[UKM] Ultimate 7 Knives Knife Mod 1.0

Тук е мястото да представите плъгин(и), написани от вас!
User avatar
DeviLeR
Потребител
Потребител
Posts: 292
Joined: 06 Jun 2009, 15:36
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: TheRealDeviLeR

[UKM] Ultimate 7 Knives Knife Mod 1.0

Post by DeviLeR »

Image
Image
Здравейте! Наскоро попаднах на един Knife Mod, който беше с 9 ножа, но кодът беше разбъркан, остарял, имаше грешки и реших да се заема, като изцяло пренапиша плъгина. Е, направих го. Премахнах два вида ножа, но оставих най-важните. Запазих имената и моделите, с които беше плъгина. Благодаря на SpeeDeeR, който ми помогна със съвети, идеи и прегледа плъгина ми. Благодаря му и за част от кода - за Mutant Knife кода. Е, нека сега Ви го представя. :)
Image
Та, плъгинът ми е подобен на Knife Mod (Special Abilities). При въвеждане в чата на /knife, ще Ви излезне следното меню с ножове:
Image

Сега ще Ви обясня подробно, какво правят ножовете:
- WolfMan:
При избирането му се появява кратък fade и се изпълнява звук. Играчът ще получи специален скин на ножа. DMG-а му с ножа ще бъде двойно по-голям.

- Ninja:
При избирането му се появява кратък fade и се изпълнява звук. Играчът ще получи специален скин на ножа. При този нож стъпките на играча няма да се чуват.

- Werewolf:
При избирането му се появява кратък fade и се изпълнява звук. Играчът ще получи специален скин на ножа. При този нож скоростта на играча ще бъде много по-голяма, отколкото нормалната.

- Satur:
При избирането му се появява кратък fade и се изпълнява звук. Играчът ще получи специален скин на ножа. При този нож гравитацията на играча ще бъде много по-голяма, отколкото нормалната.

- Mutant:
При избирането му се появява кратък fade и се изпълнява звук. Играчът ще получи специален скин на ножа. При този нож играчът ще започне автоматично да се heal-ва с +15HP, докато не стигне 255HP. При спадане на HP, отново ще започне heal. При смяна към друг нож, HP-то на играча ще стане 100 отново.

- Predator:
При избирането му се появява кратък fade и се изпълнява звук. Играчът ще получи специален скин на ножа. При този нож играчът ще стане 80% невидим. При смяна на ножа, той отново ще стане напълно видим.

- Megatron:
При избирането му се появява кратък fade и се изпълнява звук. Играчът ще получи специален скин на ножа. При този нож играчът ще може да се телепортира на всеки 120 секунди. Ще може да се телепортирате там, където мерникът Ви сочи. За да използвате това „ability“, ще трябва или да си bind-нете бутона сами, или да напишете в чата /autobind. При въвеждане на тази команда в чата, бутонът „v“ автоматично ще Ви бъде bind-нат с „ability“-то.
Това беше описанието на ножовете. Засега са само 7, но се надявам, че с Вашите идеи, ще създам още нови видове! :)

-------------------------------------------------
- Cvars:
Засега няма, ще бъдат добавени в следващата версия!

- ChangeLog:

Code: Select all

========= Версия 1.0 ========= 31 Октомври 2011
- първи рилийз
- ToDo List(неща, които ще бъдат добавени в следващите версии):

Code: Select all

Неща, които ще бъдат включени в следващата версия:
- Добавяне на cvars за всички способности на ножовете.
Това е всичко. Очаквам вашите мнения и предложения! Ако намерите бъг, моля съобщетете за него! :)
Свали плъгина:
Attachments
UKM_7knives.rar
(19.38 KiB) Downloaded 2442 times
User avatar
byrgasbs - THE KING
Потребител
Потребител
Posts: 411
Joined: 19 Sep 2009, 13:55
Skype: real_mousee
CS Nick: TheMouse
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: RealMouse
Location: Бургас

Re: [UKM] Ultimate 7 Knives Knife Mod 1.0

Post by byrgasbs - THE KING »

Видях "чудестната" ти темичка .. Не мислиш ли , че малко си гаден спрямо тези хора , които са се протрудили да си направят плугина за тях ... И ти просто като п*лен олигофрен(не се обиждай) го правиш на тези хора които всичко искат безплатно .... Защо не го сложиш твойте плугини в: amxmodxbg.org или alliedmods.net ? Защо ли веднага ще те баннат убеден съм , че не толерират такива като тебе ... Да не говоря за съветите на "SpeeDeeR" .. Който пълно е копирал идеята , имената и способностите на плугина... Не ми давай предупреждение малко се замисли ..
Last edited by aCc3sS on 01 Nov 2011, 01:02, edited 1 time in total.
Reason: Без обиди!
User avatar
hackera457
Потребител
Потребител
Posts: 124
Joined: 19 Feb 2011, 11:20
CS Nick: hackera_vd
Favorite version: CS: 1.6
Location: Видин

