Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Всичко за мобилните комуникации.
Post Reply
User avatar
lexa
Потребител
Потребител
Posts: 114
Joined: 30 Aug 2011, 12:48
CS Nick: LexaPPTB
Favorite version: CS: 1.6

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by lexa »

Здравейте съфорумници,
от много време не бях активен тук, но завръщането ми е с проблем ...
ползвам Lenovo A536, грешка ползвах :D Преди 2 дни ми излезна ъпгрейд на андройда, но когато го пуснах да се инсталира и посредата ми даде грешка и сега мога да вклча телефона само до биоса. Някой може ли да ми каже от къде да си сваля свестен андроид във zip или rar формат!? Благодаря предварително!
User avatar
shhnedo
0_0
0_0
Posts: 474
Joined: 07 Nov 2009, 17:59

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by shhnedo »

Фабрични - http://firmwarefile.com/lenovo-a536
Custom - http://forum.xda-developers.com/android ... 6-t3266922
Google не е труден за ползване.
User avatar
lexa
Потребител
Потребител
Posts: 114
Joined: 30 Aug 2011, 12:48
CS Nick: LexaPPTB
Favorite version: CS: 1.6

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by lexa »

shhnedo wrote:Фабрични - http://firmwarefile.com/lenovo-a536
Custom - http://forum.xda-developers.com/android ... 6-t3266922
Google не е труден за ползване.
Благодаря много! Просто за сефте ми се налага да се занимавам с Андройд и даже незнам какво търся! :roll:

Преди минута пробвах да бустна фабричните настройки през microCD и не става ?! Някакви идей !?

Така изглежда и проблема при мен!
YouTube видео
User avatar
d1hax
Потребител
Потребител
Posts: 13
Joined: 08 Aug 2016, 22:07
Skype: tr1ck.d1hax
CS Nick: d1hax
Favorite version: CS: Global Offensive
Location: ww
Contact:

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by d1hax »

Здравейте , имам въпрос относно руут?

- Как мога да си руутна телефона?

Марката е: HTC Desire 816

Идеи?
User avatar
DarKnesA
Потребител
Потребител
Posts: 85
Joined: 04 Jul 2013, 03:49
Skype: hds-bg.support
CS Nick: DarKneS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: charmed47
Location: София
Contact:

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by DarKnesA »

Добър вечер.. Имам си проблем.. Става ясно, че съм си забравил паролата на телефона.. Телефона е Sony M4 Aqua , не съм го ползвал от 3 години, но днес ми потрябва, но не си спомням каква беше паролата.. Вида на паролата е оня Pattern дето го чертаеш.. Гледах всякакви клипчета в тубата(youtube), но нииикакъв ефект.. Ако някой е имал тоз проблем, и си го е оправил, да удари едно рамо, ще съм много благодарен. :cry: :cry:
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by See ya later aligator »

DarKnesA wrote:Добър вечер.. Имам си проблем.. Става ясно, че съм си забравил паролата на телефона.. Телефона е Sony M4 Aqua , не съм го ползвал от 3 години, но днес ми потрябва, но не си спомням каква беше паролата.. Вида на паролата е оня Pattern дето го чертаеш.. Гледах всякакви клипчета в тубата(youtube), но нииикакъв ефект.. Ако някой е имал тоз проблем, и си го е оправил, да удари едно рамо, ще съм много благодарен. :cry: :cry:
Ако нямаш нищо за губене можеш да използваш Xperia Companion за компютър и да го ресетнеш. Трябва единствено да го свържеш с кабел и да е зареден!
User avatar
shhnedo
0_0
0_0
Posts: 474
Joined: 07 Nov 2009, 17:59

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by shhnedo »

DarKnesA wrote:Става ясно, че съм си забравил паролата на телефона.. Телефона е Sony M4 Aqua , не съм го ползвал от 3 години
Launch Announced 2015, March
Status Available. Released 2015, June

Я пак, колко време "не си го ползвал"? На мен ми намирисва на "набарах нечий телефон, ама не мога да го отключа...".
User avatar
DarKnesA
Потребител
Потребител
Posts: 85
Joined: 04 Jul 2013, 03:49
Skype: hds-bg.support
CS Nick: DarKneS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: charmed47
Location: София
Contact:

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by DarKnesA »

See ya later aligator wrote:
DarKnesA wrote:Добър вечер.. Имам си проблем.. Става ясно, че съм си забравил паролата на телефона.. Телефона е Sony M4 Aqua , не съм го ползвал от 3 години, но днес ми потрябва, но не си спомням каква беше паролата.. Вида на паролата е оня Pattern дето го чертаеш.. Гледах всякакви клипчета в тубата(youtube), но нииикакъв ефект.. Ако някой е имал тоз проблем, и си го е оправил, да удари едно рамо, ще съм много благодарен. :cry: :cry:
Ако нямаш нищо за губене можеш да използваш Xperia Companion за компютър и да го ресетнеш. Трябва единствено да го свържеш с кабел и да е зареден!
Мммммм не става врат, сака да го отключим за да мое скапаната програма да го засече, ако искаш ще ти прикачя и снимка какво ми пише в програмката..
shhnedo wrote: Launch Announced 2015, March
Status Available. Released 2015, June

Я пак, колко време "не си го ползвал"? На мен ми намирисва на "набарах нечий телефон, ама не мога да го отключа...".


Не позна брато.. Ще ме караш да обърна къщата, да намеря скапания договор с Vivacom, да видиш месец и дата. :)
PS; Ако нямаш какво да кажеш, по-добре не си прави труда да пишеш в темата. :)
User avatar
shhnedo
0_0
0_0
Posts: 474
Joined: 07 Nov 2009, 17:59

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by shhnedo »

01.12
=========
1. Няма какво да "познавам". Ти сам изцепи "M4 Aqua" и "3 години" в едно изречение, а телефонът тепърва прави година и половина на пазара.
2. Никой здраво мислещ не забутва неща като договор с оператор. Ако го имаш, няма нужда да "обръщаш къщата". Моят си стои в теленорската торбичка на рафтче - като ми притрябва, намирам и показвам.
3. Гледам доста съм те подразнил, извинявам се, ама явно тук никой не се интересува кога е бил произведен телефонът и от колко време "не си го ползвал", та реших да го отбележа, пък хората да си правят все някакви изводи.

В крайна сметка, предвид противоречивите факти, които ти сам изцепи, айде първо докажи, че телефонът е твой, пък после питай как се отключва. Само гледай да не покажеш някой теленорски/м-телски договор.


09.12
=====================
Кво я направи тая къща, бе? Голямо обръщане си ѝ ударил, цяла седмица го дириш тоя договор. Ясен си.
User avatar
lopis
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 03 Nov 2018, 12:28

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by lopis »

Кажи ми, има ли безплатна програма за създаване на резервно копие на SMS? Опитах някои, но всички те са платени. и аз не се нуждая от много функции, просто резервни данни като файл
User avatar
iVoka
CS-bg.info Admin
CS-bg.info Admin
Posts: 1317
Joined: 29 Jun 2007, 12:21
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: ivobg92
Contact:

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by iVoka »

lopis wrote:Кажи ми, има ли безплатна програма за създаване на резервно копие на SMS? Опитах някои, но всички те са платени. и аз не се нуждая от много функции, просто резервни данни като файл
Super Backup & Restore
Post Reply

Return to “Телефони и таблети”