[BGSAMP.NET] Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3.7]

Място, където да пускате теми за вашите GTA сървъри.
User avatar
Leonardo da Vinci
Потребител
Потребител
Posts: 17
Joined: 03 Jun 2012, 18:55
Favorite version: CS: 1.6
Contact:

Re: Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3z]

Post by Leonardo da Vinci »

BoBo banat sam wrote:unbam me plssssssssss
Nick-a ти в игра и reasona?
User avatar
SpY
Потребител
Потребител
Posts: 19
Joined: 24 Jul 2013, 14:11
Skype: spy.pwr

Re: Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3z]

Post by SpY »

Сменихме IP-то на сървъра отново заради някои вредители. Новото IP e server.bgsamp.net:7777
User avatar
stoicho11
Потребител
Потребител
Posts: 5
Joined: 27 Apr 2013, 13:30

Re: Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3z]

Post by stoicho11 »

Лично за мен това е възможно най-добрия Български stunt/drift/dm/gang/freeroam сървър на sa-mp :o :o :clapp: :clapp:
Влизайте няма да съжалявате :wink: :wink: :roll:
User avatar
sami_200074
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 10 Feb 2015, 21:33

Re: Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3z]

Post by sami_200074 »

До админите на сървара ника в играта ми е : liotzi
Оставихте ме преди един час в затвора за : "10 мин" :mnmn?:
Ако може да ме осфободите. :(
И още ми е заглушен чата! :mnmn?:
Last edited by Sail on 10 Feb 2015, 22:13, edited 1 time in total.
Reason: Нарушена т. 7 от правилника на форума - Безсмислен коментар/спам.
User avatar
Just perfect
Потребител
Потребител
Posts: 18
Joined: 03 Aug 2013, 11:08
Skype: ЛС
CS Nick: Klaus`
Favorite version: CS: 1.6

Re: Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3z]

Post by Just perfect »

Днес 26.04.2015 в 00:00 всички акаунти, къщи, бизнеси ще бъдат рестартирани!
User avatar
SpY
Потребител
Потребител
Posts: 19
Joined: 24 Jul 2013, 14:11
Skype: spy.pwr

Re: Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3z]

Post by SpY »

Снощи в полунощ всички акаунти, къщи, бизнеси и банди бяха рестартирани! Всеки играч може да започне наново да развива своя акаунт! Всички закупени права са запазени!
Форумът на сървъра също веше обновен - http://bgsamp.net/

Сървърът празнува своя рожден ден в края на месец Април, когато се и навършват 2 години от създаването му! Целият екип на сървъра има честта вече 2 години да работи заедно и да предлага необходимите условия на играчите, за да се забавляват пълноценно!
Благодарим на всички играчи, че избраха нас пред конкуренцията! Благодаря и на всички хора от екипа, с които запазихме добрите си отношения за този период от време и продължаваме работа заедно!
Ще продължаваме да ви радваме и занапред!

Поздрави,
SpY
User avatar
SpY
Потребител
Потребител
Posts: 19
Joined: 24 Jul 2013, 14:11
Skype: spy.pwr

Re: Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3.7]

Post by SpY »

Сървърът е обновен до версия 0.3.7 на SA:MP. Добавена е Race система за улични състезания с различни превозни средства.

Очакваме ви!
User avatar
SpY
Потребител
Потребител
Posts: 19
Joined: 24 Jul 2013, 14:11
Skype: spy.pwr

Re: Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3.7]

Post by SpY »

Image
Добавени са нови неща като дрога и няколко нови стънт мапове. Провеждат се редовно турнири по стънт, дрифт, дерби, драг.
Новините около съвръва може да следите на сайта ни http://bgsamp.net/, както и на нашата фейсбук страница http://facebook.com/BulgarianServer.

Очакваме ви!
User avatar
rapipira
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 20 Jul 2015, 16:05

Re: Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3.7]

Post by rapipira »

Сървъра не ми харесва, пълна боза, админите са някакви самохвалковци с изключение на Game_R2, Fallen, PrFAA, rebbelious и Forest, другите са някакви самохвалковци, които си мислят, че сървъра е техен, сървъра може да има хора, но няма нищо интересно в него, постоянно админите обиждат, а да не говорим за играчите, админите постоянно нарушават правилата, в сървъра има доста бъгове, а ако вземеш да добавиш някакви неща както преди сървъра ти почва да крашва и да лаги.. Понеже сте много саднати, не можахте да не се подиграете с нас от hotcs, ето сайтове за всички мои колеги от самп сървъра, всичко това е ваша работа -http://absent.homo.com/index_bg.php, http://nxoid.homo.com/index_bg.php, http://tails.homo.com/index_bg.php.. очевидно е колко сте саднати, защото почнахте да си губите играчите, причината е, че почнахме с промените и играчите ти взеха да намаляват, дано да не останат никой освен админите ти, които се мислят за такива каквито не са.. Поздравление за лошата реклама която си направихте с тези сайтове и тези излагаций - банване с причини като - Банове със следните причини - i love you, :*, bb, homo и др. Причината е, че ти не проявяваш никакъв интерес към сървъра, никакви промени не правиш, админите не се следят от никой.. дано да останете без играчи.
Last edited by rapipira on 14 Mar 2016, 23:43, edited 1 time in total.
User avatar
SpY
Потребител
Потребител
Posts: 19
Joined: 24 Jul 2013, 14:11
Skype: spy.pwr

