[BG] [- GTABG.NET -][T-E-L-N-E-T][O-F-F-I-C-I-A-L][0.3.7]

Място, където да пускате теми за вашите GTA сървъри.
User avatar
Vanhai
Vanhai
Vanhai
Posts: 307
Joined: 17 Jun 2011, 17:30

Re: .:: GTA SA ( BULGARIAN / TELNET SERVER 0.3 ) ::.. ( ONLI

Post by Vanhai »

Добро оправдание, макар че не струва. Темата беше на повече от 3 месеца. На раздела „Продава / Купува / Заменя“ пише „Ако продаваш/търсиш или заменяш нещо може да пуснеш тема в този раздел.“, а дори и тема с информация не е пусната в раздела, че е задължително да се пускат теми само за неща свързани със сървъра и играта. Също така, ако точно заради това ми беше изтрил акаунта, наистина не си умен човек, защото можеше просто да изтриеш темата и да ме предупредиш на ЛС, но съм 100% сигурен, че не е заради това. Просто не можеш да търпиш негативни коментари. :*
Last edited by Reflex on 14 Jun 2014, 11:11, edited 1 time in total.
Reason: Безсмислен коментар.
User avatar
R!MZ
T.H.E F.I.T.N.E.S.S
Posts: 18
Joined: 05 Feb 2012, 10:51

Re: .:: GTA SA ( BULGARIAN / TELNET SERVER 0.3 ) ::.. ( ONLI

Post by R!MZ »

Vanhai wrote:Екипа е сборщина от лапетии, които си мислят, че са фанали господ за уя и си играят гальовно с мъдете му… Несериозно работа от страна на админите.
Vanhai Изби рибата с тоя коментар. Тука си прав , че има и лапенца ,които си мислят ,че са лапнали на някой гальовно мъдете му и ги чешат още по-гальовно. И аз съм играл там и няколко пъти получих mute 120 минути за обида като (тъпак , идиот).Вярно , че е забранено да се обижда поне да предупреждават.За някои може , за други не.Те това е истината!Иначе коментара по сървъра е излишен.Перфектен , но за пари :) .
User avatar
Ganew
Потребител
Потребител
Posts: 435
Joined: 30 Nov 2011, 18:09
Skype: r3mix.babyy

Re: .:: GTA SA ( BULGARIAN / TELNET SERVER 0.3 ) ::.. ( ONLI

Post by Ganew »

R!MZ wrote:
Vanhai wrote:Екипа е сборщина от лапетии, които си мислят, че са фанали господ за уя и си играят гальовно с мъдете му… Несериозно работа от страна на админите.
Vanhai Изби рибата с тоя коментар. Тука си прав , че има и лапенца ,които си мислят ,че са лапнали на някой гальовно мъдете му и ги чешат още по-гальовно. И аз съм играл там и няколко пъти получих mute 120 минути за обида като (тъпак , идиот).Вярно , че е забранено да се обижда поне да предупреждават.За някои може , за други не.Те това е истината!Иначе коментара по сървъра е излишен.Перфектен , но за пари :) .
Тук съм съгласен! Днес един Администратор (естествено си е закупил правата) му казах в чата "smeshka" и се садна и айде да се направи на голям, ме заглуши за 200 минути (Псуване/Обиждане). :wink: Сървъра е на ниво, но Администраторите - НЕ. :disagree:
User avatar
R!MZ
T.H.E F.I.T.N.E.S.S
Posts: 18
Joined: 05 Feb 2012, 10:51

