Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Всичко за мобилните комуникации.
Post Reply
User avatar
zyppex
Потребител
Потребител
Posts: 27
Joined: 09 Mar 2014, 20:28
Skype: mons7erye
CS Nick: zyppex
Favorite version: CS: 1.6

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by zyppex »

Някой може ли да ми каже и ли обясни как да намаля лага на телефона той не е винаги през повечето време вървъ както трябва но има и моменти в които адски забива
User avatar
narcotic.gaming Bobby
Потребител
Потребител
Posts: 31
Joined: 20 Apr 2013, 08:56
Skype: darkdewil_
CS Nick: narcotic.gaming Bobby
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: BatBobby
Location: Там!

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by narcotic.gaming Bobby »

zyppex wrote:Някой може ли да ми каже и ли обясни как да намаля лага на телефона той не е винаги през повечето време вървъ както трябва но има и моменти в които адски забива
Направи хард ресет,може и да го ъпдейтнеш ако има по - нов фирмуер (след ъпдейта пак хард ресет). Или го носи го в сервиз направо.
User avatar
zyppex
Потребител
Потребител
Posts: 27
Joined: 09 Mar 2014, 20:28
Skype: mons7erye
CS Nick: zyppex
Favorite version: CS: 1.6

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by zyppex »

DarkDewiL wrote:
zyppex wrote:Някой може ли да ми каже и ли обясни как да намаля лага на телефона той не е винаги през повечето време вървъ както трябва но има и моменти в които адски забива
Направи хард ресет,може и да го ъпдейтнеш ако има по - нов фирмуер (след ъпдейта пак хард ресет). Или го носи го в сервиз направо.
Kак да го ъпдейтна ?
User avatar
ReVenS
Потребител
Потребител
Posts: 7
Joined: 09 Apr 2014, 13:27
Skype: iskren622
CS Nick: ReVenS*
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: Revens

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by ReVenS »

Кажи марката на телефона с каква система е (android, Windows Phone,iOS?
User avatar
zyppex
Потребител
Потребител
Posts: 27
Joined: 09 Mar 2014, 20:28
Skype: mons7erye
CS Nick: zyppex
Favorite version: CS: 1.6

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by zyppex »

Алкател андроид
User avatar
TreXLizeR
Просто ПРО Лудак !
Просто ПРО Лудак !
Posts: 22
Joined: 08 Nov 2014, 10:48
Skype: bgdw.support
CS Nick: TreXLizeR
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: TreXLizeR
Location: Плевен ` xD ™
Contact:

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by TreXLizeR »

Изтегли си ccleaner
User avatar
Richma
Потребител
Потребител
Posts: 43
Joined: 27 May 2013, 00:39
CS Nick: Richma
Favorite version: CS: 1.6

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by Richma »

Здравейте, от сигурно почти 3-4 месеца телефонат ми седи изключен. До колкото разбрах, андройда му е бил паднал и се нуждае от флаш ако не се бъркам.
Нека и да кажа какво се случва: Телефона ми е Sony Experia Neo V ( няма нужда от коментари че е стар и т.н.) и когато го включа ми изписва Sony, след това Experia и си чакам колкото трябва при пускането на един телефон, но когато трябва попринцип да се пусне телефона, той спира и като цъкна бутона за включване той пак почва по същия начин и завършва така.
User avatar
shhnedo
0_0
0_0
Posts: 474
Joined: 07 Nov 2009, 17:59

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by shhnedo »

http://forum.xda-developers.com/xperia- ... evelopment
Почваш да ровиш и четеш. Избирай си някакъв rom, бил той GB/ICS/JB, няма значение. НЕ СЕ занимавай с KK/LP, защото за тях са нужни допълнителни хватки(при това сложни) и има по-голям шанс да hard brick-неш телефона, от колкото да го подкараш. В началото на раздела има една тема [REF][GUIDE][05.05.12]Rooting,BL unlocking,Recovery,Kernel installation[Noob's guide], която ще е хубаво да прочетеш обстойно. Не е задължително да правиш всичко, което е описано в нея, просто ще ти е полезно да я изчетеш.
User avatar
Richma
Потребител
Потребител
Posts: 43
Joined: 27 May 2013, 00:39
CS Nick: Richma
Favorite version: CS: 1.6

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by Richma »

Погледан и почетох, но единствения проблем е че не мога да си отворя това меню ( дето се rom ако не се бъркам, абе нещо такова ) някой ако може да ми каже бутоните за отварянето му.
User avatar
marto2013
Потребител
Потребител
Posts: 89
Joined: 21 Jan 2014, 19:59
Skype: marto-2013
CS Nick: RO
Favorite version: CS: 1.6