Re: [UKM] Ultimate 7 Knives Knife Mod 1.0

Post by hackera457 »

Първо браво за плъгина-найстина ще го ползвам Продължавай все да ни радваш с хубави плъгини
@byrgasbs ти какво се палиш толкова? Що като е направил плъгина, другите не заслужават ли безплатни неща или мислиш, че всичко е пари че всеки ще тръгне да купува плъгини! Ти се замисли малко, не всеки е способен да дава пари за плъгини. Идеята е много добре замислена, но теб те е яд, че твоя сървър е със 7ножа и че този плъгин е подобен на твоя! ЗАмисли се друг път, че в интернет всичко е свободно!
User avatar
Schwarzenegger
Потребител
Потребител
Posts: 21
Joined: 12 Sep 2011, 17:30
Skype: Linux.MoD
CS Nick: Schwarzenegger`
Favorite version: CS: 1.6
Location: Бургас
Contact:

Re: [UKM] Ultimate 7 Knives Knife Mod 1.0

Post by Schwarzenegger »

DeviLeR Уникален!, както и на SpeeDeeR


@byrgasbs - THE KING земи млъкни, разбираме че ревнуваш че сега сички имат твоя плугин, остави и хората да се раздват не само ти (:
User avatar
PandaDNB
Потребител
Потребител
Posts: 31
Joined: 25 Sep 2011, 21:49
Skype: vip_mclaren
CS Nick: PandaDNB
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: pandadnb123

Re: [UKM] Ultimate 7 Knives Knife Mod 1.0

Post by PandaDNB »

Няколко предложения: махни fade-a и звука с цел да се намали товаренето и също така смени някои от скиновете. Иначе ЧУДЕСЕН ПЛУГИН !!!

EDIT: Открих бъг с телепорта, ако го насочиш дори в края на дадена карта ще те прати чак там няма ли начин да се намали разстоянието на което да телепортира ?
Last edited by PandaDNB on 01 Nov 2011, 02:20, edited 2 times in total.
User avatar
VisuableBlast
Потребител
Потребител
Posts: 407
Joined: 08 Apr 2011, 20:03
CS Nick: -Justify-
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: TheOwneROfShaRingaN
Contact:

Re: [UKM] Ultimate 7 Knives Knife Mod 1.0

Post by VisuableBlast »

Нямам забележки към първите 6 ножа, дори ми харесват.
Само, че лека забележка или не чак до такава степен към 7-мия нож...
Как на всеки 120 секунди ще може да се телепортира където мерника му сочи?!
Какво е разстоянието на телепортация?!
Мисля, че последния нож е малко пресилен.
User avatar
DeviLeR
Потребител
Потребител
Posts: 292
Joined: 06 Jun 2009, 15:36
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: TheRealDeviLeR

Re: [UKM] Ultimate 7 Knives Knife Mod 1.0

Post by DeviLeR »

byrgasbs - THE KING wrote:Видях "чудестната" ти темичка .. Не мислиш ли , че малко си гаден спрямо тези хора , които са се протрудили да си направят плугина за тях ... И ти просто като п*лен олигофрен(не се обиждай) го правиш на тези хора които всичко искат безплатно .... Защо не го сложиш твойте плугини в: amxmodxbg.org или alliedmods.net ? Защо ли веднага ще те баннат убеден съм , че не толерират такива като тебе ... Да не говоря за съветите на "SpeeDeeR" .. Който пълно е копирал идеята , имената и способностите на плугина... Не ми давай предупреждение малко се замисли ..
Я, виж кой отново се обажда. Ти май не се научи? Така, първо за плъгина - който ти е казал, че българин го е направил, жестоко те лъже. :bigsmile: Оригиналният „Knife Mod - 9 Knives“ си е чист румънски код.(Коментарите по плъгина са на румънски.) Това, че някой българин е взел този плъгин и просто е превел ножовете и способностите им, не означава, че той е авторът. Така че изключваме това, че някой се е трудил да го направи(говорим конкретно за някой българин). За истинският труд би трябвало аз да бъда поздравен, тъй като изцяло съм пренаписал плъгина, но на кого му пука, пък и ще го преживея. Използвах само кода за телепорт от Knife Mod - 9 Knives, с който явно имам проблеми, и ще трябва да го сменя. А да ме наричаш „пълен олигофрен“ и да не се обиждам?!? Това като комплимент ли да го приема тогава? :bigsmile: Просто ставаш смешен, първо погледни себе си, после оценявай другите. Също така това, че не желая да го качвам в AmxModXBG, си е моя работа. Никой не може да ме принуди да го направя, ако не искам. А само затова, че си споменал името на SpeeDeeR в коментара си, така ме разгневи, че щях да те класирам на първо място по предупреждения във форума, но айде. Като нямаш нищо смислено да казваш, по-добре не пиши... И тук отново трябва да кажа същото нещо, както в другите теми: „Още веднъж, ако пишеш, ще си изпатиш!!!“! Айде със здраве! :)

