Huawei P10 vs Samsung S7 Edge

Всичко за мобилните комуникации.
Post Reply

Кой телефон е по-добър?

Huawei P10
4
31%
Samsung S7 Edge
9
69%
 
Total votes: 13

User avatar
Coca Cola _-FxF-_
Потребител
Потребител
Posts: 87
Joined: 17 Dec 2013, 18:10
Skype: go6i_566
CS Nick: Lesley.
Favorite version: CS: 1.6
Location: Yard

Huawei P10 vs Samsung S7 Edge

Post by Coca Cola _-FxF-_ »

Заглавието,
очакваш и Вашите мнения.
User avatar
Barry Allen
The Flash
The Flash
Posts: 291
Joined: 18 Jan 2009, 15:15
CS Nick: Axemption
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: axemption

Re: Huawei P10 vs Samsung S7 Edge

Post by Barry Allen »

Значииии... Секи телефон има плюсове и минуси. P10ката са му повечето при двойната камера - боке ефекта, по-кристалното увеличение и като цяло по-ясните снимки. S7цата прави наистина уникално светли снимки при доста слаба светлина, Touchwiza му е плюс(лично за мен), лага от предходните модели липсва и след update до 7.0 телефона лети. Нова батерия правя между 4 и 6 часа SoT на 4G за 24 часа ползване и стига до 9 часа SoT на Wi-Fi. Та като цяло за мене:

P10:
+Двойната камера
-"грозен" ui

S7 edge
+Извит екран(наистина седи много добре в ръката)
+Доста добра батерия
+Touchwiz-a
-Батерията се износва бързичко
-Няма двойна камера
User avatar
Coca Cola _-FxF-_
Потребител
Потребител
Posts: 87
Joined: 17 Dec 2013, 18:10
Skype: go6i_566
CS Nick: Lesley.
Favorite version: CS: 1.6
Location: Yard

Re: Huawei P10 vs Samsung S7 Edge

Post by Coca Cola _-FxF-_ »

Благодаря ти за това мнение. :wink:
Очакваш и мненията на другите.
User avatar
Seth Rollins
Потребител
Потребител
Posts: 582
Joined: 12 Aug 2012, 19:55

Re: Huawei P10 vs Samsung S7 Edge

Post by Seth Rollins »

Huawei P10 имам аз (и преди това P9, P9 Lite) и реално го предпочитам пред S7. UI-а беше зле на андроид 6, но с андроид 7 си е много изчистен и удобен. Аз лично ползвам Nova Launcher Premium и си правя какъвто искам customisation. Минуси за P10 не мога да се сетя, много добре се усеща в ръката, с оригинален калъф на Huawei от 20 лв. силиконов е и още по-добре.
S7 Edge има приятелката ми и съм си играл доста с него, но не ми харесва като цяло, както казаха по-горе, батерията му издъхва бързо (P10 няма такъв проблем), по-бавен е от P10, въпрос на гледна точка е.

S7 заради извития екран, който на мен ми е супер неудобен (също така протектор на екрана забрави, освен ако няма да го сменяш на седмица, стъкло, фолйо, отпелят се по ръба и седи грозно).

Аз препоръчвам P10 с двете ръце, ако избереш да вземеш него, може да ми пишеш ЛС ако имаш конкретни въпроси.
Post Reply

Return to “Телефони и таблети”