Харесва ли ви Oceania BETA ?

Всичко за популярната алтернатива на DotA
Post Reply

Харесва ли ви Oceania beta?

Да.
0
No votes
Не.
4
31%
Все още не съм пробвал.
7
54%
Това какво е?
2
15%
 
Total votes: 13

User avatar
Mystogan
Потребител
Потребител
Posts: 546
Joined: 03 May 2013, 08:13

Харесва ли ви Oceania BETA ?

Post by Mystogan »

Според мен oceania е тъпо поради простите причини:

1. Не може да се играе 5 VS 5 MACH поради липсата на хора.
2. Няма Crystal Scar
3. Купуването на RP е забранено. (мисля ,че е временно)

Е, за напреде не знам може да има повече хора но сега си е ::boza::
Last edited by Mystogan on 03 Jul 2013, 11:02, edited 1 time in total.
User avatar
xstrong
Потребител
Потребител
Posts: 428
Joined: 25 Feb 2009, 14:56
Skype: ЛС

Re: Харесва ли ви Oceania BETA ?

Post by xstrong »

lastkay wrote:Според мен oceania е тъпо поради простите причини:

1. Не може да се играе 5 VS 5 MACH поради липсата на хора.
2. Няма Crystal Scar
3. Купуването на RP е забранено. (мисля ,че е временно)
4. Нищо по-различно от EUNE,EUW,NA

Е, за напреде не знам може да има повече хора но сега си е ::boza::
Не ти харесва защото сървъра не е предназначен за нас. Това е за хората от Австралия. В другите сървъри играят с 150+ пинг , а сега играят с под 50.
А точките които си изредил си е напълно нормално,имайки в предвид че е още бета.
User avatar
Mystogan
Потребител
Потребител
Posts: 546
Joined: 03 May 2013, 08:13

Re: Харесва ли ви Oceania BETA ?

Post by Mystogan »

Знам, че е за Австралия но това не значи ,че само те могат да играят. :P
User avatar
xstrong
Потребител
Потребител
Posts: 428
Joined: 25 Feb 2009, 14:56
Skype: ЛС

Re: Харесва ли ви Oceania BETA ?

Post by xstrong »

lastkay wrote:Знам, че е за Австралия но това не значи ,че само те могат да играят. :P
Така е , но нямаш основание да наричаш сървъра тъп.Ако направят нещо специално за теб и ако тогава не ти харесва - наричай го тъп колкото искаш.
User avatar
Mystogan
Потребител
Потребител
Posts: 546
Joined: 03 May 2013, 08:13

Re: Харесва ли ви Oceania BETA ?

Post by Mystogan »

"тъп" за сега ;). За напреде може повече хора да има- и да отключат купуването на RP :x
User avatar
Mario Markov
Потребител
Потребител
Posts: 305
Joined: 29 Nov 2012, 02:23

Re: Харесва ли ви Oceania BETA ?

Post by Mario Markov »

xstrong wrote:
lastkay wrote:Знам, че е за Австралия но това не значи ,че само те могат да играят. :P
Така е , но нямаш основание да наричаш сървъра тъп.Ако направят нещо специално за теб и ако тогава не ти харесва - наричай го тъп колкото искаш.
Той каза, че според него е тъп а всеки с мнението си на един може да му хареса а на друг не техен си проблем, но ти нямаш право да му казваш дали има основание или не..
User avatar
Mystogan
Потребител
Потребител
Posts: 546
Joined: 03 May 2013, 08:13

Re: Харесва ли ви Oceania BETA ?

Post by Mystogan »

xstrong wrote:
lastkay wrote:Според мен oceania е тъпо
Така е , но нямаш основание да наричаш сървъра тъп.Ако направят нещо специално за теб и ако тогава не ти харесва - наричай го тъп колкото искаш.
Трябва ти диоптър. Коя част от "според мен" не разбра? Всеки си има мнение нали така? Това си е моето мнение не можеш да ми кажеш дали имам основание или НЕ. Аз казвам само моето мнение не казвам мнението на целия форум- на който му харесва еми добре да си играе нямам никакви претенции. Четете внимателно бе. :mmm?: :mmm?:
User avatar
dvdty_
LoL Player
LoL Player
Posts: 955
Joined: 12 Jul 2011, 13:53
Skype: dvdty_
CS Nick: DvDty
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: dvdty
Location: EU NE/West

Re: Харесва ли ви Oceania BETA ?

