Нов ReHlds флоод

За проблеми и въпроси, свързани с вашите сървъри...
Post Reply
User avatar
fennareal
Потребител
Потребител
Posts: 11
Joined: 28 Apr 2015, 20:53

Нов ReHlds флоод

Post by fennareal »

Добър вечер, от няколко дни имам доста гаден проблем.. Та флоодят ме с новите експлойти които са излезли преди месец два и вдигат супер много лаг в сървъра, както и товарят самата машина на която се хоства сървъра.. Хостинга ми е на 4vendeta и ги помолих за помощ, но и те не ми помогнаха.. и реших да потърся помощ и тук с надеждата че може би някой ще ми окаже помощ.. ! Всичко е ъпдейтнато ReHlds, reunion.. но флоода не спира да си тече.. Ако имате предложения как може да се спрат тия експлойти, споделяйте, ще съм ви Благодарен ! Хубава и спокойна вечер ви пожелавам :)
User avatar
fennareal
Потребител
Потребител
Posts: 11
Joined: 28 Apr 2015, 20:53

Re: Нов ReHlds флоод

Post by fennareal »

Ето и пример за такъв експлойт, с който бутат сървъра:

https://www.youtube.com/watch?v=dsWv3BFBcVk
User avatar
3agopka
Потребител
Потребител
Posts: 110
Joined: 11 Sep 2011, 03:19
Skype: demon555-666
CS Nick: 3agopka
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: 3agopka

Re: Нов ReHlds флоод

Post by 3agopka »

от този клип който видях ,на последния играч забелязах му се вдига най много пинга - демек - който най много пинг има той те събаря.Но това е поправимо , на клипа се вижда ,че въпросния флоодер трябва да е в сървара за да работи правилно програмата - демек - банваш го и няма да имаш проблеми.
User avatar
fennareal
Потребител
Потребител
Posts: 11
Joined: 28 Apr 2015, 20:53

Re: Нов ReHlds флоод

Post by fennareal »

3agopka - благодаря ти много, че се опитваш да ми помогнеш, но към тия експлойти има и такива, с който без да си в сървъра пак можеш да го събориш и тъпото е , че ИП то на въпросния флоодер не се показва никаде.. Дори и компанията, която ми държат сървъра не засичат нищо.. , Но ти благодаря изключително много, че прояви желание да ми помогнеш :)
User avatar
petr0w
Потребител
Потребител
Posts: 73
Joined: 19 Aug 2011, 17:49

Re: Нов ReHlds флоод

Post by petr0w »

Кажи на хоста ти да ъпдейтнат rehlds до последна версия и за напред да гледат малко по често кога излизат нови и кога не .. !
User avatar
fennareal
Потребител
Потребител
Posts: 11
Joined: 28 Apr 2015, 20:53

Re: Нов ReHlds флоод

Post by fennareal »

Аз често ги подпитвам дали има ъпдейт за ReHLDS, но отговорът е един и същ..
User avatar
petr0w
Потребител
Потребител
Posts: 73
Joined: 19 Aug 2011, 17:49

Re: Нов ReHlds флоод

Post by petr0w »

Има ъпдейти и то доста често !
User avatar
EKOLOGA007
Потребител
Потребител
Posts: 5
Joined: 20 Oct 2016, 01:23
Skype: sv3tl1owe
CS Nick: EKOLOGA
Favorite version: CS: 1.6
Location: Plovdiv
Contact:

Re: Нов ReHlds флоод

Post by EKOLOGA007 »

Kазваш че има ъп и то доста често ми помогни на момчето да намери правилната патека така пичага тъй като гледам хората по темата пишат с недомлъвки тук може да намериш Regamedll i RE HLDS
Тук от този линк може да намериш полезна информация как да си свалиш до последен ъпдейт на Re hlds :) https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... 1604960959
следващия линк ти е за regamedll -> https://github.com/s1lentq/ReGameDLL_CS/releases
Post Reply

Return to “Помощ и въпроси за сървъри”