Какво да правим ако ни е инфектиран CS-a

В този раздел ще намерите много полезни теми, свързани с CS 1.6

В темите можете да пишете единствено ако имате въпрос, свързан с конкретния урок!
User avatar
kidddd66
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 14 Mar 2013, 18:47

Re: Какво да правим ако ни е инфектиран CS-a

Post by kidddd66 »

KaHa5uC wrote:Аз имам следния проблем влезнах в някакъв шибан сървар и сега като си пусна цс и направо ме вкарва с него. И нямам идея как да го махна тва ако някой има нека пише, че вече много се нервя
и аз съм така
User avatar
XD Professional
Потребител
Потребител
Posts: 50
Joined: 22 Nov 2011, 15:26
CS Nick: XD Professional
Favorite version: CS: 1.6
Contact:

Re: Какво да правим ако ни е инфектиран CS-a

Post by XD Professional »

dawewe wrote:
KaHa5uC wrote:Аз имам следния проблем влезнах в някакъв шибан сървар и сега като си пусна цс и направо ме вкарва с него. И нямам идея как да го махна тва ако някой има нека пише, че вече много се нервя
и аз съм така
Преинсталирайте цс-а и ще се оправи.
User avatar
KiKoOo
KiKoOo
KiKoOo
Posts: 8
Joined: 24 Jun 2012, 15:35
Skype: cunami268
CS Nick: KiKoOo
Favorite version: CS: 1.6
Location: Свищов,Велико Търново

Re: Какво да правим ако ни е инфектиран CS-a

Post by KiKoOo »

XD Professional wrote:
dawewe wrote:
KaHa5uC wrote:Аз имам следния проблем влезнах в някакъв шибан сървар и сега като си пусна цс и направо ме вкарва с него. И нямам идея как да го махна тва ако някой има нека пише, че вече много се нервя
и аз съм така
Преинсталирайте цс-а и ще се оправи.
Преинсталирах го колко пъти :( Не се оправи. Замених всичко сложих му тикче на „Само за четене“ НЕ СТАВА :@ Оправям си всички контролери. Влизам си в моя dust2 натискам Ф1 за да си купя оръжия и ме мята в някой шибан сървър
Connecting to banned.ddns.net:33442...
Connection accepted by 31.216.37.174:3344 Само в тея шибани сървъри ме мята :@
Как да го махна??? Без да си сменям ЦС-а.
Благодаря предварително :)
User avatar
Coca Cola _-FxF-_
Потребител
Потребител
Posts: 87
Joined: 17 Dec 2013, 18:10
Skype: go6i_566
CS Nick: Lesley.
Favorite version: CS: 1.6
Location: Yard

Re: Какво да правим ако ни е инфектиран CS-a

Post by Coca Cola _-FxF-_ »

eXtReMe ZoNe wrote:Сега ще ви обясня как да си оправите CS-a, ако ви е инфектиран при влизане в съмнителен сървър и изпращате спам съобщения по чата, рекламирате чужди сървъри, без да искате, чрез бутон или в менюто на играта над New Game има имена на сървъри, които водят към определен сървър.

Ако нямате представа от какво и как се получават спамът или рекламата:

Влизате в Counter-Strike 1.6 > cstrike и изтривате файла с име config.cfg и теглите този:

Download: Config.cfg

По-желание (препоръчва се): Десен клавиш и "Свойства/Proporties". До Атрибути/Attributes ще видите "Само за четене/Read only" и слагате тикче. Няма значение на каква операционна система сте.

Ако спамът/рекламата се получава от клавиш:

Намирате кой клавиш ви е заменен със спам съобщение или реклама и пишете в конзолата unbind "клавиша" и после влизате в Options > Keyboard > Use Defaults > OK и би трябвало вече чрез този бутон да не спамите или рекламирате.

Ако в менюто над New Game имате имена на сървъри, които водят към определен сървър:

Влизате в Counter-Strike 1.6 > cstrike > resource и изтривате файла с име GameMenu.res и теглите този:

Download: GameMenu.res

Когато изтеглите файла, влизате пак в Counter-Strike 1.6 > cstrike > resource и поставяте изтегления файл.

Ако имате проблеми или искате да предложите нещо, което да допълня към урока, пишете в темата.

Автор на урока: eXtReMe ZoNe
Забранявам да копирате урока без мое разрешение!
Нарича се SlowHacking и няма защо даси правиш труда има модратор който го е направил Marushkin1 :) :clapp:

-- 13 Мар 2014, 23:16 --

и се истрива всичко на края .cfg пускаш ц-с Use Default правите всички настройки вие как искате и флизате в cstrike пак и давате read-only
User avatar
d0naud
Потребител
Потребител
Posts: 52
Joined: 23 Mar 2014, 18:00
Skype: Ползвайте ЛС!
CS Nick: don.FIGARO
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: d0naud
Location: В. Търново
Contact:

Re: Какво да правим ако ни е инфектиран CS-a

Post by d0naud »

Всичко е 6 постарал си се но препоръчвам Counter-Strike 1.6 WaRzOnE с този "CS" не могат да ви бутнат config настройките. (Не могат да ви сложат реклама където и да било, при натискане на който и да било клавиш няма да ви се появява никаква реклама)! Ползвам WaRzOnE по предназначение на мой приятел и останах очарован! Докато преди с нормалният Counster-Strike 1.6 ми писна от промени на config файла сега нямам проблеми и не съм забелязвал!

Изтегли Counter-Strike 1.6 WaRzOnE от ТУК! -->Download
User avatar
StreeT IzroD
V.I.P
V.I.P
Posts: 220
Joined: 01 Aug 2013, 11:45
Skype: riko_991
CS Nick: {3xPeRTs}-PrO
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: enriko_ok
Location: Greece™
Contact:

Re: Какво да правим ако ни е инфектиран CS-a

Post by StreeT IzroD »

Мерси ' Урока е Доста Добър + Помага :)
Locked

Return to “Уроци”