Безплатни модове/плъгини!

Тука е мястото за всякакви приказки, отнасящи се за модовете Amx и Amx X!
Post Reply
User avatar
atmax
Потребител
Потребител
Posts: 42
Joined: 21 Apr 2016, 13:14

Безплатни модове/плъгини!

Post by atmax »

Здравейте, потребители на цс-бг! Още от както почнах цс, винаги ми е било интересно това да имаш собствен сървър.
И така започна всичко сменял съм толкова много екипи,хостъри и т.н.
Зпознах се с доста хора и да ви кажа не беше така както си мислих че ще е.. Повечето хора се оказаха такива с които никой не би се сработил така да го кажа :D .. Та както и да е, да минем на думата си. През всичките тези години всичко което съм направил съм го пазил и за жалост не мога да намеря всичкото, но за щастие намерих някой друг файл. Реших да споделя всичко с вас! Целта на всичко това не е внимание,отмъщение или каквото и друго да е просто не искам всичко това да се похаби и ако някой успее да направи нещо от всичко което съм качил, нека да се свърже с мен на ЛС или да пише тука в темата и да ми даде ИП да видим какво е направил :D . За мен ще е голяма радост да видя нещо мое след толкова много време да е все още "живо".
Ето един "Respawn" мод за Линукс, но ако смените модулите вероятно ще стане и за Windows: Download
Ето и един "Blockmaker" мод: Download
Втори "Blockmaker" този ми е любим: Download
А това са разни плъгини,разработки и тем подобни: Download

П.С.
Ако съм объркал раздела моля модераторите да преместят темата, но да не я трият, Благодаря!
Някои от линковете са временни при проблеми се свържете с мен.
Не искам коментари като: Това не си го правил ти, Това го има еди си къде.. Всичко което съм качил е това което съм ползвал аз не съм казвал че всичко е правено от мен може да срещнете и нещо познато!
В плъгините няма скрити вратички и други такива.. не съм измамник!
Това е от мен! Надявам се да има доволни и още веднъж при някакъв успех се свържете с мен искам да видя кой какво е направил! :friends: :bqradost:
Last edited by atmax on 30 Jul 2019, 09:29, edited 1 time in total.
User avatar
Halu
Потребител
Потребител
Posts: 38
Joined: 10 Apr 2019, 20:56
CS Nick: HallucinogeN
Favorite version: CS: 1.6

Re: Безплатни модове/плъгини!

Post by Halu »

atmax wrote:Здравейте, потребители на цс-бг! Още от както почнах цс, винаги ми е било интересно това да имаш собствен сървър.
И така започна всичко сменял съм толкова много екипи,хостъри и т.н.
Зпознах се с доста хора и да ви кажа не беше така както си мислих че ще е.. Повечето хора се оказаха такива с които никой не би се сработил така да го кажа :D .. Та както и да е, да минем на думата си. През всичките тези години всичко което съм направил съм го пазил и за жалост не мога да намеря всичкото, но за щастие намерих някой друг файл. Реших да споделя всичко с вас! Целта на всичко това не е внимание,отмъщение или каквото и друго да е просто не искам всичко това да се похаби и ако някой успее да направи нещо от всичко което съм качил, нека да се свърже с мен на ЛС или да пише тука в темата и да ми даде ИП да видим какво е направил :D . За мен ще е голяма радост да видя нещо мое след толкова много време да е все още "живо".
Ето един "Respawn" мод за Линукс, но ако смените модулите вероятно ще стане и за Windows: Download
Ето и един "Blockmaker" мод: Download
Втори "Blockmaker" този ми е любим: Download
А това са разни плъгини,разработки и тем подобни: Download

