Проблем при преинсталиране на Windows 10

Всякакви теми относно софтуера и операционните системи...
Post Reply
User avatar
doYbLex
Потребител
Потребител
Posts: 16
Joined: 20 Aug 2010, 23:16
Favorite version: CS: 1.6

Проблем при преинсталиране на Windows 10

Post by doYbLex »

Здравейте, имам някакъв проблем който не мога да разбера от какво може да е. Преди 4-5 дена си преинсталирах лаптопа който беше на Windows 10 pro а сега е на Windows 10 pro N и сега не работи както трябва като вляза например в belot.bg (не е реклама, аз попринцип само тази игра играя на лаптопа нямам други тя е такава флаш) ми забива играта а пък преди нямах никакви проблеми изобщо не е забивала използвам "Chrome" който си има flash player крайна версия и не смятам, че е от него, инсталирал съм последните драйвери, защото windows-а ми инсталира с една версия по-стара, но няма значение пак не е от това и има горе-долу нормални характеристики, че да ми забива ето това са те
Процесор: Intel® Core™ i7 Q740 (6MB Cache, up to 2.93 GHz)
Рам памет: 8GB DDR3L SDRAM 1600mhz
Твърд диск 1:Seagate 500 GB 7200 RPM
Твърд диск 2:Kingston SSD 128 GB
Видеокартa: NVIDIA GeForce GT 330M 1 GB GDDR3
Пробвах какво ли не, ако може някой да помогне ще съм благодарен ..
User avatar
Radeon
Потребител
Потребител
Posts: 77
Joined: 23 Oct 2017, 17:33

Re: Проблем при преинсталиране на Windows 10

Post by Radeon »

Аз използвам driver easy за да ми намери всички драйвери. Лаптопа ми е много близко по характеристики като твоя. И при мен windows 10 не ми инсталира най - новите драйвери. За това пробрай тази програма , тя никога не ми е давала драйвер, който да прецака лаптопа, докато други програми ми дават грешни драйвери. Лошото е че безплатната версия трябва да си инсталираш всичко ръчно, но в интернет има как става.
Ако не се оправи с драйверите остава да е от flash playera.
User avatar
atmax
Потребител
Потребител
Posts: 42
Joined: 21 Apr 2016, 13:14

Re: Проблем при преинсталиране на Windows 10

Post by atmax »

Не ти трябват драйвери само за работата на windows-a ами ти трябват и за видеото. Теглиш DDU(Display Driver Uninstaller) пускаш си я да почисти и да рестартира след това задължително! След което инсталираш драйверите които си изтеглил за твоята карта
Видеокартa: NVIDIA GeForce GT 330M 1 GB GDDR3
От официалнния сайт на производителя разбира се. За настройките смятам че ще се оправиш ако не толкова много клипове има из "нета". Единствената настройка, за която мога да те съветвам е Vertical Sync, която трябва да е изключена. :coffee1:
Ако ползваш лаптопа само за игрички, съветвам Windows 8.1 PRO или Windows 10 PRO това са едни от най-добрите версии според мен.
Post Reply

Return to “Софтуер и операционни системи”