Post by dvdty_ »

lastkay wrote:4. Нищо по-различно от EUNE,EUW,NA
Какво искаш да има? Това е просто нов сървър... xD
User avatar
ReallistCC
Потребител
Потребител
Posts: 616
Joined: 21 Jan 2011, 16:35
Skype: niki_jmakin
CS Nick: BCA # 'Alone (-_0
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: alonepowa
Contact:

Re: Харесва ли ви Oceania BETA ?

Post by ReallistCC »

Боже, като пуснат Oceaniа да не очакваш да има нови герой и мапове специално за този сървър? Оплакваш се че няма кристал скар и се оплакваш че няма хора за 5в5, извинявай ама те в EUW и EUNE играят рядко Crystal Scar и се събират хората минута и нещо (някога и мнооого повече) а ти искаш там да има -.-
User avatar
aCc3sS
Потребител
Потребител
Posts: 2133
Joined: 23 Jun 2009, 18:28

Re: Харесва ли ви Oceania BETA ?

Post by aCc3sS »

Как така дали ни харесва? Не мога да схвана. Какво му е по-различното от другите? И последен въпрос, който ще ми спечели предупреждение: ти идиот ли си?
Last edited by Slays IYI on 03 Jul 2013, 09:47, edited 1 time in total.
Reason: Буташ се между шамарите.
User avatar
Mario Markov
Потребител
Потребител
Posts: 305
Joined: 29 Nov 2012, 02:23

Re: Харесва ли ви Oceania BETA ?

Post by Mario Markov »

Reallist wrote:Боже, като пуснат Oceaniа да не очакваш да има нови герой и мапове специално за този сървър? Оплакваш се че няма кристал скар и се оплакваш че няма хора за 5в5, извинявай ама те в EUW и EUNE играят рядко Crystal Scar и се събират хората минута и нещо (някога и мнооого повече) а ти искаш там да има -.-

Един приятел който играе в Турския ми беше казал че там има съвсем повече скинове имало Football Katarina и много други които ги няма в EUW,EUNE така че защо да няма нещо ново и в него..
User avatar
sanaz
VIP
VIP
Posts: 956
Joined: 31 Aug 2010, 10:01
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: Харесва ли ви Oceania BETA ?

Post by sanaz »

Mario Markov wrote:
Reallist wrote:Боже, като пуснат Oceaniа да не очакваш да има нови герой и мапове специално за този сървър? Оплакваш се че няма кристал скар и се оплакваш че няма хора за 5в5, извинявай ама те в EUW и EUNE играят рядко Crystal Scar и се събират хората минута и нещо (някога и мнооого повече) а ти искаш там да има -.-

Един приятел който играе в Турския ми беше казал че там има съвсем повече скинове имало Football Katarina и много други които ги няма в EUW,EUNE така че защо да няма нещо ново и в него..
Знаиш ли ко? Ни са продават, братле :sarcastic_hand: ! То и в Eune/euw/na/rus-csi/latin america/na1/turkey/brasil/"oceania beta" ги има тия скинове, дори съм виждал в eune red card katarina и striker ezreal.
User avatar
Mystogan
Потребител
Потребител
Posts: 546
Joined: 03 May 2013, 08:13

Re: Харесва ли ви Oceania BETA ?

Post by Mystogan »

Reallist wrote:Боже, като пуснат Oceaniа да не очакваш да има нови герой и мапове специално за този сървър? Оплакваш се че няма кристал скар и се оплакваш че няма хора за 5в5, извинявай ама те в EUW и EUNE играят рядко Crystal Scar и се събират хората минута и нещо (някога и мнооого повече) а ти искаш там да има -.-
Ами да оплаквам се това си е моето мнение не може да ми казвате какво да харесвам и какво не. Ако вие харесвате тоя сървър добре.

-- 03 Юли 2013 08:51 --
omgwtfbbq wrote:Знаиш ли ко? Ни са продават, братле :sarcastic_hand: ! То и в Eune/euw/na/rus-csi/latin america/na1/turkey/brasil/"oceania beta" ги има тия скинове, дори съм виждал в eune red card katarina и striker ezreal.
Като играхме 5 vs 5 един пичага имаше Teemo Badger питах го от къде го има а той каза ,че го има от преди да го махнат :).
User avatar
Seth Rollins
Потребител
Потребител
Posts: 582
Joined: 12 Aug 2012, 19:55

Re: Харесва ли ви Oceania BETA ?

Post by Seth Rollins »

Това е само заради факта, че сървъра е нов. И Руския сървър беше така, но там поне имаше 2 седмици free week всички герои :)
Post Reply

Return to “League of Legends”