ESL One Cologne 2016

Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive
Post Reply
User avatar
Radical Warrior BG
Потребител
Потребител
Posts: 34
Joined: 24 Mar 2015, 17:36
CS Nick: Radical Warrior
Favorite version: CS: Global Offensive
Location: Добруджа

ESL One Cologne 2016

Post by Radical Warrior BG »

Днес гледам, че е започнал този голям турнир.Можем тука да дискутираме, без да говорим за скинове, залагания и други такива глупости.

en.esl-one.com/csgo/cologne-2016/bracket/
User avatar
koiazliwe
Потребител
Потребител
Posts: 228
Joined: 28 Jun 2009, 20:06
Skype: koiazliwe
CS Nick: index
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: 76561197995192416

Re: ESL One Cologne 2016

Post by koiazliwe »

KQLY Беше прав,че 20 % от про играчите играят с хак от тях си и като отидат на ЛАН не знаят какво става.
Mousesport бият всички на 16-3,16-4 а на лана падат пак от същите с обратният резултат.
Как е възможно толкова слабо да играят почти всички ?
Възможно ли е с 20 патрона да не може Hiko да убие човек на 1 метър от него ? https://youtu.be/C-YkV1m6rxU?t=848 мога да дам няколко такива откъси от турнира,дори ЛЕМОВЕ в ММ съм виждал да стрелят по-добре.
Самото клалифициране за ЛАН им дава по 20к $ и по 50% от продадените стикери затова играят с хак от тях си,дори и да отпаднат на ЛАН-а те вече са си взели тяхното.

Само за пробата се свързах с един които е направил хак за 1.6 и той естествено е Глобъл в CS:GO и каза,че за 100 евро може да ми направи или да ми даде неговият хак които няма как да се засече понеже го имат само 2ма
User avatar
Radical Warrior BG
Потребител
Потребител
Posts: 34
Joined: 24 Mar 2015, 17:36
CS Nick: Radical Warrior
Favorite version: CS: Global Offensive
Location: Добруджа

Re: ESL One Cologne 2016

Post by Radical Warrior BG »

Може и да има такива отбори, но се надявам че повечето са чисти.
User avatar
n1ki
Потребител
Потребител
Posts: 45
Joined: 09 Apr 2015, 16:40

Re: ESL One Cologne 2016

Post by n1ki »

Спайлидър от ОРбит беше казал, че всички от топ20 нагоре са чисти. На лан се играят най - големите турнири и нормално повечето отбори да дават 200% от себе си там, от колкото онлайн. Справка Гамбит падат от Орбит онлайн, а сега мейджър-а на живо са на четвърт финал...На лан си личи, кой е по добрият отбор
User avatar
koiazliwe
Потребител
Потребител
Posts: 228
Joined: 28 Jun 2009, 20:06
Skype: koiazliwe
CS Nick: index
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: 76561197995192416

Re: ESL One Cologne 2016

Post by koiazliwe »

Орбит имат само една победа над професионален отбор на лан и то на Best of 1 биха team envyus 16-14 на късмет.Всичко друго им е загуби.Има двама излишни в отбора които го дърпат надолу.
Единият е spyleader на АК-то си Stattrack има 100к кила а не може да стреля.Другият е nkl винаги е 2-25 и то на отбори от средно ниво.Ако бях на мястото на ZOWIE щях да го съдя за това,че бот с 2 фрага слага името на фирмата в ника си.

Image
User avatar
n1ki
Потребител
Потребител
Posts: 45
Joined: 09 Apr 2015, 16:40

Re: ESL One Cologne 2016

Post by n1ki »

Ще кажеш че ти си по добър от тях и си постигнал повече...
User avatar
Moltex
Потребител
Потребител
Posts: 159
Joined: 03 Mar 2015, 19:49

Re: ESL One Cologne 2016

Post by Moltex »

koiazliwe wrote:KQLY Беше прав,че 20 % от про играчите играят с хак от тях си и като отидат на ЛАН не знаят какво става.
Mousesport бият всички на 16-3,16-4 а на лана падат пак от същите с обратният резултат.
Как е възможно толкова слабо да играят почти всички ?
Възможно ли е с 20 патрона да не може Hiko да убие човек на 1 метър от него ? https://youtu.be/C-YkV1m6rxU?t=848 мога да дам няколко такива откъси от турнира,дори ЛЕМОВЕ в ММ съм виждал да стрелят по-добре.
Самото клалифициране за ЛАН им дава по 20к $ и по 50% от продадените стикери затова играят с хак от тях си,дори и да отпаднат на ЛАН-а те вече са си взели тяхното.

