Ето доказателно че не съм Wall hack :)

User avatar
eLemeNt.
Потребител
Потребител
Posts: 72
Joined: 23 Jan 2010, 09:58
Favorite version: CS: 1.6

Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by eLemeNt. »

Ето и демото : http://dox.bg/files/dw?a=3dc1c114e1 , http://dox.bg/files/dw?a=f7a5b602c2 !
Понеже сме дисквалифицирани с моя съотборник TheMaster =] понеже сме много добри искам да изгледате и 2те демота и да прецените , ако ли съм wall според преценката на админите здраве да е :)
User avatar
Valq Demireva-Titan
Потребител
Потребител
Posts: 9
Joined: 06 Dec 2011, 21:12

Re: Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by Valq Demireva-Titan »

Бяхте прекалено явни и доста неориентирани и 4мата арбитри ви наблдавахме и след гледане на част от демото съм още по - убеден че не сте чисти.
User avatar
eLemeNt.
Потребител
Потребител
Posts: 72
Joined: 23 Jan 2010, 09:58
Favorite version: CS: 1.6

Re: Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by eLemeNt. »

Само да попитам да не съм малък че да използвам Хакове :) И плюс това на колкото и турнира да съм участвал не съм пускал хак още по малко пък на този турнир :)
User avatar
MacbookPro
Потребител
Потребител
Posts: 67
Joined: 10 Nov 2009, 11:53
Skype: noname_hakera
CS Nick: TheMaster
Steam Community ID: bringmaster
Location: По света и у вас :)
Contact:

Re: Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by MacbookPro »

Абе, вие бъзикате ли се??? Част от демотата??? Къде видяхте непозволени средства??? Искам да знам, защото току що прегледах демото на съотборника си, и не намерих нищо нередно??? Искам поне обяснение и доказателства, че играеме с забранени средства.... :) Wall бил хах... :sarcastic_hand: Или Вие просто не знаете как да определяте, кой е с хак.... :) Що казвате, че са прегледани до някъде демо-тата ми става ясно що за хора сте. :)
User avatar
OldCapitalBoy1914
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 737
Joined: 22 Sep 2011, 14:53
Location: Shumen/Bulgaria

Re: Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by OldCapitalBoy1914 »

Решението на екипа ни е взето. Прегледаха го арбитрите демото по 2 пъти, дори и 3-4 професионалисти на тази работа съм помолил да го гледат. Игра с хак има.

::lock-dance::
User avatar
HollisteR IYI
Потребител
Потребител
Posts: 44
Joined: 03 Jul 2011, 00:47
Skype: hollister_bul
CS Nick: HollisteR*
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: xollistarbul
Location: София,България

Re: Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by HollisteR IYI »

Моля ви не спамете и не се излагайте.Хака е явен.
User avatar
MacbookPro
Потребител
Потребител
Posts: 67
Joined: 10 Nov 2009, 11:53
Skype: noname_hakera
CS Nick: TheMaster
Steam Community ID: bringmaster
Location: По света и у вас :)
Contact:

Re: Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by MacbookPro »

:sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: Игра с хак имало :sarcastic_hand: Ела и провери тогава компютрите ни бе.... Хах... била ясна, стана ми ясно вече що за стока сте, предупреждавам другите, че ако сте прекалено добри просто се откажете може да ви вземат и за Aim, CD, Allien....
User avatar
eLemeNt.
Потребител
Потребител
Posts: 72
Joined: 23 Jan 2010, 09:58
Favorite version: CS: 1.6

Re: Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by eLemeNt. »

ОК аз съм Wall лелеле много сте ми интересни ... Аз ако съм хак ... Аз да не съм на 10 ?!?!?!?!?!? Лелелеле не вярвах че това може да стане в цс-бг , но явно съм се бърка :sarcastic_hand: Интересно доста сте добри играчи щом аз съм хак :) Но се пак "много хубаво" участие :) Благодарим и се пак да кажа пак че не съм го очаквал това от цс-бг :)А щом тези са професионалисти според мен не си разбират от работата :) А да кажа че не бях wall а cd or jeday или нещо от сорта :)
Last edited by eLemeNt. on 30 Nov 2012, 20:49, edited 1 time in total.
User avatar
sPin4o
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 07 Nov 2012, 18:47
Skype: spin4o3
CS Nick: sPin4o
Favorite version: CS: 1.6

Re: Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by sPin4o »

Хаха филмари. Два пъти изгледах демото и хак не виждам, явно тези дето са гледали са били шибани комплексари който не разбират от цс. Нито познавам момчетата/момичетата нито нищо, просто искам да отбележа, че тези който са "specvali" са пълните смешници. ;) Явно вече всичко е уговорено и "преебано" за мен вие сте пълни смешници и най-вероятно, ако някой по-разбиращ от цс изгледа демото ще ви се изсмее в очите... Никъв хак не е използвал Element явно просто вие сте пълни глупаци :evil: Хайде това е от мен яжте ми Х** ;)
Last edited by aWp_LeArN!nG on 30 Nov 2012, 20:59, edited 1 time in total.
Reason: Спазвай правилата на форума!
User avatar
MacbookPro
Потребител
Потребител
Posts: 67
Joined: 10 Nov 2009, 11:53
Skype: noname_hakera
CS Nick: TheMaster
Steam Community ID: bringmaster
Location: По света и у вас :)
Contact:

Re: Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by MacbookPro »

spin4o, мерси за топлите думи :) Ето един играч, който е изгледал демото цялото, и казва, че няма никакъв хак :) Искам и още играчи да го изгледат и да потвърдат това. :)

-- Пет Ное 30, 2012 9:24 pm --

Що млъкнахте бе???? Нещо ви затворихме устите, а...??? Искам доказателство, че е Wall :) Смешници, и element този турнир не е от цс-бг, а е от някой си, който е решил да прави нещо :) Тоест едно нищо, защото дори не може да определи един играч дали е с хак или не... :) Ае поздрави :):):)
User avatar
CweTkoB
Потребител
Потребител
Posts: 19
Joined: 06 Jul 2011, 11:48
CS Nick: `CweTkoB
Favorite version: CS: 1.6

Re: Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by CweTkoB »

Така пичове много сте загорели 1.Елемент никога не съм го виждал с хак да играе.Моето мнение, е че вие сте нагласили всичко.Изгледах демото и забелязах, че елемент използва sound-звук, за което се съмнявам вие да сте забележили и 2.inF бяха пълни смешници 1вс2 ще ги спукам

Моето предложение е да направите 2ри турнир демек пак да се избиват кат кучета !

Нагласена работа брат :coffee1:
User avatar
OldCapitalBoy1914
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 737
Joined: 22 Sep 2011, 14:53
Location: Shumen/Bulgaria

Re: Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by OldCapitalBoy1914 »

TheMaster wrote:spin4o, мерси за топлите думи :) Ето един играч, който е изгледал демото цялото, и казва, че няма никакъв хак :) Искам и още играчи да го изгледат и да потвърдат това. :)

-- Пет Ное 30, 2012 9:24 pm --

Що млъкнахте бе???? Нещо ви затворихме устите, а...??? Искам доказателство, че е Wall :) Смешници, и element този турнир не е от цс-бг, а е от някой си, който е решил да прави нещо :) Тоест едно нищо, защото дори не може да определи един играч дали е с хак или не... :) Ае поздрави :):):)

Няма смисъл да спорите. Решено е. На който искате се оплаквайте, ако щете и на арменския поп. Доказателствата са на яве.


Ето, оплаквайте се на воля - http://armenskipop.net/
User avatar
eLemeNt.
Потребител
Потребител
Posts: 72
Joined: 23 Jan 2010, 09:58
Favorite version: CS: 1.6

Re: Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by eLemeNt. »

tonkatavE wrote:
TheMaster wrote:spin4o, мерси за топлите думи :) Ето един играч, който е изгледал демото цялото, и казва, че няма никакъв хак :) Искам и още играчи да го изгледат и да потвърдат това. :)

-- Пет Ное 30, 2012 9:24 pm --

Що млъкнахте бе???? Нещо ви затворихме устите, а...??? Искам доказателство, че е Wall :) Смешници, и element този турнир не е от цс-бг, а е от някой си, който е решил да прави нещо :) Тоест едно нищо, защото дори не може да определи един играч дали е с хак или не... :) Ае поздрави :):):)

Няма смисъл да спорите. Решено е. На който искате се оплаквайте, ако щете и на арменския поп. Доказателствата са на яве.


Ето, оплаквайте се на воля - http://armenskipop.net/
А бе искам някой които може да ми докаже по скайп тс (Тиим Спиик) все едно ми е просто искам да ми докаже как съм с wall hack като дори си нямам и на идея от къде да ги сваля ?!?!? ИСКАМ НЯКОЙ ДА МИ ДОКАЖЕ ЧЕ СЪМ БИЛ WALL HACK ПРОСТО МИ ДОКАЖЕТЕ ?!?!?!?!? ИСКАМ ДА ВИДА КАК ЩЕ СТАНЕ ТОВА !!!
User avatar
MacbookPro
Потребител
Потребител
Posts: 67
Joined: 10 Nov 2009, 11:53
Skype: noname_hakera
CS Nick: TheMaster
Steam Community ID: bringmaster
Location: По света и у вас :)
Contact:

Re: Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by MacbookPro »

Ми не... няма да се оплакваме защото сте пълни смешници, нагласена работа, пу дано да умрете утре :D Умряла работа сте :) И дано да го видят повечето играчи за да разберат що за стока сте :) Едно голямо НИЩО :) Предупредих добрите, по добре се откажете може да Ви лепнат, че сте и Wall, CD, Allien, Jeday, Aim кой знае.... :)
User avatar
TygaRAW
Потребител
Потребител
Posts: 5
Joined: 07 Oct 2012, 19:00
Steam Community ID: TygaRAW

Re: Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by TygaRAW »

Направете си още 100 профила и се защитавайте от тях...
Locked

Return to “Стари теми”