hackera457 wrote:Първо браво за плъгина-найстина ще го ползвам Продължавай все да ни радваш с хубави плъгини
@byrgasbs ти какво се палиш толкова? Що като е направил плъгина, другите не заслужават ли безплатни неща или мислиш, че всичко е пари че всеки ще тръгне да купува плъгини! Ти се замисли малко, не всеки е способен да дава пари за плъгини. Идеята е много добре замислена, но теб те е яд, че твоя сървър е със 7ножа и че този плъгин е подобен на твоя! ЗАмисли се друг път, че в интернет всичко е свободно!
Ninjastylle.Xakepa wrote:DeviLeR Уникален!, както и на SpeeDeeR


@byrgasbs - THE KING земи млъкни, разбираме че ревнуваш че сега сички имат твоя плугин, остави и хората да се раздват не само ти (:
PandaDnB wrote:Няколко предложения: махни fade-a и звука с цел да се намали товаренето и също така смени някои от скиновете. Иначе ЧУДЕСЕН ПЛУГИН !!!

EDIT: Открих бъг с телепорта, ако го насочиш дори в края на дадена карта ще те прати чак там няма ли начин да се намали разстоянието на което да телепортира ?
Благодаря ви за коментарите! Това за fade-а и звука не мисля, че ще товари много, и затова ще го оставя засега. Доколкото телепорта с Megatron Knife, в следващата версия ще добавя лимит на телепорта - ще му задам по-малко разстояние за телепорт! :)
User avatar
kr1skyyy
Потребител
Потребител
Posts: 28
Joined: 06 May 2011, 09:59
Skype: winer5346
CS Nick: He3aMeHuM =]`
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: 76561198063939729

Re: [UKM] Ultimate 7 Knives Knife Mod 1.0

Post by kr1skyyy »

Имам въпрос спрямо телепорта. Ще може ли да се бъгва , и да се минава през стени?
User avatar
DeviLeR
Потребител
Потребител
Posts: 292
Joined: 06 Jun 2009, 15:36
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: TheRealDeviLeR

Re: [UKM] Ultimate 7 Knives Knife Mod 1.0

Post by DeviLeR »

kr1skyyy wrote:Имам въпрос спрямо телепорта. Ще може ли да се бъгва , и да се минава през стени?
Не, не може. Ако избереш да се телепортираш в стена, ще заседнеш. Повечето DeathRun сървъри имат AutoUnstuck, след като играчът бъде AutoUnstuck-нат, ще падне и ще умре. Не се безпокойте! :wink:
User avatar
butterfly
insane-
insane-
Posts: 500
Joined: 26 Aug 2010, 02:46
CS Nick: insanе
Favorite version: CS: 1.6

Re: [UKM] Ultimate 7 Knives Knife Mod 1.0

Post by butterfly »

Добра работа, другия път ако може нещо по различно от плъгини за deathrun? Мога да ти дам някой идеи. :o
User avatar
DeviLeR
Потребител
Потребител
Posts: 292
Joined: 06 Jun 2009, 15:36
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: TheRealDeviLeR

Re: [UKM] Ultimate 7 Knives Knife Mod 1.0

Post by DeviLeR »

heaven-- wrote:Добра работа, другия път ако може нещо по различно от плъгини за deathrun? Мога да ти дам някой идеи. :o
Благодаря! Ако имаш идеи, давай. Винаги съм отворен за нови проекти. :wink:
User avatar
VertageN
Потребител
Потребител
Posts: 837
Joined: 01 Mar 2011, 08:25
Steam Community ID: vertagen

Re: [UKM] Ultimate 7 Knives Knife Mod 1.0

Post by VertageN »

Чудесен мод, отново добра работа. Бих ти предложил да направиш един jailbreak мод, тъй като, съм срещал много от тях и до един имат бъгове.
User avatar
NikolayDONG
V.I.P
V.I.P
Posts: 839
Joined: 14 Jan 2010, 20:31
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: lastsummerbg

Re: [UKM] Ultimate 7 Knives Knife Mod 1.0

Post by NikolayDONG »

Плъгинът е невероятен! Поздравления, DeviLeR. Не спираш да ме впечатляваш. :oops:.
User avatar
cStrikeREAL
Потребител
Потребител
Posts: 110
Joined: 19 May 2011, 17:57
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: cStrikeKappa

Re: [UKM] Ultimate 7 Knives Knife Mod 1.0

Post by cStrikeREAL »

Браво , добра работа ще го ползва в моя сървър . :)
User avatar
DeviLeR
Потребител
Потребител
Posts: 292
Joined: 06 Jun 2009, 15:36
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: TheRealDeviLeR

Re: [UKM] Ultimate 7 Knives Knife Mod 1.0

Post by DeviLeR »

Благодаря на всички ви! Ако имате предложение за някой нов нож, пишете! :wink:
Post Reply

Return to “Ваши плъгини”