Смяна от рубли в евро на средства в Steam портфейла

Всякакви теми, свързани с платформата Steam.
User avatar
noir_s1nner
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 09 Apr 2015, 17:48

Re: Смяна от рубли в евро на средства в Steam портфейла

Post by noir_s1nner »

Хора, имам проблем. Значи портфейла ми беше в евро, но си заредих 10 лева и той стана в рубли,както и игрите и всичко останало, мога да копъ=увам и продавам неща ,но само в рубли и е невъзможно да се пресметне с колко пари се набутвам когато продам някой предмет.Ако някой можеда помогне да пише моля. :)
User avatar
¦•••SHERIFA•••¦
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
Posts: 979
Joined: 24 Nov 2009, 23:07
CS Nick: ¦•••SHERIFA•••¦

Re: Смяна от рубли в евро на средства в Steam портфейла

Post by ¦•••SHERIFA•••¦ »

Как е невъзможно да се пресметне? Пишеш в търсачката: 283 RUB in EUR и ти излиза отговор. Лесно и бързо.
User avatar
WonG
Audi Fan.
Audi Fan.
Posts: 276
Joined: 24 Jun 2013, 17:02
Contact:

Re: Смяна от рубли в евро на средства в Steam портфейла

Post by WonG »

Добре, а ако ми излизат цените в рубли как да ги променя в евро ?
Това cc=bg, cc=eu и т.н не работи, защото в браузъра си ми ги показва в евро, проблема е в стийм приложението. До днес си ги показваше в евро, сега ги показва в рубли.
User avatar
SkyLine14
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 10 Dec 2015, 23:17

Re: Смяна от рубли в евро на средства в Steam портфейла

Post by SkyLine14 »

Мерси за полезния съвет, направих го, пък дано го оправят по-скоро...Имам еин въпрос обаче, един приятел ще ми гифтва ЦС:ГО и ще има ли проблем ако още съм с рублите в акаунта? Защото още няколко момчета ми казаха че така съм в Руски сървър или нещо такова, не знам до колко това е истина и дали ще повлиае това че съм все още с рубли...Още нещо, с рубли съм от 3 месеца, купих 3 игри без проблем, а си живея в България, българско ИП и т.н. Нямах проблем, дори последно си купих RocketLeague с рублите преди няколко дни...
А ще има ли проблем ако в изречението в което трябва да напиша колко пари съм вкарал и на колко са ми се конвертирали, съм написал че съм вкарал 4,50 и после съм написал колко рубли са се получили...но аз изхарчих част от сумата и сега имам около 38?
User avatar
CityLife
V.I.P
V.I.P
Posts: 842
Joined: 26 Mar 2013, 13:54
Steam Community ID: kajikvostanae60
Location: ВАИ Холдинг.

Re: Смяна от рубли в евро на средства в Steam портфейла

Post by CityLife »

SkyLine14 wrote:Мерси за полезния съвет, направих го, пък дано го оправят по-скоро...Имам еин въпрос обаче, един приятел ще ми гифтва ЦС:ГО и ще има ли проблем ако още съм с рублите в акаунта? Защото още няколко момчета ми казаха че така съм в Руски сървър или нещо такова, не знам до колко това е истина и дали ще повлиае това че съм все още с рубли...Още нещо, с рубли съм от 3 месеца, купих 3 игри без проблем, а си живея в България, българско ИП и т.н. Нямах проблем, дори последно си купих RocketLeague с рублите преди няколко дни...
А ще има ли проблем ако в изречението в което трябва да напиша колко пари съм вкарал и на колко са ми се конвертирали, съм написал че съм вкарал 4,50 и после съм написал колко рубли са се получили...но аз изхарчих част от сумата и сега имам около 38?
Няма да е проблем, ако приятелят ти прати CS:GO gift, макар да си с рубли. Също няма да имаш проблем да си с рубли и за бъдеще... едва ли има голямо значение дали си от другаде и използваш друга валута. Единствения проблем който може да имаш е от самият gift... само виж дали самият Gift е за цял свят или само за Русия и другите Руски Държави, нарича се Region lock gift - по името ще се досетиш за какво става дума. :)
User avatar
SkyLine14
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 10 Dec 2015, 23:17

Re: Смяна от рубли в евро на средства в Steam портфейла

Post by SkyLine14 »

Благодаря за полезната информация! Писах им, и явно съм имал късмет, защото около 24 часа по-късно, смениха валутата ми...смених я заради ЦС, но не знам дали при вас е имало проблем с рублите, но при мен нямаше...можех да си купувам игри без проблем, 13 съм закупил рубли, а съм си в България. Както и да е, мерси пак! :reve: :clapp:
Post Reply

Return to “Steam”