и редица подобрения базирани на обратната връзка от сезон 24.
DreamHack потвърдиха, че Ninjas in Pyjamas и Virtus.pro са получили покани за тяхното събитие Masters в Малмьо.

Назад към Купувам / Продавам / Заменям