„Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
Post Reply
User avatar
Glitch
V.I.P
V.I.P
Posts: 772
Joined: 25 Dec 2010, 22:18
CS Nick: GG ;]
Favorite version: CS: 1.6
Location: България
Contact:

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by Glitch »

Сега видях, че си прав, явно колегата се е подвел. Темата ти е преместена отново в раздела.
User avatar
Wakaflocka
V.I.P
V.I.P
Posts: 1137
Joined: 12 Jun 2012, 15:56
Location: У кръчмата на село

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by Wakaflocka »

Wakaflocka wrote:Вече се ядосах.
Кой е изтрил темата на whistle-bg?
ЧАКАМ ОТГОВОР ВЕЧЕ ЦЯЛ МЕСЕЦ!
Поне нека се намери някой свестен да ми каже защо темата не е в Архива? Та, това беше една от най-преглежданите и коментирани теми във раздела "лични изработки".
User avatar
[BG]dra6ko
Потребител
Потребител
Posts: 182
Joined: 01 May 2012, 21:36
CS Nick: moderexx
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: moderexx

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by [BG]dra6ko »

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=75&t=127714
Модератора я беше заключил, защото не съм предоставил доказателство, че притежавам csgo gift-ове. Казах на модератора да ми види инвентара в стийм(по-добро доказателство няма). След което ми написа, че трябвало да сложа снимка за артикулите които притежавам и ми заключи темата. Никога не сам слагал никакви снимки и всичко си е било OK. И по тази логика темите на outoftouch и много други трябва да са премахнати като мойта. Но не моля затова, а да ми отключите темата, защото нищо лошо не съм направил гифтовете си бяха в мен(вече са разменени и мога да предоставя снимка). Доста е гадно като в тази тема са ми всичките воучове + оригинални коментари и всичките преглеждания на темата и оригинални мнения ще изчезнат.
Друго нарушение има ли и може ли да се отключи
EDIT: Въпросният модератор е запознат със стийм и може много лесно да ми провери инвентара
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by See ya later aligator »

[BG]dra6ko wrote:http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=75&t=127714
Модератора я беше заключил, защото не съм предоставил доказателство, че притежавам csgo gift-ове. Казах на модератора да ми види инвентара в стийм(по-добро доказателство няма). След което ми написа, че трябвало да сложа снимка за артикулите които притежавам и ми заключи темата. Никога не сам слагал никакви снимки и всичко си е било OK. И по тази логика темите на outoftouch и много други трябва да са премахнати като мойта. Но не моля затова, а да ми отключите темата, защото нищо лошо не съм направил гифтовете си бяха в мен(вече са разменени и мога да предоставя снимка). Доста е гадно като в тази тема са ми всичките воучове + оригинални коментари и всичките преглеждания на темата и оригинални мнения ще изчезнат.
Друго нарушение има ли и може ли да се отключи
EDIT: Въпросният модератор е запознат със стийм и може много лесно да ми провери инвентара
Готов си!
User avatar
juventus1897
Потребител
Потребител
Posts: 171
Joined: 26 Jun 2014, 00:59

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by juventus1897 »

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=21&t=161369 ?
Освен, че има youtube канал, има и клипове. Това, че съм си дал и канала, не означава, че темата е за коша..
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by See ya later aligator »

work wrote:http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=21&t=161369 ?
Освен, че има youtube канал, има и клипове. Това, че съм си дал и канала, не означава, че темата е за коша..
С темата си искал да рекламираш youtube канала си. Колегата ти е дал точното място, където това може да се случи. Не с хвърчаща тема в някой от разделите.
User avatar
CityLife
V.I.P
V.I.P
Posts: 842
Joined: 26 Mar 2013, 13:54
Steam Community ID: kajikvostanae60
Location: ВАИ Холдинг.