Re: .:: GTA SA ( BULGARIAN / TELNET SERVER 0.3 ) ::.. ( ONLI

Post by R!MZ »

r3mix_babyy wrote:
R!MZ wrote:
Vanhai wrote:Екипа е сборщина от лапетии, които си мислят, че са фанали господ за уя и си играят гальовно с мъдете му… Несериозно работа от страна на админите.
Vanhai Изби рибата с тоя коментар. Тука си прав , че има и лапенца ,които си мислят ,че са лапнали на някой гальовно мъдете му и ги чешат още по-гальовно. И аз съм играл там и няколко пъти получих mute 120 минути за обида като (тъпак , идиот).Вярно , че е забранено да се обижда поне да предупреждават.За някои може , за други не.Те това е истината!Иначе коментара по сървъра е излишен.Перфектен , но за пари :) .
Тук съм съгласен! Днес един Администратор (естествено си е закупил правата) му казах в чата "smeshka" и се садна и айде да се направи на голям, ме заглуши за 200 минути (Псуване/Обиждане). :wink: Сървъра е на ниво, но Администраторите - НЕ. :disagree:
Преди май бяха 120 минути .. за псуване/обиждане сега даже са повече..Ето за това говорим , че има админи които са печени , а има други дето са много саднати от живота и прецакват играта на другите играчи :)
User avatar
Osama
Потребител
Потребител
Posts: 68
Joined: 24 Mar 2008, 21:56

Re: .:: GTA SA ( BULGARIAN / TELNET SERVER 0.3 ) ::.. ( ONLI

Post by Osama »

По принцип правилата са такива, че ако искаш да псуваш човек трябва да е на PM ( лично съобщение ) . Възможно е да има и своеволия от администратори, но за това си има раздел за оплаквания от админи с доказателства. По принцип се е случвало да вляза с друг акаунт и да ми се правят админи на голяма работа и на мен. :reve: :reve: :reve: Рано или късно един или друг админ се хваща ако злоупотребява с нещо, защото винаги има хора които ще се оплачат. :mrgreen:
User avatar
BrataNaTonyMontana
#420
#420
Posts: 9
Joined: 20 Jul 2014, 17:18
Skype: samozakurvi
CS Nick: 1
Favorite version: CS: 1.6

Re: .:: GTA SA ( BULGARIAN / TELNET SERVER 0.3 ) ::.. ( ONLI

Post by BrataNaTonyMontana »

r3mix_babyy wrote:Сървъра е на ниво, но Администраторите - НЕ. :disagree:
Много си прав! Администраторите безхаберстват и си правят каквото си искат(биват наказани съответно) и все пак тези с парите пълнят джоба на Генади и тази
Даника постоянно изпада в истерии, нон-стоп в цикъл. Генади, вземи слагай възрастова граница за админите.
User avatar
TheAvatar
Потребител
Потребител
Posts: 6
Joined: 03 Mar 2014, 00:42
CS Nick: TheAvatar
Favorite version: CS: 1.6
Location: София
Contact:

Re: .:: GTA SA ( BULGARIAN / TELNET SERVER 0.3 ) ::.. ( ONLI

Post by TheAvatar »

BrataNaTonyMontana wrote:
r3mix_babyy wrote:Сървъра е на ниво, но Администраторите - НЕ. :disagree:
Много си прав! Администраторите безхаберстват и си правят каквото си искат(биват наказани съответно) и все пак тези с парите пълнят джоба на Генади и тази
Даника постоянно изпада в истерии, нон-стоп в цикъл. Генади, вземи слагай възрастова граница за админите.
За какъв цикъл говориш бе приятел, та тя е на 12 :sarcastic_hand:
User avatar
BrataNaTonyMontana
#420
#420
Posts: 9
Joined: 20 Jul 2014, 17:18
Skype: samozakurvi
CS Nick: 1
Favorite version: CS: 1.6

Re: .:: GTA SA ( BULGARIAN / TELNET SERVER 0.3 ) ::.. ( ONLI

Post by BrataNaTonyMontana »

TheAvatar wrote:
BrataNaTonyMontana wrote:
r3mix_babyy wrote:Сървъра е на ниво, но Администраторите - НЕ. :disagree:
Много си прав! Администраторите безхаберстват и си правят каквото си искат(биват наказани съответно) и все пак тези с парите пълнят джоба на Генади и тази
Даника постоянно изпада в истерии, нон-стоп в цикъл. Генади, вземи слагай възрастова граница за админите.
За какъв цикъл говориш бе приятел, та тя е на 12 :sarcastic_hand:
Знам, че е малка (00 набор).То цикъла когато дойде не пита.
User avatar
BrataNaTonyMontana
#420
#420
Posts: 9
Joined: 20 Jul 2014, 17:18
Skype: samozakurvi
CS Nick: 1
Favorite version: CS: 1.6

