Старият стил на alienplay.net

Каталог на готовите системи за управление на съдържанието (Content Management System) - e107, Joomla, Drupal, Wordpress, phpFusion.

Харесва ли ви стила?

Да
23
72%
Yes
9
28%
 
Total votes: 32

User avatar
marvl
Потребител
Потребител
Posts: 99
Joined: 15 Dec 2012, 20:10
Skype: На ЛС :)
Favorite version: CS: 1.6
Location: гр.Враца
Contact:

Старият стил на alienplay.net

Post by marvl »

Здравейте, днес се разрових из архивите и намерих стария стил на alienplay.net :) Същият стил го ползват и bulgaria-gaming
https://www.mediafire.com/?2795fnqsnzavevr
User avatar
VEGETUS
Потребител
Потребител
Posts: 7
Joined: 24 Jul 2014, 18:22

Re: Старият стил на alienplay.net

Post by VEGETUS »

Ква е тая тъпа анкета ве ? Мен не ме кефи тоя стил !
User avatar
Theif
Потребител
Потребител
Posts: 11
Joined: 08 Jun 2013, 21:32
Skype: headblast1994
Location: Larnaca, Cyrpus
Contact:

Re: Старият стил на alienplay.net

Post by Theif »

много зле тоя стил и да хейтър съм защото мога :)
User avatar
Sail
V.I.P
Posts: 347
Joined: 25 Oct 2013, 15:24
Location: 127.0.0.1

Re: Старият стил на alienplay.net

Post by Sail »

Няма нищо общо със стила на bulgaria-gami*g :mrgreen:
User avatar
3ePo0
Потребител
Потребител
Posts: 50
Joined: 08 Oct 2013, 18:41
CS Nick: 3ePo0
Favorite version: CS: 1.6
Contact:

Re: Старият стил на alienplay.net

Post by 3ePo0 »

Black Niggas wrote:Няма нищо общо със стила на bulgaria-gami*g :mrgreen:


Не ми приличаш на тъп но ... ;)

Демо #1 , #2

Bulgaria-gaming #1 #2
Last edited by Reflex on 17 Nov 2014, 20:18, edited 1 time in total.
Reason: Нарушена точка 6 от правилата на форума
User avatar
Quintuss.
Support Lan-bg.info
Support Lan-bg.info
Posts: 560
Joined: 25 Mar 2013, 23:08

Re: Старият стил на alienplay.net

Post by Quintuss. »

Така може да не обиждаш защото и ти самия не си много умен стила който пускате е пълен със бъгове и грешки , колкото до анкетата пълен минус ви давам не ми хареса ;)
User avatar
Wakaflocka
V.I.P
V.I.P
Posts: 1137
Joined: 12 Jun 2012, 15:56
Location: У кръчмата на село

Re: Старият стил на alienplay.net

Post by Wakaflocka »

backmotion wrote:Така може да не обиждаш защото и ти самия не си много умен стила който пускате е пълен със бъгове и грешки , колкото до анкетата пълен минус ви давам не ми хареса ;)
За безплатно какво очакваш, бе? Като си програмист, защо не направиш нещо по-добро?
кат' не та кефи има един Х в горният десен ъгъл на екрана.
Last edited by RYDER on 18 Nov 2014, 19:10, edited 1 time in total.
Reason: Без латиница
User avatar
Quintuss.
Support Lan-bg.info
Support Lan-bg.info
Posts: 560
Joined: 25 Mar 2013, 23:08

Re: Старият стил на alienplay.net

Post by Quintuss. »

Ха ха къде пише че съм програмист бе турчаля ? направил съм доста неща който са по добри от това ;) не се бой , за фрее толкова то по вашата "тъпа" логика , трябва да се пускат само боклуци и новаците какво ще ползват ? като не ти изнася , и темата не е твоя просто не ме цитирай ;)
Last edited by AwesomeLife on 17 Nov 2014, 19:17, edited 1 time in total.
Reason: Подбирай си речника по умело.
User avatar
Wakaflocka
V.I.P
V.I.P
Posts: 1137
Joined: 12 Jun 2012, 15:56
Location: У кръчмата на село

Re: Старият стил на alienplay.net

Post by Wakaflocka »

Просто подкрепям приятелите си, за разлика от теб. А и да ме обиждаш с глупави думи и да очакваш да ме засегнеш и то във Интернет е много зряла постъпка. Интересно какво друго си направил, освен да копираш, крадеш и да пишеш, че всичко е твое и авторско, знаеш? Просто не се излагай. Хората разбраха отдавна какъв си и що за човек си. Не е нужно да показваш акъла си.
User avatar
Quintuss.
Support Lan-bg.info
Support Lan-bg.info
Posts: 560
Joined: 25 Mar 2013, 23:08

Re: Старият стил на alienplay.net

Post by Quintuss. »

