Редовни раздавания на скинове и ключове за кутии - CS:GO

Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Редовни раздавания на скинове и ключове за кутии - CS:GO

Post by See ya later aligator »

Здравейте,

чудех се дали да споделя с Вас следното нещо, но какво да се прави... добряга съм си.
Има едно сайтче, в което се правят редовни giveaway-и на различни скинове и ключове. (Мисля, че на друго не съм попадал.)
Сайта е немски с доста странен начин на записване и печалба. Ако сте бързи и внимателни може да печелите ако не всеки път то поне често.
http://esportwin.de

Как работи?
1. Логвате се с акаунта си в Steam.
-
2. От началната страница кливате на един зелен бутон ZU DEN GIVEAWAYS, което означава към giveaway-ите.
-
3. В средата под менюто ще видите вашето име, аватар и кредитите, които ще обясня за какво са. В синьо има линк с надпис HANDELS-URL bearbeiten, което значи промяна на Trade URL. От там добавяте вашето Trade URL.
Trade URL може да намерите като кликнете на Инвентар в steam профила си, след което избирате Оферти за търговия. Вдясно ще видите таб с надпис Кой може да ми изпраща оферти за търговия? Там може да намерите Trade URL и/или да генерирате ново.

Ако в eSportWIN не ви намира страница за смяна на URL - http://esportwin.de/member/index.php?site=handel_url
-
4. Следва да си изберете актуален giveaway. Кликвате на зеления бутон ZUM GIVEAWAY
Вляво има голям надпис TEILNEHMEN, което означава участие. На първия ред където пише Du hast bisher Х teilgenommen Х е броя пъти, който сте участвали в този giveaway. Казвам броя защото това е като наддаване.
Auktelles Ende des Giveaways, това е актуалния край на giveaway-a.

!ВНИМАНИЕ: Края на giveaway-a e динамична величина т.е. той се променя постоянно с всяко едно участие - записване на нов участник.

Написат Die teilnahme kostet dich Х vCoins показва колко гредита ще е всяко участие. Х е променлива!

За какво служат кредитите?
Както споменах всичко е направено като аукцион. Всяко едно ново участие скъсява периода на giveaway-a.
T.e. да приемем, че края е в 19:00ч. В 09:00ч. има 30 записани участника. В 10:00ч. участниците са 45, а края автоматично се сменя на 18:00ч.
С две думи всеки участник намаля времето за включване на нови участници. Идеята е ВИЕ да се запишете последни. Това е причината обикновено 30 минути преди края на аукциона да има огромен наплив от хора, които се записват и всеки измества предишния.
Вие трябва да издебнете подходящия момент, в който да запишете своето поредно или първо участие и с него крайния част да се смени и да няма време за нови участници. Т.е. да направите ново записване в последната секунда.

Участието е неограничено, стига да имате достатъчно кредити, които по-горе написах къде се показват. Вдясно има зелен надпис LETZTE TEILNEHMER. Това са последните няколко записани участника. Надписът на жълт фон Der aktuelle Gewinner ist е последния актуален печеливш. Ако това има остане там до края на giveaway-a, то въпросният участник печели!

При регистрация Вие ще получите няколко (мисля, че бяха 50) кредита, но може да заредите повече! Това става от менюто UNTERSTÜTZT UNS, което значи Подкрепете ни.
Там има таблица, в която е описано ако дарите skin на Х стойност, ще получите Х кредита.

Под логото има един зелен надпис TRETE UNSERER STEAM-GRUPPE BEI UND ERHALTE 40 VCOINS! Ако се присъедините към тяхната Steam група ще получите 40 кредита безплатно.

Като цяло това е за участието. Организират се раздавания през няколко дни. Т.е. обявяват се например 3 раздавания, които приключват през няколко дни. Аз лично съм се разминавал на косъм от печалба тъй като ужасно много хора участват точно в последните минути дори секунди. Трябва да сте много бързи и организирани.
Може да не участвате нито веднъж до края на раздаването. Т.е. може да изчакате броени минути до първото ви участие. Това не влияе на шанса ви, но ако това е вашата тактика следете внимателно да не ви изненадат и раздаването да приключи по-рано от колкото се очаква.
В един мои случай трябваше да приключи в 18:45ч., но приключи 4 часа по-рано.

Успех, ако имате въпроси се чувствайте свободни да пишете, а аз ще се опитвам да отговоря максимално подробно на всичко. Не мисля, че е нужно висше за това, но може да обсъждаме като цяло системата им как работи.
Поздрави!
Last edited by See ya later aligator on 30 Mar 2015, 18:35, edited 5 times in total.
User avatar
Chernilka
Потребител
Потребител
Posts: 416
Joined: 24 Feb 2013, 13:43

Re: ITEMS GIVEAWAYS

Post by Chernilka »

По този начин не могат ли да ни откраднат нещата вътре, в акаунтите ?
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: ITEMS GIVEAWAYS

Post by See ya later aligator »