Само за пробата се свързах с един които е направил хак за 1.6 и той естествено е Глобъл в CS:GO и каза,че за 100 евро може да ми направи или да ми даде неговият хак които няма как да се засече понеже го имат само 2ма

Ти си тежък аутист :D Представи си ,че всеки има лоши отигравания :D ?
User avatar
koiazliwe
Потребител
Потребител
Posts: 228
Joined: 28 Jun 2009, 20:06
Skype: koiazliwe
CS Nick: index
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: 76561197995192416

Re: ESL One Cologne 2016

Post by koiazliwe »

Вярно е,на един от мачовете nkl не може да уцели човек в гръб и коментатора му погледна профила и каза,че има малко часове за последната седмица вероятно за това не можел да уцелва,но това е цяла година вече.
User avatar
Moltex
Потребител
Потребител
Posts: 159
Joined: 03 Mar 2015, 19:49

Re: ESL One Cologne 2016

Post by Moltex »

Аз говорех за хико брат :)
User avatar
Radical Warrior BG
Потребител
Потребител
Posts: 34
Joined: 24 Mar 2015, 17:36
CS Nick: Radical Warrior
Favorite version: CS: Global Offensive
Location: Добруджа

Re: ESL One Cologne 2016

Post by Radical Warrior BG »

Мн здрав мач между VP и SK.Гледах го целия и не съжалявам.
User avatar
koiazliwe
Потребител
Потребител
Posts: 228
Joined: 28 Jun 2009, 20:06
Skype: koiazliwe
CS Nick: index
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: 76561197995192416

Re: ESL One Cologne 2016

Post by koiazliwe »

User avatar
doublemagic
Потребител
Потребител
Posts: 55
Joined: 27 Nov 2010, 18:30
Skype: doublemagicathome
CS Nick: Hunters FP # doublemagic
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: doublemagicathome
Contact:

Re: ESL One Cologne 2016

Post by doublemagic »

koiazliwe wrote:KQLY Беше прав,че 20 % от про играчите играят с хак от тях си и като отидат на ЛАН не знаят какво става.
Mousesport бият всички на 16-3,16-4 а на лана падат пак от същите с обратният резултат.
Как е възможно толкова слабо да играят почти всички ?
Възможно ли е с 20 патрона да не може Hiko да убие човек на 1 метър от него ? https://youtu.be/C-YkV1m6rxU?t=848 мога да дам няколко такива откъси от турнира,дори ЛЕМОВЕ в ММ съм виждал да стрелят по-добре.
Самото клалифициране за ЛАН им дава по 20к $ и по 50% от продадените стикери затова играят с хак от тях си,дори и да отпаднат на ЛАН-а те вече са си взели тяхното.

Само за пробата се свързах с един които е направил хак за 1.6 и той естествено е Глобъл в CS:GO и каза,че за 100 евро може да ми направи или да ми даде неговият хак които няма как да се засече понеже го имат само 2ма


Така ... казвам ти ,че си пълен аутист .... Първото което е , ако говорим за Mousesports - не са падали на 3 и на 4тири ... паднаха от VP и Liquid .. и биха Envy. Къде видя да играят слабо ? Ти си пълен нещастник ... Играят на ниво което никога .. ама никога през мизерния си живот няма да достигнеш ... да не говорим колко часа имаш в тая игра и още не беше global ..
3то... Как можеш да дадеш пример как Hiko не може да убие някакъв .. Не може да го уцели,защото тия играчи се движат ... имат movement ,за да избегнат стрелбата ... а когато се целят в главата ти е по-лесно да се избегнат патроните (когато си с пистолет). Нормално да си виждал LEM-ове .. ти играеш на тяхното ниво ... не знам изобщо как аутист като теб може да коментира каквото и да е свързано с cs. Чел съм ти безсмислените смешни коментари много пъти и не съм ти обръщал внимание , защото е явно че си някакъв аутист и нищо не знаеш за играта.Обаче просто няма как да не те нахраня в момента ... ако някой изобщо те слуша и се съгласява с твоето безумно смешно и изкючително аутиско мнение ... то тогава той също е аутист
Last edited by sLaughtereD- on 18 Jul 2016, 22:04, edited 1 time in total.
Reason: Нарушена т.4 от правилата на форума.
Post Reply

Return to “Counter-Strike: Global Offensive”