П.С.
Ако съм объркал раздела моля модераторите да преместят темата, но да не я трият, Благодаря!
Някои от линковете са временни при проблеми се свържете с мен.
Не искам коментари като: Това не си го правил ти, Това го има еди си къде.. Всичко което съм качил е това което съм ползвал аз не съм казвал че всичко е правено от мен може да срещнете и нещо познато!
В плъгините няма скрити вратички и други такива.. не съм измамник!
Това е от мен! Надявам се да има доволни и още веднъж при някакъв успех се свържете с мен искам да видя кой какво е направил! :friends: :bqradost:
Може би ако си кажеш истинските никове по форумите и в ЦС ще има шанс да знаем кой си.. не знам дали са хората или ти си твърде взискателен към другите , но и в двата случая човек избира дали да работи сам или в екип с други. Лично аз мразя с интригантчета и лицемери да работя ;)
Какви модератори ? Само админа на форума спада към администрация/модерация тук вече....
Ще пробвам и ще редактирам мнение като видя кое как е ;)
User avatar
iVoka
CS-bg.info Admin
CS-bg.info Admin
Posts: 1325
Joined: 29 Jun 2007, 12:21
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: ivobg92
Contact:

Re: Безплатни модове/плъгини!

Post by iVoka »

Файловете в DOX са валидни само до 9 Август,2019
Може да ги качиш и тях в mediafire
User avatar
atmax
Потребител
Потребител
Posts: 42
Joined: 21 Apr 2016, 13:14

Re: Безплатни модове/плъгини!

Post by atmax »

Halu wrote:
atmax wrote:Здравейте, потребители на цс-бг! Още от както почнах цс, винаги ми е било интересно това да имаш собствен сървър.
И така започна всичко сменял съм толкова много екипи,хостъри и т.н.
Зпознах се с доста хора и да ви кажа не беше така както си мислих че ще е.. Повечето хора се оказаха такива с които никой не би се сработил така да го кажа :D .. Та както и да е, да минем на думата си. През всичките тези години всичко което съм направил съм го пазил и за жалост не мога да намеря всичкото, но за щастие намерих някой друг файл. Реших да споделя всичко с вас! Целта на всичко това не е внимание,отмъщение или каквото и друго да е просто не искам всичко това да се похаби и ако някой успее да направи нещо от всичко което съм качил, нека да се свърже с мен на ЛС или да пише тука в темата и да ми даде ИП да видим какво е направил :D . За мен ще е голяма радост да видя нещо мое след толкова много време да е все още "живо".
Ето един "Respawn" мод за Линукс, но ако смените модулите вероятно ще стане и за Windows: Download
Ето и един "Blockmaker" мод: Download
Втори "Blockmaker" този ми е любим: Download
А това са разни плъгини,разработки и тем подобни: Download

П.С.
Ако съм объркал раздела моля модераторите да преместят темата, но да не я трият, Благодаря!
Някои от линковете са временни при проблеми се свържете с мен.
Не искам коментари като: Това не си го правил ти, Това го има еди си къде.. Всичко което съм качил е това което съм ползвал аз не съм казвал че всичко е правено от мен може да срещнете и нещо познато!
В плъгините няма скрити вратички и други такива.. не съм измамник!
Това е от мен! Надявам се да има доволни и още веднъж при някакъв успех се свържете с мен искам да видя кой какво е направил! :friends: :bqradost:
Може би ако си кажеш истинските никове по форумите и в ЦС ще има шанс да знаем кой си.. не знам дали са хората или ти си твърде взискателен към другите , но и в двата случая човек избира дали да работи сам или в екип с други. Лично аз мразя с интригантчета и лицемери да работя ;)
Какви модератори ? Само админа на форума спада към администрация/модерация тук вече....
Ще пробвам и ще редактирам мнение като видя кое как е ;)
Истинските ми никове, не знам за какво са ти но от началото бях с "n/a[Mons7er]" след което стана на "aTmAx" и в повечето бг сървъри са ме запомнили с втория ми ник, по форумите и където и другаде да е се пиша по този начин.
Относно това в кой е бил проблема съм 100% сигурен че не е бил в мене, понеже се е случвало да попадна на такива дето като направя сървъра и им дам всички права ги използват некоректно! Влизат с хакове и се възползват от това че няма кой да ги банне.. Не мисля че е бил в мене проблема.
iVoka wrote:Файловете в DOX са валидни само до 9 Август,2019
Може да ги качиш и тях в mediafire
Скоро ще ги кача и там!
Post Reply

Return to “AMX Mod (X)”