Заявки за филми/сериали

User avatar
Pr0ZerA
V.I.P
V.I.P
Posts: 234
Joined: 03 Jan 2012, 21:55
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: loyder

Re: Заявки за филми/сериали

Post by Pr0ZerA »

Наскоро гледах по телевизията някакъв филм с дракони и накрая едно момиче се биеше със лошия и каза че отмъщава за майка си, но момичето умря.То имаше приятел и той говори със дракона и той даде яицето си и върна живота на момичето.Преди малко хванах края на Ерагон но мисля че не е същия филм защото свършва по друг начин.
User avatar
Pr0GreSiVe
Old School User
Old School User
Posts: 64
Joined: 30 Apr 2012, 21:15
CS Nick: Pr0GreSiVe
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: Necrosis1997
Location: Underworld
Contact:

Re: Заявки за филми/сериали

Post by Pr0GreSiVe »

Търся филм при който се разправя за група тинейджъри който отиват във къща и се опитват да контактуват със дух но той обладава един от тях и ги избива един по един и след това някакъв детектив разследваше случая но не го хванаха обладоното момче непомня как се казваш филма беше невероятен гледах го но тотално му забравих името сигурен съм че беше английски или американски и беше 2000's ++ за 2000's не съм на 100% сигурен.Horror разбира се е жанра. Някой??????
Last edited by Pr0GreSiVe on 11 May 2016, 01:42, edited 1 time in total.
User avatar
GrifflysT
V.I.P
V.I.P
Posts: 183
Joined: 17 Oct 2015, 05:58
Skype: danvyrus
Favorite version: other

Re: Заявки за филми/сериали

Post by GrifflysT »

Някой да има български / английски субтитри на 3ти сезон на Fizruk ?
User avatar
impossibleartist
Потребител
Потребител
Posts: 291
Joined: 01 Dec 2013, 13:43
Skype: ЛС!
CS Nick: ` Imp0ss!bLe ;]]
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: impossibleartist
Location: var/www
Contact:

Re: Заявки за филми/сериали

Post by impossibleartist »

Имаше някакви вещици и едно момиче, което било звезда вещиците искат душата или светлината на момичето, също така си спомням, че имаше и някакви братя, които като умрат стават духове и само гледат как другите братя опитват да убият/вземат момичето. Ако някой знае филма, нека да сподели името му.
User avatar
djnakatamix
Потребител
Потребител
Posts: 6
Joined: 20 Aug 2013, 13:18
Skype: dj-nakata-mix
CS Nick: nakata we
Favorite version: CS: 1.6

Re: Заявки за филми/сериали

Post by djnakatamix »

търся филм.. снимка от филма мисля, че е това. https://gyazo.com/6663719ecd6a3de7d7d633e7da6262f0 (намерих я на един клип) не помня за какво се разправя. само помня, че актьорът намира нещо като телефон на пътя и след това Господ го вика да го замести или нещо от този род беше... ако някой знае как се казва, ще съм много благодарен да сподели с мен..
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: Заявки за филми/сериали

Post by See ya later aligator »

djnakatamix wrote:търся филм.. снимка от филма мисля, че е това. https://gyazo.com/6663719ecd6a3de7d7d633e7da6262f0 (намерих я на един клип) не помня за какво се разправя. само помня, че актьорът намира нещо като телефон на пътя и след това Господ го вика да го замести или нещо от този род беше... ако някой знае как се казва, ще съм много благодарен да сподели с мен..
Всемогъщия Брус
User avatar
DurexBaby
Потребител
Потребител
Posts: 125
Joined: 03 Jan 2015, 18:56

Re: Заявки за филми/сериали

Post by DurexBaby »

Здравейте от много време искам да се сетя как се казваше един филм.
Има апокалипсис, всичко е заледено и на света са останали живи хората, който живеят в "Вечния влак" или нещо такова. Разправя се как хората от най-последните вагони са хранени с енергийни блокчета направени от хлебарки, те започват да отиват по вагоните все по-напред с цел първия вагон. Няма да разказвам какво се случва в целия филм, но ако някой го знае нека сподели
User avatar
Pr0ZerA
V.I.P
V.I.P
Posts: 234
Joined: 03 Jan 2012, 21:55
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: loyder

Re: Заявки за филми/сериали

Post by Pr0ZerA »

DurexBaby wrote:Здравейте от много време искам да се сетя как се казваше един филм.
Има апокалипсис, всичко е заледено и на света са останали живи хората, който живеят в "Вечния влак" или нещо такова. Разправя се как хората от най-последните вагони са хранени с енергийни блокчета направени от хлебарки, те започват да отиват по вагоните все по-напред с цел първия вагон. Няма да разказвам какво се случва в целия филм, но ако някой го знае нека сподели
Snowpiercer - Снежен снаряд
User avatar
DurexBaby
Потребител
Потребител
Posts: 125
Joined: 03 Jan 2015, 18:56

