Win Model Messages

Тук е мястото да представите плъгин(и), написани от вас!
Locked
User avatar
l3ru
Потребител
Потребител
Posts: 4
Joined: 31 Dec 2011, 11:44

Re: Win Model Messages

Post by l3ru »

@Dev, можели да пуснеш една тема със заявки за промяна на директорията и .mdl(моделите - имената) на този плугин?
User avatar
AirStrup
Потребител
Потребител
Posts: 7
Joined: 01 Sep 2010, 20:41

Re: Win Model Messages

Post by AirStrup »

l3ru wrote:@Dev, можели да пуснеш една тема със заявки за промяна на директорията и .mdl(моделите - имената) на този плугин?
+1 така всеки ще може да си прави собствени модели и да може да си прави негова си папка за неговия си сървър :)
User avatar
DeviLeR
Потребител
Потребител
Posts: 292
Joined: 06 Jun 2009, 15:36
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: TheRealDeviLeR

Re: Win Model Messages

Post by DeviLeR »

Потърсете в Google за Win Model Messages и ще ви излезне едно форумче, гледам, че там са го пренаправили и има .sma. Предполагам, че върши същата работа. Единственото, което ми пречи да пусна моето .sma и да изпълня заявката е, че имам уважение и съм обещал на Jump.new.bg, че няма да позволя чрез мен да бъдат копирани… Та, живейте и се радвайте на копирачите… Peace! :happy:
User avatar
Darvin
Потребител
Потребител
Posts: 37
Joined: 08 Sep 2011, 17:15

Re: Win Model Messages

Post by Darvin »

Код:
-/-

Рано или късно всичко излиза наяве (няма какво да се сърдите), нито пък да поемаш отговорност за някаква си верига, която ползва плъгина.
Някои правят пари от това, какво по-долно ? Ти си го пуснал free, евала! (дори и да е без sma, може да се ползва универсално във всеки сървър)
Мисълта ми е, че много почна да се злоупотребява с авторите, VeCo също прави мизерии, ама скоро ще му спре бизнеса, работи се по версия admin chat colors + amx_tag (без vault), няма смисъл от vault, защото всеки влиза и си слага таг и когато стане готова ще има няколко версии, +ranks, +city chat, +country chat и т.н.
Казвам го тук за да го прочете, ако посещава въобще форума. (долно е, долно е да лъжете децата с някакви глупави неща) - защото горния код, е просто едно нищо, отделени 10 минути на някой за да го направи и някои после го продават... И то за жълти стотинки, пари за хляб ако нямате - си хванете работа. (не се обръщам директно към теб)
Обръщам се към тези които продават плъгини.
Българите сме си българи, вари ги, печи ги - пак си остават българи. (е*и му ма*ката с извинение)
С Amxmodx не стават големи чудеса, вече почти всичко е безплатно и когато всичко свърши - всички сървъри ще са най-сетне равни (няма да има уникални неща)
Това е работата, защото много хора влизат и като видят, че има няколко плъгина където никъде ги няма и почват да мислят мизерии как да ги имат, как да се докопат до тях, а някои дори се нервират и дори се отказват да държат сървъри.
Колкото повече са задоволени децата - толкова повече си търсят и други интереси, искам да кажа, че ако им се предостави всичко набързо - ще им писне и ще останат по-малко качествени сървъри наяве. (това има за цел и нашият сайт)

PP: Копирачи ? Надали сме ние първите които сме измислили този бъркоч от първия пост (вижда се и от линка)
Айде наздраве и със здраве.

Евтини поръчкови плъгини. За връзка — ЛС. (без коментар)
А, и за малко да забравя - не ви прави чест да ми триете постовете.
User avatar
DeviLeR
Потребител
Потребител
Posts: 292
Joined: 06 Jun 2009, 15:36
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: TheRealDeviLeR

Re: Win Model Messages

Post by DeviLeR »

Знаеш ли, че изобщо не ме интересува вас там какви са ви принципите и глупостите, които смятате за правилни и не. Кода ти ще го изтрия, защото имам това право и няма да позволя това тук. Правете каквото искате във вашия сайт, тук — не! Относно <VeCo>, не те знам ти какъв си и какви са ти проблемите с него, но повярвай ми неговото ниво е доста над твоето, та да говориш небивалици по негово име и да се правиш на разбиращ. Ако иска, ще продава плъгини, ако иска — няма. Не е твоя работа да му се бъркаш. Това дали ще е за жълти стотинки, отново не те засяга. Ти като нямаш познанията и жълти стотинки няма да изкараш, а само от мама и татко. Задоволявайте децата, колкото искате, не, че това ви е целта де. Да не се отклонявам толкова, но защитавам и себе си. Та, хайде и на тебе със здраве!
Locked

Return to “Ваши плъгини”