Re: .:: GTA SA ( BULGARIAN / TELNET SERVER 0.3 ) ::.. ( ONLI

Post by BrataNaTonyMontana »

AGRESIWENN_ wrote:Сървърът е 10 точки,имах всичко там също така и Ownera (Osama) е много точен! Налазвайте. :wink:
Pixele, подкупено копеле...здравей няма ли да кежеш бе, приятел?! :(
User avatar
Osama
Потребител
Потребител
Posts: 68
Joined: 24 Mar 2008, 21:56

Re: .:: GTA SA ( BULGARIAN / TELNET SERVER 0.3 ) ::.. ( ONLI

Post by Osama »

Той е тъжен, защото го бият на CTF2ON :D
User avatar
TheAvatar
Потребител
Потребител
Posts: 6
Joined: 03 Mar 2014, 00:42
CS Nick: TheAvatar
Favorite version: CS: 1.6
Location: София
Contact:

Re: .:: GTA SA ( BULGARIAN / TELNET SERVER 0.3 ) ::.. ( ONLI

Post by TheAvatar »

Да поздравим най-новата притежателка на сървъра - [xC]Dian4eto
Това е новата жертва на Генади която му се показва пред камерата в Skype и разбира се, в замяна на това си получава правата. Освен това, момичето има способността да flood-и скайповете на хората и доста успешно успява да влезе под кожата на човек.
Браво Генади, добра работа ! :)
User avatar
Osama
Потребител
Потребител
Posts: 68
Joined: 24 Mar 2008, 21:56

Re: .:: GTA SA ( BULGARIAN / TELNET SERVER 0.3 ) ::.. ( ONLI

Post by Osama »

Само баламурници като тебе биха се фанали на подобни неща. :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: Добре ви върже всички с историите :heat: :heat: :heat:
User avatar
1MP4C7
Екип Заявки
Екип Заявки
Posts: 75
Joined: 02 Jun 2012, 17:27
CS Nick: 1MP4C7
Favorite version: CS: Global Offensive
Location: NL
Contact:

Re: .:: GTA SA ( BULGARIAN / TELNET SERVER 0.3 ) ::.. ( ONLI

Post by 1MP4C7 »

TheAvatar wrote:Да поздравим най-новата притежателка на сървъра - [xC]Dian4eto
Това е новата жертва на Генади която му се показва пред камерата в Skype и разбира се, в замяна на това си получава правата. Освен това, момичето има способността да flood-и скайповете на хората и доста успешно успява да влезе под кожата на човек.
Браво Генади, добра работа ! :)
Аз тея мизерни flood работи ги знам от както съм се родил бе мойто момче или момиче нз къвто си там :D
User avatar
TheAvatar
Потребител
Потребител
Posts: 6
Joined: 03 Mar 2014, 00:42
CS Nick: TheAvatar
Favorite version: CS: 1.6
Location: София
Contact:

Re: .:: GTA SA ( BULGARIAN / TELNET SERVER 0.3 ) ::.. ( ONLI

Post by TheAvatar »

Osama wrote:Само баламурници като тебе биха се фанали на подобни неща. :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: Добре ви върже всички с историите :heat: :heat: :heat:
Ако имаш предвид flood-а ще кажа, че два пъти съм бил лично свидетел как "администраторката" прави глупости. Каква админка е тая, че ще flood-ва Skype-те на хората ? Т'ва ли са днешните администратори ?
User avatar
Osama
Потребител
Потребител
Posts: 68
Joined: 24 Mar 2008, 21:56

Re: .:: GTA SA ( BULGARIAN / TELNET SERVER 0.3 ) ::.. ( ONLI

Post by Osama »

Личните им проблеми някъде другаде, а не в сървъра. :evil: :evil: :evil:
Post Reply

Return to “Реклама на GTA SA:MP сървъри”