Кой начин, с Trade URL ли? Не, това е за хора, които не са ти в листата с приятели да ти изпращат оферти за размяна. Не съм сигурен само дали акаунта трябва да е публичен, но моя е защото правя залози в CSGOLounge и се налага. Тук може да не е задължително, но не съм сигурен. Също така дори някой да се опита да си изпрати итеми от твоя инвентар на негов профил не забравяй, че трябва потвърждение по e-mail.
User avatar
The Prodigy
Потребител
Потребител
Posts: 394
Joined: 07 Mar 2009, 14:21
Skype: sa6k0o_94
CS Nick: The Prodigy ♥
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: 76561198051924736
Location: Cydia.app
Contact:

Re: ITEMS GIVEAWAYS

Post by The Prodigy »

Not Found

The requested URL /member/steamhandelURL.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
като цъкна да си да трейд урла
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: ITEMS GIVEAWAYS

Post by See ya later aligator »

http://esportwin.de/member/index.php?site=handel_url Това е линка за URL-то. Пробвай от тук, но трябва да си логнат със стийм преди това!

едит; Под логото има един зелен надпис TRETE UNSERER STEAM-GRUPPE BEI UND ERHALTE 40 VCOINS! Ако се присъедините към тяхната Steam група ще получите 40 кредита безплатно.
User avatar
Rozoveca_OLD
V.I.P
V.I.P
Posts: 258
Joined: 19 Feb 2014, 22:09
Favorite version: CS: 1.6
Location: на йоручкото

Re: Редовни раздавания на скинове и ключове - CS:GO

Post by Rozoveca_OLD »

Мисля, че темата ще бъде полезна на доста хора, затова ще я закача.
User avatar
FlameThroweR
CS-BG FlameThroweR
CS-BG FlameThroweR
Posts: 433
Joined: 13 Jul 2012, 16:06
Skype: zoom_553
CS Nick: FlameThroweR
Favorite version: CS: Source
Steam Community ID: FlameThroweR554
Location: Асеновград
Contact:

Re: Редовни раздавания на скинове и ключове за кутий - CS:GO

Post by FlameThroweR »

Въпросче ! Присъединих се към тяхната стийм група,но не ми дава допълнително точки ? Защо така ? :dcygpd:
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: Редовни раздавания на скинове и ключове за кутий - CS:GO

Post by See ya later aligator »

Беше ли логнат когато се присъедини. Понякога APIто на Steam е странно. Напусни групата логни се в сайта им отново и се присъедини пак. Ако не стане опитай по обратния ред. Първо се присъедини после се логни.
Ако и така не стане е хубаво да се пише на съпорта им.
User avatar
The Prodigy
Потребител
Потребител
Posts: 394
Joined: 07 Mar 2009, 14:21
Skype: sa6k0o_94
CS Nick: The Prodigy ♥
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: 76561198051924736
Location: Cydia.app
Contact:

Re: Редовни раздавания на скинове и ключове за кутий - CS:GO

Post by The Prodigy »

не можах да разбера каква е целта, от бавните съм :hmm: но влязох и цъках на рандом и взех че уж спечелих, на единия итем пише

"Der aktuelle Gewinner ist: The Prodigy ♥" - Сегашният Победител е: The Prodigy ♥

но как да го взема тоя скин ако съм спечелил ?
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: Редовни раздавания на скинове и ключове за кутий - CS:GO

Post by See ya later aligator »

Ще се наложи да прочетеш внимателно първия пост. Там съм обяснил кога наистина си победител. В момента или когато ти е изписало това си бил ВРЕМЕНЕН победител. Моля те прочети го отново ако наистина не го разбереш пак ще обяснявам.
User avatar
assassin_25
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 07 Jul 2009, 20:28

Re: Редовни раздавания на скинове и ключове за кутии - CS:GO

Post by assassin_25 »

Искам да попитам това часово време в което свършва наддаването примерно сега е 17:43 а наддаването свършва в 19:14 та мисълта ми е с наше часово време ли е или е с 1 час назад както е в момента Германия - България 1 час на зад..
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: Редовни раздавания на скинове и ключове за кутии - CS:GO

Post by See ya later aligator »

Правилно, един час разлика. Ако свършва в 19:14ч. то в България ще е 20:14ч.
Не съм обърнал внимание на това, тъй като аз съм в друг часови пояс, които съвпада с часа в Германия и не ми е направило впечатление.
User avatar
DurexBaby
Потребител
Потребител
Posts: 125
Joined: 03 Jan 2015, 18:56

Re: Редовни раздавания на скинове и ключове за кутии - CS:GO

Post by DurexBaby »

Някой печелил ли е от там?
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: Редовни раздавания на скинове и ключове за кутии - CS:GO

Post by See ya later aligator »

Аз лично бях на няколко пъти последните дни до победа, но точно в последните минути от аукциона става супер напечено, всеки се записва с +1 участие. На всеки рефреш има няколко нови записали се и времето неусетно се смалява. Интересно е, но се изисква страшна бързина, късмет и уцелване на точния момент!
User avatar
masterSpassov
Потребител
Потребител
Posts: 28
Joined: 19 Apr 2014, 12:01
Skype: panteleyjr
CS Nick: Panto Spassov
Favorite version: CS: 1.6

Re: Редовни раздавания на скинове и ключове за кутии - CS:GO

Post by masterSpassov »

Последния записал се е победителя така ли?
Post Reply

Return to “Counter-Strike: Global Offensive”