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by marto2013 »

Как да свалям приложения от Google Play директно на SD картата ?
Искам да си изтегля FIFA 15 ,но тя тръгва да ми се инсталира в телефона ,а нямам памет. Или как да увелича памета на приложенията (/data)?
В Хранилище нямам опция с която да направя да ми се инсталирам директно в SD картата.
Телефон: Lenovo A560
User avatar
d0naud
Потребител
Потребител
Posts: 52
Joined: 23 Mar 2014, 18:00
Skype: Ползвайте ЛС!
CS Nick: don.FIGARO
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: d0naud
Location: В. Търново
Contact:

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by d0naud »

Здравейте, можете ли да изкажете някакво мнение за 'KitKat; Lenovo A319'?
-В смисъл ако имате такъв телефон, то доволни ли сте? става дума за игри, програми и т.н. ?!

-- 21 Сеп 2015, 22:39 --
marto2013 wrote:Как да свалям приложения от Google Play директно на SD картата ?
Искам да си изтегля FIFA 15 ,но тя тръгва да ми се инсталира в телефона ,а нямам памет. Или как да увелича памета на приложенията (/data)?
В Хранилище нямам опция с която да направя да ми се инсталирам директно в SD картата.
Телефон: Lenovo A560
Ако имаш вече инсталирани игри ги премести на SD картата, така ще ти се освободи памет в телефона и ще можеш да изтеглиш съответната игра!
-Не съм сигурен къде се намира директорията на картата, при мен е по следният начин;
Настройки/Приложения/SD карта` там трябва да имаш квадрати, ако те нямат 'тикче' им сложи 'тикче' по този начин ще ги преместиш там!
User avatar
Barry Allen
The Flash
The Flash
Posts: 291
Joined: 18 Jan 2009, 15:15
CS Nick: Axemption
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: axemption

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by Barry Allen »

Lenovo A319 е слаб телефон. Не ми се мисли как ще работи с 4.4.2 под 512 MB рам като му се пусне по-тежко приложение.
User avatar
d0naud
Потребител
Потребител
Posts: 52
Joined: 23 Mar 2014, 18:00
Skype: Ползвайте ЛС!
CS Nick: don.FIGARO
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: d0naud
Location: В. Търново
Contact:

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by d0naud »

Richma wrote:Здравейте, от сигурно почти 3-4 месеца телефонат ми седи изключен. До колкото разбрах, андройда му е бил паднал и се нуждае от флаш ако не се бъркам.
Нека и да кажа какво се случва: Телефона ми е Sony Experia Neo V ( няма нужда от коментари че е стар и т.н.) и когато го включа ми изписва Sony, след това Experia и си чакам колкото трябва при пускането на един телефон, но когато трябва попринцип да се пусне телефона, той спира и като цъкна бутона за включване той пак почва по същия начин и завършва така.
За 3-4 месеца щеше да ти е по-лесно да събереш 20лв и да си го оправиш, няма смисъл да се опитваш самостоятелно най-много да го развалиш още повече!
Моята съвет е да се допиташ до майстор и той да ти каже какъв е проблема и съответната цена за поправката му, след което да си ги събереш и да си оправиш телефона, но това си е по твоя преценка!

-- 21 Сеп 2015, 22:46 --
Axemption wrote:Lenovo A319 е слаб телефон. Не ми се мисли как ще работи с 4.4.2 под 512 MB рам като му се пусне по-тежко приложение.
Благодаря за бързият отговор, да попитам има ли начин да направя андроида от 4.4.2 на 4.2.2, тъй като сегашната версия е 4.4.2 ..
П.П: Телефона не е срещал проблеми&затруднения с игрите на които съм играл до сега!
User avatar
shhnedo
0_0
0_0
Posts: 474
Joined: 07 Nov 2009, 17:59

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by shhnedo »

Няма как да downgrade-неш от kk към jb, след като телефонът фабрично е тръгнал с kk(4.4.2).
И да, телефонът си е слаб за KK и игри на него. Единственият ти бонус може да е лекият UI на фабричния андроид.
User avatar
Barry Allen
The Flash
The Flash
Posts: 291
Joined: 18 Jan 2009, 15:15
CS Nick: Axemption
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: axemption

Re: Въпроси и проблеми свързани с Андроид  — тук!

Post by Barry Allen »

Той няма да срещне проблеми докато играеш игри, проблема е,че в mutli-taskinga ще се "усере".
Post Reply

Return to “Телефони и таблети”