Re: Заявки за филми/сериали

Post by DurexBaby »

Имало е някакъв филм да National Geographic за дяволското гърло.. Ако някой го знае и може да ми даде линк ще съм му благодарен.
User avatar
Pr0GreSiVe
Old School User
Old School User
Posts: 64
Joined: 30 Apr 2012, 21:15
CS Nick: Pr0GreSiVe
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: Necrosis1997
Location: Underworld
Contact:

Re: Заявки за филми/сериали

Post by Pr0GreSiVe »

Pr0GreSiVe wrote:Търся филм при който се разправя за група тинейджъри който отиват във къща и се опитват да контактуват със дух но той обладава един от тях и ги избива един по един и след това някакъв детектив разследваше случая но не го хванаха обладоното момче непомня как се казваш филма беше невероятен гледах го но тотално му забравих името сигурен съм че беше английски или американски и беше 2000's ++ за 2000's не съм на 100% сигурен.Horror разбира се е жанра. Някой??????

Някой ? :////
Last edited by enco on 24 Jun 2016, 13:29, edited 1 time in total.
Reason: Нарушена т.5 - спам;
User avatar
-Dimitrow
Потребител
Потребител
Posts: 70
Joined: 31 Oct 2015, 15:39
CS Nick: don.FIGARO
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: d0naud
Location: В. Търново
Contact:

Re: Заявки за филми/сериали

Post by -Dimitrow »

Здравейте ,преди време гледах едно доста интересно филмче ,но му забравих името ..

Та ,разправя се за едно момче който е син на Посейдон ,но не знае. Той се намира в един лагер с най-различни хора и човекоподобни ,селото е скрито и бива пазено от едно дърво (дървото е момиче ,ако си спомням правилно дъщерята на Зевс). Селото бива нападнато и това момче с негови приятели (едно момиче което изглежда нормално и едно момче което е с крака на елен или нещо подобно) тръгват на някаква мисия да спасят селото. Някакво друго момче (мисля че е най-добър приятел) се води злодеят който ще се опита да призове дявола до колкото си спомням имаше битка на някакъв кораб ,и там се призоваваха морски коне ,после бяха погълнати от някакво чудовище при водовъртеж и т.н. Накрая стигат на един изоставен остров с увеселителен парк който е обитаван от Циклоп ,убиват го ,но злодея призовава дявола или както се води там и почва една битка ,накрая добрите го убиват и печелят (главният герой имаше нещо като пръчка което ставаше на меч). А и главният герой има брат който е син на Посейдон ,но изглежда като полу-човек полу-циклоп ,един вид Посейдон е правил любов с жена от друга раса.

ЕДИТ - Намерих го ,казва се "Боговете на Олимп" :bigsmile:
User avatar
dasdsa
Потребител
Потребител
Posts: 10
Joined: 19 Jul 2012, 11:24

Re: Заявки за филми/сериали

Post by dasdsa »

Здравейте, търся филм с избранници. Примерно има един избран човек (главния герой) и той трябва да спаси света или нещо от сорта..
Такива като : Seventh Son (Не казвам, че искам от този тип филми а давам насока да ми препоръчате филм.)
User avatar
Glitch
V.I.P
V.I.P
Posts: 772
Joined: 25 Dec 2010, 22:18
CS Nick: GG ;]
Favorite version: CS: 1.6
Location: България
Contact:

Re: Заявки за филми/сериали

Post by Glitch »

dasdsa wrote:...
Джон Картър
Тор
Играта на Ендър
Пазителят
Пърси Джаксън
На ръба на утрешният ден
User avatar
Unity Man
VIP
VIP
Posts: 1118
Joined: 12 Oct 2015, 20:21
CS Nick: BiTurbu
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: Заявки за филми/сериали

Post by Unity Man »

Търся филм;
Разказва се за някакви тинейджъри, които са в гората на пикник или нещо такова, но едните се оказват някакви изруди, започнаха да убиват другите, да ги гонят из цялата гора. - Ако някой се сеща кой е филма, да пише.
User avatar
Fan77a
V.I.P
V.I.P
Posts: 12
Joined: 22 Sep 2012, 13:59
Skype: ЛС.
CS Nick: hyBridD.
Favorite version: CS: 1.6
Location: В нас.

Re: Заявки за филми/сериали

Post by Fan77a »

ROCKNROLLA wrote:Търся филм;
Разказва се за някакви тинейджъри, които са в гората на пикник или нещо такова, но едните се оказват някакви изруди, започнаха да убиват другите, да ги гонят из цялата гора. - Ако някой се сеща кой е филма, да пише.
"Живите мъртви" мисля че трябва да е, има няколко части до "Живите мъртви 4" мисля че бяха.
Post Reply

Return to “Кино и телевизия”