Re: Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3.7]

Post by SpY »

Юмер Киселов,
Аз не съм виновен, че ми саботира сървъра и те изгоних. Благодаря за мнението, приемам го, дори и да не е вярно. Няма нужда да си правиш сайтчета и да ни набеждаваш. Аз винаги се стремя малко или много да задоволявам хората, които са решили да играят в нашия сървър. Прави каквото, където искаш. След като ме предаде, не се вълнувам от теб. Няма нужда и да ме информираш. Не е тук мястото за тези работи.
Няма да ти отговарям повече на глупостите тук, защото се създава излишен спам, а и целта на темата и форума не е спам.
Поздрави!
User avatar
StoneProductions
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 22 Aug 2015, 14:24

Re: Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3.7]

Post by StoneProductions »

-Sensation- wrote:Сървъра не ми харесва, пълна боза, админите са някакви самохвалковци с изключение на Game_R2, Fallen, PrFAA, rebbelious и Forest, другите са някакви самохвалковци, които си мислят, че сървъра е техен, сървъра може да има хора, но няма нищо интересно в него, постоянно админите обиждат, а да не говорим за играчите, админите постоянно нарушават правилата, в сървъра има доста бъгове, а ако вземеш да добавиш някакви неща както преди сървъра ти почва да крашва и да лаги.. Понеже сте много саднати, не можахте да не се подиграете с нас от hotcs, ето сайтове за всички мои колеги от самп сървъра, всичко това е ваша работа - http://sensation.homo.com/index_bg.php, http://absent.homo.com/index_bg.php, http://nxoid.homo.com/index_bg.php, http://tails.homo.com/index_bg.php.. очевидно е колко сте саднати, защото почнахте да си губите играчите, причината е, че почнахме с промените и играчите ти взеха да намаляват, дано да не останат никой освен админите ти, които се мислят за такива каквито не са.. Поздравление за лошата реклама която си направихте с тези сайтове и тези излагаций - банване с причини като - Банове със следните причини - i love you, :*, bb, homo и др. Причината е, че ти не проявяваш никакъв интерес към сървъра, никакви промени не правиш, админите не се следят от никой.. дано да останете без играчи.
Поздрави,
SeNsAtIoN
SpY не е виновен.. Ти реши да саботираш сървъра и да отидеш при боб... Другото е: Колко време ти отне да правиш тези сайтове? И мислиш ли, че SpY е накарал екипа си и им е казал: q napravete saitove za ekipa na bob che sa pederasti. Еми аз не мисля така. Това, че ти се мислеше за много важен. Когато бях тест админ в дискусии м/у екипа забелязах как си се мислил и ти за много печен, като Администратор.
Поздрави,
Stone*
User avatar
Game_R2
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 28 Oct 2015, 20:08

Re: Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3.7]

Post by Game_R2 »

Сенс сори брат,но е така...прав е никой не те е карал да го правиш това..Беше си супер администратор 5 левел и т.н.Не знам защо го направи и каква е била причината,ако е била,че искаш да се махнеш просто можеше да си кажеш..Преди цоваше на bobsona сървъра,а сега си против нас..Не знам какво му е по-доброто на Вашия сървър..По точно е обратното Вие нямате хора.Събирате едва едва 40 човека макс..Нямам какво да кажа повече!
User avatar
fnatic-f0restwOw
V.I.P
V.I.P
Posts: 3
Joined: 26 May 2015, 05:58
Contact:

Re: Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3.7]

Post by fnatic-f0restwOw »

