CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Всичко за мобилните комуникации.

Модератори: Екип Технологии, Помощник-модератори

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Мнениеот lexa » 13 Апр 2016, 23:35

Здравейте съфорумници,
от много време не бях активен тук, но завръщането ми е с проблем ...
ползвам Lenovo A536, грешка ползвах :D Преди 2 дни ми излезна ъпгрейд на андройда, но когато го пуснах да се инсталира и посредата ми даде грешка и сега мога да вклча телефона само до биоса. Някой може ли да ми каже от къде да си сваля свестен андроид във zip или rar формат!? Благодаря предварително!
lexa

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот lexa » 14 Апр 2016, 06:05

shhnedo написа:Фабрични - http://firmwarefile.com/lenovo-a536
Custom - http://forum.xda-developers.com/android ... 6-t3266922
Google не е труден за ползване.

Благодаря много! Просто за сефте ми се налага да се занимавам с Андройд и даже незнам какво търся! :roll:

Преди минута пробвах да бустна фабричните настройки през microCD и не става ?! Някакви идей !?

Така изглежда и проблема при мен!
YouTube видео
lexa

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот d1hax » 12 Авг 2016, 14:19

Здравейте , имам въпрос относно руут?

- Как мога да си руутна телефона?

Марката е: HTC Desire 816

Идеи?
d1hax

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот DarKnesA » 01 Дек 2016, 02:21

Добър вечер.. Имам си проблем.. Става ясно, че съм си забравил паролата на телефона.. Телефона е Sony M4 Aqua , не съм го ползвал от 3 години, но днес ми потрябва, но не си спомням каква беше паролата.. Вида на паролата е оня Pattern дето го чертаеш.. Гледах всякакви клипчета в тубата(youtube), но нииикакъв ефект.. Ако някой е имал тоз проблем, и си го е оправил, да удари едно рамо, ще съм много благодарен. :cry: :cry:
DarKnesA

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот See ya later aligator » 01 Дек 2016, 07:42

DarKnesA написа:Добър вечер.. Имам си проблем.. Става ясно, че съм си забравил паролата на телефона.. Телефона е Sony M4 Aqua , не съм го ползвал от 3 години, но днес ми потрябва, но не си спомням каква беше паролата.. Вида на паролата е оня Pattern дето го чертаеш.. Гледах всякакви клипчета в тубата(youtube), но нииикакъв ефект.. Ако някой е имал тоз проблем, и си го е оправил, да удари едно рамо, ще съм много благодарен. :cry: :cry:

Ако нямаш нищо за губене можеш да използваш Xperia Companion за компютър и да го ресетнеш. Трябва единствено да го свържеш с кабел и да е зареден!
See ya later aligator

V.I.P
V.I.P

[ Профил в сайта ]

Мнениеот shhnedo » 01 Дек 2016, 18:52

DarKnesA написа:Става ясно, че съм си забравил паролата на телефона.. Телефона е Sony M4 Aqua , не съм го ползвал от 3 години

Launch Announced 2015, March
Status Available. Released 2015, June

Я пак, колко време "не си го ползвал"? На мен ми намирисва на "набарах нечий телефон, ама не мога да го отключа...".
shhnedo

Аватар
0_0
0_0

[ Профил в сайта ]

Мнениеот DarKnesA » 01 Дек 2016, 20:11

See ya later aligator написа:
DarKnesA написа:Добър вечер.. Имам си проблем.. Става ясно, че съм си забравил паролата на телефона.. Телефона е Sony M4 Aqua , не съм го ползвал от 3 години, но днес ми потрябва, но не си спомням каква беше паролата.. Вида на паролата е оня Pattern дето го чертаеш.. Гледах всякакви клипчета в тубата(youtube), но нииикакъв ефект.. Ако някой е имал тоз проблем, и си го е оправил, да удари едно рамо, ще съм много благодарен. :cry: :cry:

Ако нямаш нищо за губене можеш да използваш Xperia Companion за компютър и да го ресетнеш. Трябва единствено да го свържеш с кабел и да е зареден!

Мммммм не става врат, сака да го отключим за да мое скапаната програма да го засече, ако искаш ще ти прикачя и снимка какво ми пише в програмката..

shhnedo написа: Launch Announced 2015, March
Status Available. Released 2015, June

Я пак, колко време "не си го ползвал"? На мен ми намирисва на "набарах нечий телефон, ама не мога да го отключа...".

Не позна брато.. Ще ме караш да обърна къщата, да намеря скапания договор с Vivacom, да видиш месец и дата. :)
PS; Ако нямаш какво да кажеш, по-добре не си прави труда да пишеш в темата. :)
DarKnesA

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот shhnedo » 01 Дек 2016, 20:59

01.12
=========
1. Няма какво да "познавам". Ти сам изцепи "M4 Aqua" и "3 години" в едно изречение, а телефонът тепърва прави година и половина на пазара.
2. Никой здраво мислещ не забутва неща като договор с оператор. Ако го имаш, няма нужда да "обръщаш къщата". Моят си стои в теленорската торбичка на рафтче - като ми притрябва, намирам и показвам.
3. Гледам доста съм те подразнил, извинявам се, ама явно тук никой не се интересува кога е бил произведен телефонът и от колко време "не си го ползвал", та реших да го отбележа, пък хората да си правят все някакви изводи.

В крайна сметка, предвид противоречивите факти, които ти сам изцепи, айде първо докажи, че телефонът е твой, пък после питай как се отключва. Само гледай да не покажеш някой теленорски/м-телски договор.

09.12
=====================
Кво я направи тая къща, бе? Голямо обръщане си ѝ ударил, цяла седмица го дириш тоя договор. Ясен си.
shhnedo

Аватар
0_0
0_0

[ Профил в сайта ]

Забравих си паролата на телефона!

Мнениеот Mom4eto » 26 Сеп 2018, 15:35

Здравейте,имам проблем забравих си паролата на телефона той е Huawei Y7 2017.Беше пин но не си го спомням ако може да ми помогнете ще съм благодарен!
Mom4eto

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот lopis » 14 Ное 2018, 15:34

Кажи ми, има ли безплатна програма за създаване на резервно копие на SMS? Опитах някои, но всички те са платени. и аз не се нуждая от много функции, просто резервни данни като файл
lopis

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот iVoka » 14 Ное 2018, 19:23

lopis написа:Кажи ми, има ли безплатна програма за създаване на резервно копие на SMS? Опитах някои, но всички те са платени. и аз не се нуждая от много функции, просто резервни данни като файл

Super Backup & Restore
iVoka

Аватар
CS-bg.info Admin
CS-bg.info Admin

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Предишна

Днес, 18 окт 2018, стартирахме новите CS 1.6 сървъри на един от най-старите проекти за Counter-Strike в България.
Ето че в края на този месец се навършват точно 10 години от официалното пускане на българския CS фен сайт.
ESEA имат удоволствието да обявят сезон 25 на своята лига, който ще включва повече дивизии за някои региони, както и редица подобрения базирани на обратната връзка от сезон 24.

Назад към Телефони и таблети