Петиция за наболели въпроси в любимата игра

Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive
Post Reply
User avatar
Legendary
Потребител
Потребител
Posts: 24
Joined: 24 Jan 2010, 18:44

Петиция за наболели въпроси в любимата игра

Post by Legendary »

Здравейте на всички,сутрин рано докато си преглеждах разни неща,попаднах на това видео.Негов създател е известния стреамер Nick Bunuyn ,той засяга 2 наболели въпроса в своето видео- Valve Anti-cheat и Hit Registry . Моля всеки,който поне малко му е мило за играта да прегледа клипа и да следва инструкцийте му,как по точно да участва в петицията ,става бързо за около 2 минути.Незнам дали всичко това ще има ефект,но при всички положения ще има гластност и много хора ще се включат,за момента само 2 часа след като е пусната вече има почти 21 000 включили се. Thanks for help,and .. Let the community be with you :bigsmile:

https://www.youtube.com/watch?v=3EsDMYQmYaE
User avatar
Valeri12580
Потребител
Потребител
Posts: 14
Joined: 24 Jan 2013, 15:06

Re: Петиция за наболели въпроси в любимата игра

Post by Valeri12580 »

Готово
Last edited by shhnedo on 29 Aug 2016, 12:14, edited 2 times in total.
Reason: Нищо по-различно от моя пост, няма за какво да се обработва.
User avatar
koiazliwe
Потребител
Потребител
Posts: 228
Joined: 28 Jun 2009, 20:06
Skype: koiazliwe
CS Nick: index
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: 76561197995192416

Re: Петиция за наболели въпроси в любимата игра

Post by koiazliwe »

Това,че не отчита като стреляш някой е проблем и на античийта понеже има хора които точно затова си купуват AIMBOT с него поне влиза патрона винаги. :dcygpd:
User avatar
WonG
Audi Fan.
Audi Fan.
Posts: 276
Joined: 24 Jun 2013, 17:02
Contact:

Re: Петиция за наболели въпроси в любимата игра

Post by WonG »

koiazliwe wrote:Това,че не отчита като стреляш някой е проблем и на античийта понеже има хора които точно затова си купуват AIMBOT с него поне влиза патрона винаги. :dcygpd:
:dcygpd: По тая логика, звучи логично, умишлено да е направено при стрелба да не отчита всеки изстрел. Така ще засичат aimbot, тъй като с него ще се отчита всеки изстрел.
User avatar
Iw0BG
Потребител
Потребител
Posts: 121
Joined: 27 Sep 2013, 14:36
Skype: razor-x31
CS Nick: HuntPOV
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: 765611981454833
Location: On DXRacer :P

Re: Петиция за наболели въпроси в любимата игра

Post by Iw0BG »

Ей момче , не искам да те разочаровам , но тая игра никога няма да се оправи , защото Valva не е**ва никого за нищо.
На тях им пука за парите и това е ..
А и какво да ми е жал за тая игра от която изгубих 300€ + да ми е жал ?!
Не ми дреме и като вляза някой път да играя , стрелям съотборници и каквото си искам правя без да ми пука хич !
Който си иска да се занимава може да ме наречеш както искаш , но това е самата истина.
User avatar
koiazliwe
Потребител
Потребител
Posts: 228
Joined: 28 Jun 2009, 20:06
Skype: koiazliwe
CS Nick: index
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: 76561197995192416

Re: Петиция за наболели въпроси в любимата игра

Post by koiazliwe »

Пуснаха ъпдейта в отговор на петицията.Смениха звука на автоматичният снайпер и увеличиха скока.Сега според ВАЛВЕ би трябвало играта да е наред.
Тествах малко и видях,че сега още повече не влиза патрона ,фпс-то ми спадна с 10-15 % средно на същите мапове.Няма да пиша за другите бъгове които дойдоха,че поста ще стане много голям и на никой няма да му се чете.

По добре беше да не бяха го "оправяли"
Last edited by koiazliwe on 18 Sep 2016, 14:50, edited 1 time in total.
User avatar
Chillblaze
Потребител
Потребител
Posts: 48
Joined: 08 Feb 2016, 01:43
CS Nick: Chillblaze
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: alien4e
Contact:

Re: Петиция за наболели въпроси в любимата игра

Post by Chillblaze »

WonG wrote::dcygpd: По тая логика, звучи логично, умишлено да е направено при стрелба да не отчита всеки изстрел. Така ще засичат aimbot, тъй като с него ще се отчита всеки изстрел.
Абсолютно съм съгласен и ще добавя , че ако отчиташе всеки изтрел точно щеше да е много скучно.
Post Reply

Return to “Counter-Strike: Global Offensive”