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by CityLife »

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=21&t=162940

Искам само да попитам защо темата ми е в коша ? :)
User avatar
Devereaux
Потребител
Потребител
Posts: 513
Joined: 24 Apr 2013, 19:01
CS Nick: A State of Trance
Favorite version: CS: 1.6

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by Devereaux »

Вероятно си бил пуснал темата в грешен раздел и за това някой колега ти я е метнал директно коша. Така предполагам, повечето теми поради такава причина отиват в коша.
User avatar
CityLife
V.I.P
V.I.P
Posts: 842
Joined: 26 Mar 2013, 13:54
Steam Community ID: kajikvostanae60
Location: ВАИ Холдинг.

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by CityLife »

haxz0r wrote:Вероятно си бил пуснал темата в грешен раздел и за това някой колега ти я е метнал директно коша. Така предполагам, повечето теми поради такава причина отиват в коша.
Бях я пуснал темата в CSGO раздела, все пак се отнася за самата игра, но си мисля че причината е друга.
User avatar
JustyleR
Web Developer !
Posts: 306
Joined: 23 Aug 2012, 16:44
CS Nick: JustyleR
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: JustyleRbAbY

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by JustyleR »

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 9#p1313825

Айде някой да ми каже защо темата ми е заключена и с променено заглавие?

Той ме напада, аз се защитавам и хайде аз ставам виновния. Аз съм си обявил че купувам ключове, да му смалят на него мнението като спами излишно в темата ми!

И кой ми е бутал темата?
User avatar
Barry Allen
The Flash
The Flash
Posts: 291
Joined: 18 Jan 2009, 15:15
CS Nick: Axemption
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: axemption

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by Barry Allen »

Щот' въпреки хилядите предупреждения с които ти е залят акаунта ти продължаваш в същия дух да се заяждаш с хората. Казах ти го и преди - ти си адски некултуран индивид.
User avatar
shhnedo
0_0
0_0
Posts: 474
Joined: 07 Nov 2009, 17:59

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by shhnedo »

JustyleR wrote:Той ме напада, аз се защитавам и хайде аз ставам виновния.
А ти имаш ли представа кой какво получава, че скачаш като попарен? Мен лично грам не ме интересува как процедираш(припомни си ЛСто, което ми прати преди известно време като ти смалих ЧАСТ от твой пост). На който каквото. В момента не си в положение да питаш кой ти е бутал темата.
User avatar
JustyleR
Web Developer !
Posts: 306
Joined: 23 Aug 2012, 16:44
CS Nick: JustyleR
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: JustyleRbAbY

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by JustyleR »

Axemption wrote:Щот' въпреки хилядите предупреждения с които ти е залят акаунта ти продължаваш в същия дух да се заяждаш с хората. Казах ти го и преди - ти си адски некултуран индивид.

ае врат ми трай там, кам колтурните ора с овазение се обръстам кам омрелите с ебаФка нали са сес? :heat:

Нали се сещате че когато става дума за сериозно нещо, 100% съм сериозен. Обаче за такива индивиди, просто няма смисъл.

И на теб преди ти го казах, и сега ти го казвам. По-тъп си от колкото изглеждаш. :sarcastic_hand:

-- 13 Ное 2015 19:01 --

shhnedo wrote:
JustyleR wrote:Той ме напада, аз се защитавам и хайде аз ставам виновния.

А ти имаш ли представа кой какво получава, че скачаш като попарен? Мен лично грам не ме интересува как процедираш(припомни си ЛСто, което ми прати преди известно време като ти смалих ЧАСТ от твой пост). На който каквото. В момента не си в положение да питаш кой ти е бутал темата.

стом казвас
Last edited by Reflex on 13 Nov 2015, 19:42, edited 1 time in total.
Reason: Нарушена точка 4 от правилата на форума ! Не е лесно да си див селянин... Едно предупреждение ти стига така че ще пропусна това ти мнение...
User avatar
shhnedo
0_0
0_0
Posts: 474
Joined: 07 Nov 2009, 17:59

Re: „Защо темата ми е в Коша?“/„Кое правило съм нарушил?“

Post by shhnedo »

^ Черно на бяло, сам си изложил причините, по които си санкциониран.
Post Reply

Return to “Доклади, оплаквания, молби”