Оплакване от арбитар fED

Post Reply
User avatar
Just Do It Bro
Потребител
Потребител
Posts: 8
Joined: 13 Aug 2011, 13:40
Favorite version: other

Оплакване от арбитар fED

Post by Just Do It Bro »

Заради обида към съотборник в ЧАТА понеже не гледам клавиатурата а "У" и "Т" са едно до друго сгреших и още продължихме 3 роунда и този ни дискфалифира .. Дори си правят петици в borneo през седмицата ! Имам и свидетели !
User avatar
CROTCHETZ
Потребител
Потребител
Posts: 10
Joined: 25 May 2012, 10:23
Favorite version: CS: 1.6

Re: Оплакване от арбитар fED

Post by CROTCHETZ »

PS Teaining wrote:Заради обида към съотборник в ЧАТА понеже не гледам клавиатурата а "У" и "Т" са едно до друго сгреших и още продължихме 3 роунда и този ни дискфалифира .. Дори си правят петици в borneo през седмицата ! Имам и свидетели !
Ти псувай пък после се прави на разсеян.Качи демото да се види за какво става въпрос.
User avatar
Just Do It Bro
Потребител
Потребител
Posts: 8
Joined: 13 Aug 2011, 13:40
Favorite version: other

Re: Оплакване от арбитар fED

Post by Just Do It Bro »

Няма да спора вече ! То е минало но ви уверявам всеки ще си получи заслуженото : ) ! Човек да сбърка един път "У" с "Т" е много фатално нали !? Нямам демо от 5-ците .. Но имам свидетели .. : ) ) Но вече няма смисъл .. : )
User avatar
OldCapitalBoy1914
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 737
Joined: 22 Sep 2011, 14:53
Location: Shumen/Bulgaria

Re: Оплакване от арбитар fED

Post by OldCapitalBoy1914 »

Първо петици тук не се играят. Второ дай демото до 20:00, в против случай да заключват модераторите темата.
User avatar
Just Do It Bro
Потребител
Потребител
Posts: 8
Joined: 13 Aug 2011, 13:40
Favorite version: other

Re: Оплакване от арбитар fED

Post by Just Do It Bro »

tonkatavE wrote:Първо петици тук не се играят. Второ дай демото до 20:00, в против случай да заключват модераторите темата.
Ти т"Ъ"п ли си или да ве тонка .. Казах че нямам демо .. : ) Но защо федекспресс не си признае , че е играл в борнео петици през седмицата ! Или пък трябва да издам някой , но няма да го направя ! Ако го издам всичко ще си е налице но ще ми е сърдит цял живот : ) by: dBG.ForbiddeN V.S.:*
User avatar
OldCapitalBoy1914
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 737
Joined: 22 Sep 2011, 14:53
Location: Shumen/Bulgaria

Re: Оплакване от арбитар fED

Post by OldCapitalBoy1914 »

Та ние можем когато искаме да си играем в borneo, стига да няма мач. Някой път се е случвало да играем и когато влязат отборите ние излизаме.
Post Reply

Return to “Стари теми”