Първо, Добро Утро на всички.. Гледам че пак сте почнали със тия глупости между бобсаламурняка и SpY a.k.a spai..
Сенсе брато, колкото и да се дървиш и да се перчиш, нищо, ама нищо няма да спечелиш.. Издигна мен, както и Game и още други, и един ден сам се прееба нали? Плюеше по сървъра на бобчорболяка, и крещеше като девственица SPY E SUPER !! А сега баш обратното.. Лиза г*за на бобсаламурняка, направи те Сървър Админ, и сега пак си без права, а? От при бобсаламурняка изтича доста информация какво става, обаче ще си трая кои я изнася ;) Сега ходи и си кебичи у *pla* и се радвай само на CS. А да, и когато почнете да имате повече хора от нас, ела и ми звънни!
В неделя 01.11.2015 имахме 103 човека в сървъра, а бобсаламурняка кебичи със 20-30-40 човека в сървъра. Имам и снимка която да подкрепи думите ми. Хванах точно 100 човека! +Няма да ръчкам photoshop-a заради някакъв си бастун като тебе. + Не забравяй че ние админите при SpY макар и да се лигавиме, каквото и да правиме, винаги правим играчите весели, и нахъсани за повече игра. Има музика по тяхно желание, благодарение на SpY защото той не е бастун, като бобсаламурняка, и иска само определен стил да се слуша. Излезнала е нова чалга, качваме и пускаме, играчите се кефят, викат и приятели, защото при нас има атмосфера за игра, докато при оня бай Ганьо няма нищо.. Пускаме Азис, почват да се хилят, пеят и още какво ли не.. Вкарват и приятели, те викат още.. + И по цял ден тия бастун от ga*cs да ми спамят у скайпа, някаква тъпа реклама, за да вкарат играчи, няма да постигнат нищо. Последно аз ударих един голям спам във скайпа, и това беше. До ден днешен не помня някой колега от сървъра да е спамил по скайповете, нашия сървър и форум! Сървъра не се гради с реклами, сървъра се гради с приятели! Това да го знаеш от мене.. ;)
Поздрави,
Forest* a.k.a Ну Ну Да :3
Ето ти и снимката >
НЕ МЕ ГЛЕДАЙ А ЦЪКАЙ БЕ..
User avatar
Barry Allen
The Flash
The Flash
Posts: 291
Joined: 18 Jan 2009, 15:15
CS Nick: Axemption
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: axemption

Re: Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3.7]

Post by Barry Allen »

Пичове имате си форуми и т.н и ще ви помоля да си решавате споровете там. Благодаря предварително.
User avatar
dangercs
Потребител
Потребител
Posts: 15
Joined: 16 Dec 2012, 18:45
Contact:

Re: Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3.7]

Post by dangercs »

fnatic-f0restwOw wrote:Първо, Добро Утро на всички.. Гледам че пак сте почнали със тия глупости между бобсаламурняка и SpY a.k.a spai..
Сенсе брато, колкото и да се дървиш и да се перчиш, нищо, ама нищо няма да спечелиш.. Издигна мен, както и Game и още други, и един ден сам се прееба нали? Плюеше по сървъра на бобчорболяка, и крещеше като девственица SPY E SUPER !! А сега баш обратното.. Лиза г*за на бобсаламурняка, направи те Сървър Админ, и сега пак си без права, а? От при бобсаламурняка изтича доста информация какво става, обаче ще си трая кои я изнася ;) Сега ходи и си кебичи у *pla* и се радвай само на CS. А да, и когато почнете да имате повече хора от нас, ела и ми звънни!
В неделя 01.11.2015 имахме 103 човека в сървъра, а бобсаламурняка кебичи със 20-30-40 човека в сървъра. Имам и снимка която да подкрепи думите ми. Хванах точно 100 човека! +Няма да ръчкам photoshop-a заради някакъв си бастун като тебе. + Не забравяй че ние админите при SpY макар и да се лигавиме, каквото и да правиме, винаги правим играчите весели, и нахъсани за повече игра. Има музика по тяхно желание, благодарение на SpY защото той не е бастун, като бобсаламурняка, и иска само определен стил да се слуша. Излезнала е нова чалга, качваме и пускаме, играчите се кефят, викат и приятели, защото при нас има атмосфера за игра, докато при оня бай Ганьо няма нищо.. Пускаме Азис, почват да се хилят, пеят и още какво ли не.. Вкарват и приятели, те викат още.. + И по цял ден тия бастун от ga*cs да ми спамят у скайпа, някаква тъпа реклама, за да вкарат играчи, няма да постигнат нищо. Последно аз ударих един голям спам във скайпа, и това беше. До ден днешен не помня някой колега от сървъра да е спамил по скайповете, нашия сървър и форум! Сървъра не се гради с реклами, сървъра се гради с приятели! Това да го знаеш от мене.. ;)
Поздрави,
Forest* a.k.a Ну Ну Да :3
Ето ти и снимката >
НЕ МЕ ГЛЕДАЙ А ЦЪКАЙ БЕ..
Браво!
Поздравления!
С чалгата и циганиите възпитавате децата(защото повечето играчи са деца) отлично!
Чудесен музикален вкус!
Още веднъж поздравления за добре свършената работа!
Колкото и да повтаряш "бобсаламурняка" и всякакви подобни простотии, ти никога няма да успееш да стъпиш на нивото ми, предполагам го осъзнаваш.
Аз изключително много уважавам Мартин, но не знам защо позволява хора от екипа му(всъщност не знам дали си в екипа му и кой точно си) да плещят такива глупости по форумите и да го излагат.
Post Reply

Return to “Реклама на GTA SA:MP сървъри”