Избор между хостинг компания.

Обсъждания по неща, свързани с интернет пространството...

Коя хостинг компанияда избера?

WebConnect
1
7%
HostSean
3
21%
Icn.bg
8
57%
Друга [Напишете в темата...]
2
14%
 
Total votes: 14

User avatar
pLaMeNe
Потребител
Потребител
Posts: 488
Joined: 13 Aug 2010, 10:18
Skype: pacho-7
CS Nick: pLaMeN
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: pafchy
Location: Стара Загора

Re: Избор между хостинг компания.

Post by pLaMeNe »

breaking dawN wrote:
cs-man1a-s3rv3rs wrote:Аз мисля че SMSHosting.bg са най-добрите освен хостинг може и сървър да си вземеш !!!
Сериозно?! Най-добрите?! Не се ли осъзна, че говориш без да помислиш?! Най-добрият хостинг в България е ICN.bg. А ти недей да дрънкаш глупост за SMSHosting.bg... Хостингът ми всеки ден спира по 2, 3 часа, трябва да им пиша, че да се захванат та да го оправят.
И двамата жестоко се лъжете ..
НЕ знам коя е най-добрата .. (От търсенията в Google повечето казват SuperHosting.BG и Jump.BG)
Наш комшу - MuPowe - ползва SuperHosting.BG от 2 години и половина.
До преди ползвах ICN.BG и SMSHosting.BG. Когато ми даде достъп до целия акаунт, чак тогава разбрах какво е качествен хостинг. И като казвам хостинг, не става въпрос само за услугата хостинг. Support-а е ниво, което SMSHosting и ICN просто могат да мечтаят..
HostSean същи бях ползвал за кратко, имаше повреда на единия сървър и 14 часа сайта беше offline..
За Jump.BG съм чувал добри неща, но не съм го ползвал..
Следователно моето мнение си остава SuperHosting.BG
User avatar
NikolayDONG
V.I.P
V.I.P
Posts: 839
Joined: 14 Jan 2010, 20:31
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: lastsummerbg

Re: Избор между хостинг компания.

Post by NikolayDONG »

Да и аз знам, че СуперХостинг са едни от най-добрите, но просто не ми се говори точно сега, а иначе по-добри цени са на ICN.bg.
User avatar
ivanovbg
Потребител
Потребител
Posts: 261
Joined: 02 Jul 2008, 07:26
CS Nick: Ivanov BG
Favorite version: CS: 1.6
Location: на село

Re: Избор между хостинг компания.

Post by ivanovbg »

xSy wrote:
breaking dawN wrote:
cs-man1a-s3rv3rs wrote:Аз мисля че SMSHosting.bg са най-добрите освен хостинг може и сървър да си вземеш !!!
Сериозно?! Най-добрите?! Не се ли осъзна, че говориш без да помислиш?! Най-добрият хостинг в България е ICN.bg. А ти недей да дрънкаш глупост за SMSHosting.bg... Хостингът ми всеки ден спира по 2, 3 часа, трябва да им пиша, че да се захванат та да го оправят.
И двамата жестоко се лъжете ..
НЕ знам коя е най-добрата .. (От търсенията в Google повечето казват SuperHosting.BG и Jump.BG)
Наш комшу - MuPowe - ползва SuperHosting.BG от 2 години и половина.
До преди ползвах ICN.BG и SMSHosting.BG. Когато ми даде достъп до целия акаунт, чак тогава разбрах какво е качествен хостинг. И като казвам хостинг, не става въпрос само за услугата хостинг. Support-а е ниво, което SMSHosting и ICN просто могат да мечтаят..
HostSean същи бях ползвал за кратко, имаше повреда на единия сървър и 14 часа сайта беше offline..
За Jump.BG съм чувал добри неща, но не съм го ползвал..
Следователно моето мнение си остава SuperHosting.BG
Само ще кажа, че Support-а на ICN също е много добър. Колкото и пъти да съм им писал ми отговарят на 2-рата минута.
User avatar
DeanWinchester
Потребител
Потребител
Posts: 41
Joined: 08 May 2011, 11:05
CS Nick: SouthWinD
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: SouthWinD
Location: София

Re: Избор между хостинг компания.

Post by DeanWinchester »

Благодаря ви момчета, реших да бъде ICN.bg не само заради добрите мнения, но и за добрите цени. Суперхостинг не отричам, че не са добри, но са доста overpriced все едно да взимам игра от Pulsar за 100 лв. при положение, че в Steam я има за 30 лв. :mrgreen:
Locked

Return to “Уеб сайтове и Интернет”