Забавени си доста но не виждам ти какво си постигнал във живота и изобщо какво си постигнал във интернет , едно голямо нищо , започна със сайтове , провали се още във самото начало , занимаваше се ужким със фотошоп , правеше едни грозни неща а говориш и критикуваш другите + това ти самия правеше едни и същи дизайни и грозни аватари " мен не ме обсъждай какво мога със ps защото това което си видял е нищо сравнение със това което съм правил до сега , и вече не се занимавам със програмата използвам я само за кодиране на дизайни." , аз не копирам , Копиране означа да вземеш нещо от друг сайт , или по точно все едно да сваля този дизайн и да си го сложа на моя , а не мислиш ли че е друго нещо да видиш една идея и ти самия да я осъществиш ? Сам без да ти помага никой ? Кражба ти знае ли какво означава кражба за да кажеш на някой човек че той самия краде ? Кражба означава да дойда във вас и да ти открадна компютъра примерно, най-вероятно ти самия не знаеш какво какво искаш , и какво пишеш , много малко хора от този сайт ме познават какъв съм и кой съм , ако искаш мога да ти кажа няколко хора да ги попиташ дали се държа по този начин както се държа със теб , и със още много комплексари , не се опитвам да те обидя просто това е истината , акъла ми е много над твоя 100% съм сигурен защото мога много неща и съм постигнал много неща , зад този компютър аз имам изградено бъдеще 2 жилища и 2 работи на който работя + съм студент 2 курс за което ти никога няма да постигнеш нещо подобно без мама и тате , как се държа пиша и тем подобни неща това нямат нищо общо със самия мен, повече пъти пиша от телефон както сега. Просто станах нещо повече научих доста повече неща и започнахте да завиждате + това ви е яд за много неща.
User avatar
iNikolaew
Потребител
Потребител
Posts: 11
Joined: 26 Sep 2014, 13:07
Skype: тцтц.. да ви .. и келешите ...
CS Nick: тцтц.. да ви .. и келешите ...

Re: Старият стил на alienplay.net

Post by iNikolaew »

@backmotion
backmotion wrote:Забавени си доста но не виждам ти какво си постигнал във живота и изобщо какво си постигнал във интернет , едно голямо нищо , започна със сайтове , провали се още във самото начало , занимаваше се ужким със фотошоп , правеше едни грозни неща а говориш и критикуваш другите + това ти самия правеше едни и същи дизайни и грозни аватари " мен не ме обсъждай какво мога със ps защото това което си видял е нищо сравнение със това което съм правил до сега , и вече не се занимавам със програмата използвам я само за кодиране на дизайни." , ...
А бе сладур а ти какво си постигнал ..? и кой си че да определяш кой какво е постигнал на какво се гради това твое самочубствие :) гледам в всяка тема се правиш на големият разбирач...... ще те съветвам да вземеш да си седнеш на дупето и да спреш да се излагаш защото си смешен :o
User avatar
Quintuss.
Support Lan-bg.info
Support Lan-bg.info
Posts: 560
Joined: 25 Mar 2013, 23:08

Re: Старият стил на alienplay.net

Post by Quintuss. »

iNikolaew wrote:@backmotion
backmotion wrote:Забавени си доста но не виждам ти какво си постигнал във живота и изобщо какво си постигнал във интернет , едно голямо нищо , започна със сайтове , провали се още във самото начало , занимаваше се ужким със фотошоп , правеше едни грозни неща а говориш и критикуваш другите + това ти самия правеше едни и същи дизайни и грозни аватари " мен не ме обсъждай какво мога със ps защото това което си видял е нищо сравнение със това което съм правил до сега , и вече не се занимавам със програмата използвам я само за кодиране на дизайни." , ...


А бе сладур а ти какво си постигнал ..? и кой си че да определяш кой какво е постигнал на какво се гради това твое самочубствие :) гледам в всяка тема се правиш на големият разбирач...... ще те съветвам да вземеш да си седнеш на дупето и да спреш да се излагаш защото си смешен :o


Ха ха от коя дупка излезе ти бе смешник .. не се правя на разбирач коментирам това което знам и което съм научил , самочувствието ми се гради да садвам такива тъпаци кат вас като ви кажат истината и се садвата като песове :shock: :shock:
Last edited by AwesomeLife on 17 Nov 2014, 19:16, edited 1 time in total.
Reason: +1
User avatar
iNikolaew
Потребител
Потребител
Posts: 11
Joined: 26 Sep 2014, 13:07
Skype: тцтц.. да ви .. и келешите ...
CS Nick: тцтц.. да ви .. и келешите ...

Re: Старият стил на alienplay.net

Post by iNikolaew »

backmotion wrote: Ха ха от коя дупка излезе ти бе смешник .. не се правя на разбирач коментирам това което знам и което съм научил , самочувствието ми се гради да садвам такива тъпаци кат вас като ви кажат истината и се садвата като песове :shock: :shock:
За първи път виждам толкова много самочувствие без покритие, не е нужно да се изтъкваш като използваш думи от типа "садвам" и "песове", значението на които и ти не може да обясниш. Не мога и да разбера като сме тъпаци, защо си във този форум и се занимаваш с нас. Моля не занимавай останалите със себе си и като искаш нещо да ми кажеш, го прави на лично съобщение
User avatar
marvl
Потребител
Потребител
Posts: 99
Joined: 15 Dec 2012, 20:10
Skype: На ЛС :)
Favorite version: CS: 1.6
Location: гр.Враца
Contact:

Re: Старият стил на alienplay.net

Post by marvl »

backmotion wrote:стила който пускате е пълен със бъгове и грешки , колкото до анкетата пълен минус ви давам не ми хареса ;)
Къде са тия бъгове и грешки бе смотан ?
Last edited by RYDER on 18 Nov 2014, 19:09, edited 1 time in total.
Reason: Без обиди..
User avatar
Quintuss.
Support Lan-bg.info
Support Lan-bg.info
Posts: 560
Joined: 25 Mar 2013, 23:08

Re: Старият стил на alienplay.net

Post by Quintuss. »

Къде ли не ? виж navbara http://www.prikachi.com/images/161/7721161U.png това на теб хубаво , стилно и завършено ли е ? все едно има грешка виж поста http://www.prikachi.com/images/162/7721162S.png липсват му <span кодовете .. има още много неща да се пр по този стил да не говорим за останалите пропуски който си направил .. и сега като обиждаш .. нищо няма ти направят нали ? щото повечето модератори са смешници ..
Last edited by AwesomeLife on 19 Nov 2014, 17:24, edited 2 times in total.
Reason: За да не бъда сред тези модератори - ще си свърша работата като хората. +1
Post Reply

Return to “CMS - каталог на готови системи”